REKLAMA
Belaidės „Xiaomi“ kolonėlės – visiškas mobilumas su įtraukiančiu garsu Belaidės „Xiaomi“ kolonėlės – visiškas mobilumas su įtraukiančiu garsu

Belaidės „Xiaomi“ kolonėlės – visiškas mobilumas su įtraukiančiu garsu

Nenuostabu, kad vis populiaresnės belaidės nešiojamos kolonėlės, leidžiančios klausytis muzikos praktiškai bet kur. Tačiau šių įrenginių rinkoje – chaosas. Daugybė pasiūlymų, įvairiausios formos, spalvos. Tad išsirinkti nelengva. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų keliamų reikalavimų garsui ir sąlygų, kuriomis naudosite įrenginį. Šią vasarą „Xiaomi“ pristatė dvi naujas dulkėms ir vandeniui atsparias aktyvias belaides garso kolonėlės.
REKLAMA
Patikimas, nebrangus planšetinis kompiuteris „Redmi Pad Pro“ – išskirtinis pasirinkimas Patikimas, nebrangus planšetinis kompiuteris „Redmi Pad Pro“ – išskirtinis pasirinkimas

Patikimas, nebrangus planšetinis kompiuteris „Redmi Pad Pro“ – išskirtinis pasirinkimas

Praėjusiais metais „Xiaomi“ pristatė savo prekės ženklo „Redmi“ planšetinį kompiuterį „Redmi Pad SE“, kuris gerokai nustebino: solidus aliuminio korpusas, 11 colių ekranas su maksimaliu 90 Hz atnaujinimo dažniu, pakankamai našus  procesorius kasdienėms užduotims, talpi bei taupiai naudojama 8 000 mAh baterija, iš keturių garsiakalbių sklindantis geras garsas ir... tik 180 eurų kaina.
REKLAMA
Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds 6i“ – universalus pasirinkimas šiuolaikiniam vartotojui Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds 6i“ – universalus pasirinkimas šiuolaikiniam vartotojui

Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds 6i“ – universalus pasirinkimas šiuolaikiniam vartotojui

Vienas pagrindinių belaidžių ausinių privalumų – galimybė atsiriboti nuo supančio aplinkos triukšmo. Tai padeda ne tik labiau susikoncentruoti į atliekamus darbus, bet ir atsipalaiduoti mėgaujantis mėgstama muzika ar tinklalaidėmis bet kokioje aplinkoje. Kita vertus, šiandien belaidės ausinės gali nustebinti ir dar įdomesnėmis funkcijomis ar išmaniais sprendimais.

Uždarytas kone tris dešimtmečius veikęs pokalbių tinklas ICQ

Pokalbių tinklo ICQ, kuris kadaise turėjo 100 mln. naudotojų, o pastaraisiais metais priklausė rusams, veikla trečiadienį buvo nutraukta.  ICQ 1996-aisiais sukūrė grupė Izraelio programuotojų, kad vartotojai galėtų bendrauti teksto žinutėmis realiuoju laiku. Praėjusio amžiaus 10-ojo dešimtmečio viduryje tai buvo didelė naujovė.

Iš žmogaus smegenų sukūrė pirmą pasaulyje kompiuterį: mokslinė fantastika virto realybe

Švedijos mokslininkai sukūrė pirmąjį pasaulyje „gyvą kompiuterį“, pagamintą iš žmogaus smegenų audinio. Jį sudaro 16 organoidų, arba laboratorijoje išaugintų smegenų ląstelių gniužulų, kurie tarpusavyje siunčia informaciją.
REKLAMA
„Huawei Watch 4 Pro Space Edition“ – ypatingas dėmesys sveikatai ir ilgaamžiškumui „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“ – ypatingas dėmesys sveikatai ir ilgaamžiškumui

„Huawei Watch 4 Pro Space Edition“ – ypatingas dėmesys sveikatai ir ilgaamžiškumui

Išmaniesiems laikrodžiams nuolat tobulėjant, vartotojai vis dažniau pirmenybę teikia ne tik jų funkcionalumui, bet ir dizainui. Atsižvelgdami į šią tendenciją, „Huawei“ gamintojai sukūrė „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“ – kosmoso tematiką atspindintį laikrodį, kuris patiks ne tik šios srities entuziastams, bet ir tiems, kurie vertina išskirtinumą bei kokybę.
REKLAMA
„Xiaomi Smart Cooking Robot“ – žvilgsnis į ateities virtuvę „Xiaomi Smart Cooking Robot“ – žvilgsnis į ateities virtuvę

„Xiaomi Smart Cooking Robot“ – žvilgsnis į ateities virtuvę

Iš karto perspėju: nemanykite, kad ši apžvalga skirta įmantriai atrodančiai ir begalę funkcijų turinčiai karšto oro gruzdintuvei. Čia visai ne tai. Šį kartą mano virtuvėje mėnesiui įsikūrė išmanusis maisto gaminimo robotas „Xiaomi Smart Cooking Robot“. Ar pagaliau atėjo laikas, kai grįžus iš parduotuvės visą pirkinių maišelį galima sugrūsti į roboto vidų ir įsakius „maltinukai kaip pas mamą“ po valandos sulaukti gražiai serviruotos lėkštės? Dar ne – niekas tokio roboto nesukūrė ir ilgai nesukurs...
REKLAMA
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius „Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius

„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius

Sparčiai tobulėjant technologijoms, išmanieji laikrodžiai nebėra tik patrauklūs aksesuarai – jie tampa visaverčiais skaitmeniniais patarėjais. Šie prietaisai leidžia realiuoju laiku stebėti įvairius sveikatos rodiklius, padeda siekti asmeninių sporto tikslų ir gauti išsamią informaciją apie savo kūno būklę.

JAV saugumas perspėja dėl pavojaus telefonams: apsisaugoti užteks tik vieno veiksmo per savaitę

Mažiausiai 10 mln. išmaniųjų telefonų yra jautrūs atakoms, vadinamoms „zero-click“ (angl. „nulinio-paspaudimo“), kurie leidžia įsilaužėliams į įrenginius įkelti kenkėjiškas programas bei šnipinėjimo programinę įrangą, vartotojams nė nespaudžiant nuorodų. Visi, turintys „Apple“ ar „Android“, turėtų bent kartą per savaitę išjungti ir įjungti savo įrenginį, kad apsaugotų jį nuo įsilaužėlių.
REKLAMA
Sportas ir sveikatos stebėjimas: kuo šiandien gali nustebinti išmanieji laikrodžiai? Sportas ir sveikatos stebėjimas: kuo šiandien gali nustebinti išmanieji laikrodžiai?

Sportas ir sveikatos stebėjimas: kuo šiandien gali nustebinti išmanieji laikrodžiai?

Ar kada nors teko matyti riedlentininką ant lentos ore besisukantį 900 laipsnių kampu? Anot skaitmeninio leidinio „The Sportsman“, tai vienas sudėtingiausių riedlenčių sporto triukų, kurį dar prieš 25 metus atliko profesionalus riedlentininkas Tony Hawk. Norint įgyvendinti tokius ar panašius sudėtingus šios sporto šakos triukus, tenka ne vieną valandą sunkiai treniruotis. Todėl taip pat, kaip ir užsiimant bet kokia sporto šaka, treniruočių metu tampa svarbu stebėti savo sveikatos rodiklius.
REKLAMA
Huawei Watch Fit 3 Huawei Watch Fit 3

„Huawei Watch Fit 3“ – išskirtinio dizaino laikrodis riedlenčių sporto entuziastams

Rinkos tyrimų ir konsultacijų įmonės „Bonafide Research“ duomenimis, riedlenčių sportas yra šeštas pagal populiarumą sportas pasaulyje, o įvairiose šalyse galima rasti net apie 23 tūkst. riedlenčių parkų. Ši sporto šaka žavi ne tik jaunimą, bet ir įvairių kartų garsenybes –  nuo popmuzikos ikonos Justin Bieber iki į šeštą dešimtį įkopusio garsaus Holivudo aktoriaus Matthew McConaughey.
REKLAMA
„Xiaomi Robot Vacuum X20+“ – galingiausiais ir kruopščiausias „Xiaomi“ namų valytojas  „Xiaomi Robot Vacuum X20+“ – galingiausiais ir kruopščiausias „Xiaomi“ namų valytojas

„Xiaomi Robot Vacuum X20+“ – galingiausiais ir kruopščiausias „Xiaomi“ namų valytojas

Savaitę laiko galėjau namuose bandyti didelės siurbimo galios (net 6 000 Pa) grindų valymo įrenginį „Xiaomi Robot Vacuum X20+".  Jis nėra paprastas robotas–dulkių siurblys, kuriuo nuolat reikia rūpintis, kuris išvalęs pusę kambarių paprašys ištuštinti jo dulkių rezervuarą. Įjungę šį robotą, drąsiai galite eiti į darbą, į kiną, robotas pats save aptarnaus stotelėje: išvalys dulkių rezervuarą, pakeis nešvarų roboto vandenį švariu, išplaus ir išdžiovins grindų plovimo šluostes.

„Amazon“, „Google“, „Meta“ ir kiti įsipareigojo nediegti pavojingų DI modelių

Pirmaujančios pasaulyje dirbtinio intelekto (DI) technologijų plėtotojos prisiėmė naujus laisvanoriškus įsipareigojimus dėl DI saugumo, rašo britų leidinys „Financial Times“, remdamasis Junginės Karalystės ir Pietų Korėjos vyriausybių pareiškimais. Visų pirma, šios technologijų milžinės įsipareigojo paskelbti saugumo reglamentus, kuriais bus nustatyti pažangių DI modelių rizikos vertinimų kriterijai, tokių modelių neplėtoti ir nediegti, jei rimto jų pavojingumo neįmanoma išvengti.

ES tiria „Facebook“ ir „Instagram“, teigdama, kad jie sukelia priklausomybę nepilnamečiams

Europos Sąjunga ketvirtadienį pradėjo oficialų tyrimą dėl įtarimų socialiniams tinklams „Facebook“ ir „Instagram“ sukeliant tam tikras nepilnamečių priklausomybes.  Tyrimas bus atliekamas laikantis Skaitmeninių paslaugų akto (DSA), kuriuo didžiausios pasaulio technologijų bendrovės įpareigojamos dėti daugiau pastangų siekiant apsaugoti Europos interneto naudotojus ir kovoti su neteisėtu turiniu.

„OpenAI“ pristatė patobulintą „ChatGPT“ versiją

JAV technologijų startuolis „OpenAI“ pirmadienį išleido našesnę ir dar labiau žmogui prilygstančią dirbtinio intelekto (DI) technologijos, kuria paremtos populiaraus generatyvinio įrankio „ChatGPT“ funkcijos, versiją – nemokamą visiems naudotojams.

„Copernicus“: balandis buvo šilčiausias pasaulyje nuo stebėjimų pradžios

Praėjęs balandis buvo šilčiausias pasaulyje nuo stebėjimų pradžios. Be to, tai buvo pirmas balandis, kai globali vidutinė temperatūra viršijo 15 laipsnių, rodo ES klimato kaitos tarnybos „Copernicus“ duomenys.
REKLAMA
 „Xiaomi“ stebėjimo kameros: detalus vaizdas, puiki reakcija į pakitusią situaciją  „Xiaomi“ stebėjimo kameros: detalus vaizdas, puiki reakcija į pakitusią situaciją

„Xiaomi“ stebėjimo kameros: detalus vaizdas, puiki reakcija į pakitusią situaciją

Gyvena sau ramiai kvartalas, visi mano, kad saugiai, tačiau vieną rytą, kaip perkūnas iš giedro dangaus – apvogė! Kažkam išplėšė sandėliuką ir išsivežė žoliapjovę, kažkam „nurinko“ automobilio žibintus ir pan. Žmonės piktinasi – juk taip buvo ramu. Policija klausinėja, gal kas turi kameras, ką nors užfiksavo. Deja, kamerų nėra. Labai dažnai būna, kad stebėjimo kameros montuojamos ne iš karto, o po kelių metų įsikrausčius gyventi.
REKLAMA
Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Miesto lyderis „Xiaomi Electric Scooter 4 Pro (2nd Gen)“ tapo dar galingesnis

Praėjusiais metais pristatytą „Xiaomi Electric Scooter 4“ modelių gamą sudarė keturi modeliai: „Scooter 4 Lite“, „Scooter 4“, „Scooter 4 Pro“ ir „Scooter 4 Ultra“. Šiais metais ją papildė naujas „Xiaomi Electric Scooter 4 Pro (2nd Gen)“ modelis. Turbūt jau supratote, kad tai antroji patrauklaus „Scooter 4 Pro“ modelio karta.

Popiežius kreipėsi į jaunimą: meskite šalin telefonus ir imkite į rankas Evangeliją

Lankydamasis Venecijoje, popiežius Pranciškus paragino jaunimą padėti telefonus į šalį, imti į rankas Evangeliją ir pradėti domėtis žmonėmis, kurie aplink.  Kalbėdamas popiežius kreipėsi į jaunimą padovanoti save kitiems ir susitelkti į tai, kaip galima padėti aplinkiniams, o ne skųstis vienišumu ir tuo, kad esi nesuprastas. „Kelkitės, – sakė popiežius Pranciškus Venecijos jaunimui. – Kelkitės nuo žemės, nes esame sukurti dangui. Pakilkite iš liūdesio, kad pakeltumėte žvilgsnį aukštyn.
REKLAMA
„Huawei FreeClip“ – mėgstantiems ne tik komfortą, bet ir madą „Huawei FreeClip“ – mėgstantiems ne tik komfortą, bet ir madą

„Huawei FreeClip“ – mėgstantiems ne tik komfortą, bet ir madą

Šiandien belaidės ausinės (TWS) tampa vis dažnesniu pirkėjų pasirinkimu. Toks įrenginio populiarumas visiškai nestebina, nes ausinės yra nepakeičiamos darbe, sportuojant ar aktyviai leidžiant laisvalaikį. Šiandien rinkoje esančios belaidės ausinės vartotojui gali pasiūlyti ne tik išskirtines garso funkcijas, bet ir galimybę komfortą derinti su asmeniniu stiliumi.
REKLAMA
„Xiaomi Pad 6S Pro“ planšetinis kompiuteris ne tik pramogoms, bet ir darbui „Xiaomi Pad 6S Pro“ planšetinis kompiuteris ne tik pramogoms, bet ir darbui

„Xiaomi Pad 6S Pro“ planšetinis kompiuteris ne tik pramogoms, bet ir darbui

„Xiaomi“ pristatė naują planšetinį kompiuterį „Xiaomi Pad 6S Pro“. Nuo praėjusiais metais pristatyto „Xiaomi Pad 6“ jis skiriasi ne tik didesniu ekranu, našesniu procesoriumi, bet ir programine įranga. Naudodami šį praktišką įrenginį galite ne tik peržiūrėti ir apdoroti vaizdo įrašus, žaisti sudėtingos grafikos žaidimus, piešti pasitelkę dirbtinį intelektą, bet kur kas patogiau dirbti su dokumentais, dalyvauti vaizdo konferencijose, mokytis.

„Facebook“ susidūrė su trikdžiais: vartotojai negalėjo matyti savo žinučių

Jei antradienio rytą jums buvo sunku prisijungti prie socialinio tinklo „Facebook“, nesate vieni. „Downdetector“ duomenys rodo, kad nuo 6 iki 9 ryto socialinio tinklo veikla buvo iš dalies sutrikdyta – vartotojai skundėsi nematantys savo turinio, negalintys siųsti žinučių. Šių pranešimų „Downdetector“ padaugėjo šimteriopai, palyginti su įprastu pranešimų skaičiumi.
REKLAMA
„Xiaomi 14 Ultra“ – vertas geriausią fotoaparatą turinčio telefono titulo „Xiaomi 14 Ultra“ – vertas geriausią fotoaparatą turinčio telefono titulo

„Xiaomi 14 Ultra“ – vertas geriausią fotoaparatą turinčio telefono titulo

„Xiaomi 14 Ultra“ ne tik šio gamintojo pats geriausias telefonas. Jis vienas telefonų rinkos lyderių, o kalbant apie fotografiją, Xiaomi 14 Ultra“ gali drąsiai girtis, kad turi bene geriausią rinkoje telefono kamerų techninę įrangą. Dideli jutikliai, „Leica“ optika, fantastiškas spalvų atsakas  – nuotraukos natūralesnės su giliais šešėliais, be matomų iškraipymų, didelio kontrasto scenose geriau atvaizduotos prisotintos spalvos.
REKLAMA
„Huawei FreeClip“ – atviro tipo belaidės ausinės, kurios užtikrina visapusišką komfortą „Huawei FreeClip“ – atviro tipo belaidės ausinės, kurios užtikrina visapusišką komfortą

„Huawei FreeClip“ – atviro tipo belaidės ausinės, kurios užtikrina visapusišką komfortą

„MedicalXpress“ pateiktais duomenimis, Vienos universiteto tyrėjų komanda nustatė, kad muzikos klausymasis gali sumažinti streso lygį ar net padėti atsipalaiduoti. Todėl nenuostabu, kad įtampą patiriančio šiuolaikinio žmogaus nepamainomu atributu vis dažniau tampa belaidės ausinės.

„Meta“ gegužę pradės žymėti dirbtinio intelekto sugeneruotą turinį

„Facebook“ ir „Instagram“ savininkė „Meta“ penktadienį pranešė, kad gegužę pradės žymėti dirbtinio intelekto (DI) sugeneruotą turinį. Bendrovė tokį žingsnė žengia bandydama nuraminti vartotojus ir vyriausybes dėl vadinamųjų giluminių klastočių (angl. deepfake) keliamų pavojų. „Meta“ pridūrė, kad nebešalins manipuliuotų vaizdų ir garso įrašų, kurie nepažeidžia jos taisyklių, ir vietoj to kliausis žymėjimu bei kontekstualizavimu, jog be reikalo nebūtų pažeista žodžio laisvė.

Sutriko socialinio tinklo „Facebook“ veikla

Socialinis tinklas „Facebook“ trečiadienio vakarą susiduria su sutrikimais.  Kai kurie socialinio tinklo vartotojai praneša, kad tinkamai neveikia „Facebook“ susirašinėjimų programėlė „Messenger“. Daliai vartotojų nepavyksta išsiųsti žinučių arba jų išsiuntimas trunka ilgiau nei įprastai.

To dar nebuvo: pirmą kartą pasaulyje gyvam pacientui persodintas kiaulės inkstas

JAV Masačusetso ligoninė ketvirtadienį pranešė, kad chirurgų komanda pirmą kartą pasaulyje gyvam pacientui persodino kiaulės inkstą.  Keturias valandas trukusi operacija šeštadienį buvo atlikta 62-ejų vyrui, sergančiam paskutinės stadijos inkstų liga, pranešė ligoninė. Anksčiau kiaulių inkstai buvo laikinai persodinami donorams, kurių smegenys mirė. Be to, dviem vyrams buvo persodintos kiaulių širdys, tačiau abu jie mirė po kelių mėnesių.

Paskutinę minutę atšauktas Rusijos erdvėlaivio su trimis įgulos nariais paleidimas į TKS

Paskutinę minutę ketvirtadienį buvo atšauktas Rusijos erdvėlaivio „Sojuz MS-25“ paleidimas į Tarptautinę kosminę stotį (TKS), skelbiama planuoto starto transliacijoje. „Įvyko automatinis paleidimo atšaukimas“, – likus kelioms sekundėms iki erdvėlaivio pakilimo tiesioginėje transliacijoje, kurią organizavo Rusijos kosmoso agentūra „Roskosmos“, sakė skrydžio dispečeris.

Sutriko „Facebook” veikla

Socialinis tinklas „Facebook” susidūrė su sutrikimais.  Vartotojai praneša, kad ėmė strigti pokalbių programėlė „Messenger”, taip pat internetinės naršyklės versija blogai atvaizduoja socialinį tinklą, neveikia kai kurios funkcijos.  Apie nesklandumus praneša ir sutrikimus internetinėse svetainėse fiksuojanti platforma „Downdetector”. Čia vartotojai praneša daugiausiai susiduriantys su mobiliosios versijos sutrikimais.

Italijoje platformai „TikTok“ skirta 10 mln. eurų bauda už tai, kad neužtikrino nepilnamečių saugumo

Italijos konkurencijos agentūra ketvirtadienį skyrė platformai „TikTok“ 10 mln. eurų baudą, sakydama, kad populiarioji vaizdo įrašų programėlė nesugebėjo tinkamai užtikrinti nepilnamečių saugumo. „Bendrovė nesugebėjo įdiegti tinkamų mechanizmų stebėti platformoje talpinamą medžiagą, ypač tą, kuri gali kelti grėsmę nepilnamečių ir pažeidžiamų asmenų saugumui“, – pranešime spaudai nurodė priežiūros agentūra AGCM.

„SpaceX“ surengė bandomąjį galingiausios pasaulyje raketos „Starship“ paleidimą

„SpaceX“ ketvirtadienį surengė trečią bandomąjį galingiausios pasaulyje raketos „Starship“ paleidimą. Ji yra labai svarbi NASA planams išlaipinti astronautus Mėnulyje ir Elono Musko viltims galiausiai kolonizuoti Marsą. Pakilimas iš pietryčių Teksase įsikūrusios bendrovės bazės įvyko apie 8 val. 25 min. vietos (15 val. 25 min. Lietuvos) laiku ir buvo transliuojamas internetu. Transliaciją stebėjo daugiau nei 3,5 mln. žmonių.

Kas yra pasaulyje minima Pi diena: matematika, mokslas, pyragai ir dar daugiau

Viso pasaulio matematikos entuziastai – nuo studentų iki raketų mokslininkų – ketvirtadienį švenčia Pi dieną: kovo 14-ąją arba 3/14. Tai pirmieji trys begalinio skaičiaus, turinčio daugybę praktinių paskirčių, skaitmenys. Visame pasaulyje daugelis žmonių šią dieną mini su gabalėliu saldesnio ar pikantiškesnio pyrago ir net picos – angliškas žodis „pie“, skambantis kaip „pi“, amerikiečių kultūroje sinonimiškai vartojamas kalbant ir apie pyragus, ir apie picas.
REKLAMA
„Xiaomi Watch 2 Pro“ – fantastiška stilistika, didelės galimybės, patraukli kaina „Xiaomi Watch 2 Pro“ – fantastiška stilistika, didelės galimybės, patraukli kaina

„Xiaomi Watch 2 Pro“ – fantastiška stilistika, didelės galimybės, patraukli kaina

Tarp 2024 metais bendrovės „Xiaomi“ pristatytų penkių laikrodžių modelių, „Xiaomi Watch 2 Pro“ yra brangiausias ir su savo tiesioginiais konkurentais kaunasi aukščiausios klasės išmaniųjų laikrodžių lygoje. Šioje lygoje žaidėjų nedaug, bet visi verti dėmesio, turi ką pasiūlyti.
REKLAMA
Xiaomi Watch 2 Xiaomi Watch 2

„Xiaomi Watch 2“, ir „Xiaomi Watch S3“: abu patrauklūs, bus sunku išsirinkti

„Xiaomi“ šiemet pristatė net penkis laikrodžius: „Xiaomi Watch 2 Pro“, „Xiaomi Watch 2“,  „Xiaomi Watch S3“, „Redmi Watch 4“ ir „Xiaomi Band 8 Pro“. Yra iš ko rinktis! Nesunku pastebėti kaip daugiau nei per dešimtmetį pasikeitė šios bendrovės asortimentas – pradėjusi gaminanti nebrangius produktus, kurių našumas gerokai viršijo jų kainą, pastaruoju metu „Xiaomi“ gamina aukščiausios klasės produktus.

„Meta“ prakalbo apie patirtus sutrikimus: paaiškino, kas nutiko

Antradienį vakare buvo sutrikusi  „Facebook“, „Instagram“, „Messenger“ bei kitų bendrovės „Meta“ produktų veikla.  „Meta“ atstovas spaudai Andy Stone’as paaiškino, kas nutiko.  „Anksčiau šiandien dėl techninės problemos žmonėms buvo sunku pasiekti kai kurias mūsų paslaugas. Kiek įmanoma greičiau išsprendėme problemą. Atsiprašome už nepatogumus“, – pranešė „Meta“ atstovas.
REKLAMA
„Xiaomi“ naujienos sportui ir stiliui: „Smart Band 8 Pro“, „Watch S3“, „Watch 2“ „Xiaomi“ naujienos sportui ir stiliui: „Smart Band 8 Pro“, „Watch S3“, „Watch 2“

„Xiaomi“ naujienos sportui ir stiliui: „Smart Band 8 Pro“, „Watch S3“, „Watch 2“

Viena didžiausių pasaulyje išmaniųjų įrenginių gamintojų „Xiaomi“ paskelbė rinkai pristatanti atnaujintą išmaniųjų dėvimųjų prietaisų rinkinį: „Xiaomi Smart Band 8 Pro“, „Xiaomi Watch S3“ ir „Xiaomi Watch 2“. Visi šie įrenginiai skirti vartotojams, ieškantiems naujų patirčių sportuojant, propaguojant sveiką gyvenimo būdą ar tiesiog norint išsiskirti.
REKLAMA
Xiaomi 14 Xiaomi 14

Naujojo „Xiaomi 14“ apžvalga: aukščiausio lygio, vienas sparčiausių rinkoje, puikiai fotografuojantis modelis

Trys „Leica“ kameros, greitas (90 W) įkrovimas, taupiai naudojama, todėl ilgai veikianti baterija, 120 Hz dažniu atsinaujinantis ryškus OLED ekranas ir pats naujausias aukščiausios klasės „Qualcomm“ procesorius „Snapdragon 8 Gen 3“. Tarsi to būtų negana, šiame telefone įdiegta nauja operacinė sistema „Xiaomi HyperOS“. Naujasis „Xiaomi 14“ į mano rankas pateko vasario pirmomis dienomis (dar iki oficialaus pristatymo vasario 25 d. Barselonoje), tad turėjau pakankamai laiko „pakankinti“ „Xiaomi 14...
REKLAMA
„Xiaomi“ pristatė naujausią telefonų seriją su „Leica“ kamera ir išmaniąją ekosistemą  „Xiaomi“ pristatė naujausią telefonų seriją su „Leica“ kamera ir išmaniąją ekosistemą

„Xiaomi“ pristatė naujausią telefonų seriją su „Leica“ kamera ir išmaniąja ekosistema

Elektronikos gamintojas „Xiaomi“ pristatė naująją mobiliųjų telefonų flagmanų seriją „Xiaomi 14“, dėl stiprinamo bendradarbiavimo su objektyvų gamintoja „Leica“ pasižyminčią išskirtinėmis vaizdo kūrimo galimybėmis. Naująją telefonų seriją lydi ir kitos išmaniosios ekosistemos „Žmogus x automobilis x namai“ naujienos.

Naudingas patarimas ieškantiems darbo – vis daugiau žmonių tam naudoja socialinį tinklą

Tikriausiai dažnas, paklaustas apie tai, kokios interneto svetainės į galvą ateina vos pagalvojus apie darbo paieškas, įvardintų Lietuvoje esančius skelbimų puslapius ir… „LinkedIn“ darbo skelbimus.  „LinkedIn“ – tai kiek nestandartinis socialinis tinklas, skirtas ieškoti naujų profesinių kontaktų, dalintis karjeros pasiekimais, tobulėti savo srityje ir ieškoti darbo pasiūlymų.
REKLAMA
Laikrodis „Redmi Watch 4“ – didelis ir ryškus ekranas, metalinis korpusas, daugybė praktiškų funkcijų Laikrodis „Redmi Watch 4“ – didelis ir ryškus ekranas, metalinis korpusas, daugybė praktiškų funkcijų

Laikrodis „Redmi Watch 4“ – didelis ir ryškus ekranas, metalinis korpusas, daugybė praktiškų funkcijų

„Xiaomi“ savo novatoriškais ir nebrangiais gaminiais nuolat kelia bangas išmaniųjų įrenginių pasaulyje. Naujasis „Redmi Watch 4“ išmanusis laikrodis yra puikus elegantiškai lakoniško dizaino ir funkcionalumo derinys, parodantis, kad ir nebrangiame laikrodyje gali būti įdiegta daugybė patrauklių funkcijų.

Analitikai: nutekintų duomenų kiekis rodo, kad viena Kinijos bendrovė vykdė atakas prieš užsienio šalių vyriausybes ir aktyvistus

Šią savaitę ekspertams atlikus milžiniško nutekintų duomenų kiekio analizę paaiškėjo, kad viena Kinijos technologijų saugumo bendrovė sugebėjo įsibrauti į užsienio vyriausybių duomenų bazes, paskyras socialiniuose tinkluose ir įsilaužti į asmeninius kompiuterius.

„Facebook“ susirašinėjimo programėlėje „Messenger“ – trikdžiai

Trečiadienį, antroje dienos pusėje, socialinis tinklas „Facebook“ veikė ne taip sklandžiai, kaip įprasta. Dalis jo naudotojų Lietuvoje pastebėjo, kad sunkumų yra naudojantis susirašinėjimo programa „Messenger“, pavyzdžiui, nepavyksta persiųsti nuotraukų. Interneto puslapių sutrikimus fiksuojantis downdetector.

„Microsoft“ paskelbė Ispanijoje į dirbtinį intelektą investuosiantį didelę pinigų sumą

JAV skaitmeninių paslaugų milžinė „Microsoft“ pranešė į dirbtinio intelekto duomenų centrus Ispanijoje investuosianti milijardines sumas. Be to, bendrovės planuose – dideli investicijų projektai Vokietijoje. Ispanijos ministras pirmininkas Pedro Sánchezas ir bendrovės „Microsoft“ vadovas Bradas Smithas pirmadienį pranešė, kad per dvejus metus bus investuota 1,95 mlrd. eurų.
REKLAMA
Redmi Buds 5 Pro (N76) Redmi Buds 5 Pro (N76)

Belaidės ausinės „Redmi Buds“ pasiūlė tai, ko reikėjo: gerą garsą ir efektyvų triukšmo slopinimą

Belaidžių ausinių (TWS) rinka gana paini: asortimentas platus, jame yra tiek kelis eurus, tiek kelis šimtų eurų kainuojančių ausinių, be to, kiekvieną mėnesį rinka pasipildo naujais įrenginiais, žinomų ir visiškai negirdėtų gamintojų pasiūlymais, tad išsirinkti nelengva: susiviliojęs pigiomis ausinėmis, jau po pirmų muzikos taktų gali nusivilti, o išsirinkęs vienas iš brangesnių, nebūtinai suprasi kuo jos skiriasi nuo gerokai pigesnių.

Sutriko „Facebook“ veikla: žmonės skundžiasi, kad negali uždaryti susirašinėjimo langų

Penktadienį ryte Lietuvoje dalis socialinio tinklo „Facebook“ naudotojų pastebėjo, kad jis veikia ne taip sklandžiai kaip įprasta. Pavyzdžiui, nepavyksta uždaryti susirašinėjimo langų. Įvairių interneto svetainių ir programėlių sutrikimus fiksuojantis puslapis downdetector.com skelbia, kad vartotojai skundėsi šiais „Facebook“ platformos veiklos trikdžiais: beveik pusei neveikė socialinio tinklo puslapis internete, beveik 40 proc. pastebėjo programėlės veiklos sutrikimus. Dar apie 20 proc.

Šaltinis: „Huawei“ biuruose Prancūzijoje surengti reidai

Kinijos telekomunikacijų milžino „Huawei“ biuruose Prancūzijoje dėl įtarimų netinkamu elgesiu šią savaitę buvo surengti reidai, ketvirtadienį naujienų agentūrą AFP informavo vienas šaltinis teismuose. Šaltinis sakė, kad antradienį vykę reidai buvo surengti kaip preliminaraus tyrimo, kurį inicijavo Prancūzijos finansų prokuratūra (PNF), dalis. Daugiau detalių apie tyrimą dėl bendrovės kol kas nėra. „Huawei“ biurai Prancūzijoje yra įsikūrę Bulonė-Bijankūre, esančiame netoli Paryžiaus.

Socialiniam tinklui „Facebook“ sukanka 20 metų

Prieš 20 metų atsiradęs socialinis tinklas „Facebook“ iš pradžių tebuvo paprastas jaunų žmonių komunikacijos įrankis, tačiau dabar yra tapęs interneto milžinu.

ES valstybės pritarė naujoms DI taisyklėms

 27 Europos Sąjungos valstybės narės penktadienį patvirtino svarbų dirbtinio intelekto (DI) naudojimo apribojimo taisyklių rinkinį ir po sunkių derybų įveikė paskutinę kliūtį. Briuselis pirmą kartą pasiūlė priimti dirbtinio intelekto įstatymą 2021-aisiais, tačiau teksto projektas patvirtintas tik po to, kai pokalbių robotas „ChatGPT“ įsiveržė į DI sceną.

Tyrimas: socialinių tinklų vartotojų skaičius viršijo 5 milijardus

Trečiadienį publikuoto tyrimo duomenimis, aktyvių socialinių tinklų vartotojų skaičius jau viršijo 5 milijardus arba 62,3 proc. viso pasaulio gyventojų. Pernai šis skaičius išaugo 5,6 proc., pasaulio gyventojų skaičiaus augimą pralenkdamas 0,9 proc., teigiama žiniasklaidos stebėjimo bendrovės „Meltwater“ ir socialinių tinklų agentūros „We are Social“ parengtoje ataskaitoje. Iš visų socialinių tinklų, daugiausiai vartotojų – 2,79 mlrd. – turi bendrovės „Meta“ feisbukas.

Dėmesio „iPhone“ telefonų savininkams: pristatomi esminiai programėlių pokyčiai

„Apple“ paskelbė, kad „iPhone“ programėlių veikimas bus iš esmės pakeistas. Šis pakeitimas yra ryškiausias nuo pat „iPhone“ išleidimo pradžios. Bendrovė pirmą kartą leis naudotojams atsisiųsti programėles iš kitų šaltinių ir leis kūrėjams pasiūlyti naujus būdus, kaip tose programėlėse atsiskaityti už prekes. Tai reiškia, kad „Apple“ iš esmės keičia „iOS“, operacinės sistemos, kuri naudojama „iPhone“ išmaniuosiuose įrenginiuose, kontrolę.
Į viršų