Odontologas į vatą nevinioja: 1 burnos vieta išduoda, ar mėgstate oralinį seksą

Nemažai žmonių paniškai bijo lankytis pas odontologą, nors atsižvelgiant į tai, kaip jie rausiasi po burną su įvairiausiais aštriais instrumentais, kas gali juos kaltinti? Tačiau, nors mums labai nejauku, kai odontologai „kapstosi“ po mūsų dantų ertmes, paaiškėjo, kad jie gali daug pasakyti apie mūsų seksualinį gyvenimą tik iš mūsų burnos vidaus, rašo thesun.co.uk.

Smegenų vėžys smogė vos 3-ejų Gabijos sūnui: „Jeigu mano vaikui bus lemta numirti, jis numirs ant mano rankų“

Nepagydoma liga susirgęs vos 3-ejų metų Simonas šiuo metu gyvena vienintele jo tėvų viltimi – patekti į klinikinius tyrimus bei gauti vaistą, kuris padės išlošti berniukui laiko. Šių metų sausio mėnesį guviam ir visada besišypsančiam trimečiui buvo nustatyta smegenų kamieno difuzinė glioma, DIPG. Tai retas, tik vaikus žudantis vėžys. Norvegijoje gyvenanti jo mama Gabija graudinasi dalindamasi be galo trapia ir vis dar jautria berniuko ligos kelione.

Giminė šokiruota: 19-metis pasipiršo savo 76 metų mylimajai

19 metų Giuseppe D'Anna internete sukėlė tikrą apkalbų audrą po to, kai socialiniame tinkle „Tik Tok“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame jis pasiperša savo 76 metų merginai. Tokį meilės romaną kritikuojantys vartotojai sako, kad moteris yra „pakankamai sena, kad galėtų būti paauglio prosenelė“. Neseniai savo vyresnei merginai pasipiršęs paauglys internete sulaukė patyčių. Žmonės negaili kandžių žodžių kritikuodami poros amžiaus skirtumą.

Skubiai įspėja Lietuvoje neliesti šio augalo: laukia skaudžios pasekmės

Apie Sosnovskio barštį girdėjęs, ko gero, kiekvienas, tačiau dar ne visi geba jį atpažinti. Itin svarbu žinoti, kad sąlytis su šiuo augalu gali palikti skaudžias žaizdas ar net apakinti, o tai ypač aktualu mėgstantiems leisti laiką gamtoje. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro (SMLPC) Sveikatos mokymo skyriaus sveikatos edukologė Vida Dubinskienė naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kada didžiausia rizika nukentėti nuo šio augalo bei kaip elgtis turėjus sąlytį.

Pamačiusi, ką teatre veikia porelė, Irena neteko žado: „Taip elgiasi tik kiaulės“

„Negaliu nutylėti apie tai, ką prieš kelias dienas patyriau atėjusi į vieną spektaklį Vilniuje teatre. Tebūnie tekste nebus paminėtas nei teatro, nei spektaklio pavadinimas, bet tie kiaulės, kurie į jį atėjo, save tikrai atpažins“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi vilnietė Irena. Man spektakliai siejasi su elegancija – maža delninukė, bateliai, apgalvota apranga. Ta nuotaika, atmosfera įpareigoja pasitempti, o ką jau kalbėti apie aktorius, kurie savo talentą skiria būtent mums – žiūrovams.

8 vaikų mama pribloškė internautus: vyras – visada pirmoje vietoje, ne vaikai

Dauguma tėvų sutinka, kad auginti vaiką yra sunkus, bet ir labai daug džiaugsmo teikiantis darbas. Net ir su vienu vaiku gali būti daug streso, tad įsivaizduokite, kaip atrodo mamos Kelli Ingram, turinčios aštuonis vaikus, kasdienybė. Amerikietė Kelli (39) iš Pietų Karolinos turi septynias dukteris ir vieną sūnų. Šeši jos vaikai – biologiniai, o dar du ji įsivaikino.

Meghan Markle sulaukė skaudaus smūgio iš sesers: pasakė, ką apie ją galvoja

Kalbėdama per „GB News“, Meghan Markle sesuo Samantha viešai skundėsi kunigaikštiene ir kaltino ją „pagyvenusių žmonių prievarta“ dėl jų tėvo insulto. Samantha Markle apkaltino savo seserį Meghan „pagyvenusių žmonių prievarta“ ir maldavo jos padėti, kai jų tėtis patyrė tariamą insultą. Išsiskyrusi Meghan Markle sesuo paprašė sesers nustoti „žiūrėti ir nieko neveikti“, kai jų tėvas buvo skubiai nugabentas į ligoninę, rašoma mirror.co.uk.

Klaidos nešiojant tiesinamąsias kapas: tai užkerta kelią tobulos šypsenos link

Dantų tiesinimas skaidriosiomis kapomis – tai inovatyvus gydymas. Toks tiesinimo metodas – alternatyva pacientams, kurie yra alergiški metalams, taip pat tiems, kurie nenori gydymo breketų sistema, keliantiems aukštus reikalavimus estetikai. Dantų tiesinimas breketais dažnai asocijuojasi su estetiniais (matosi metaliniai arba keramikiniai breketai ir metalinės vielutės), priežiūros (valgant prikimba maistas, sunkiau valyti) ir kitais iššūkiais.

Atplėšęs bulvių pakelį vyras negalėjo patikėti, ką mato: to rasti nesitikėjo

Mokslų daktaras Davidas Boyce‘as pajuto alkį stebėdamas elnius Lesteršyre, tad nusprendė užkąsti bulvių traškučių. Tik praplėšęs pakelį pasimetė – vietoj traškučių ten rado staigmeną. Davidas Boyce‘as, fizikos mokytojas iš Upingemo mokyklos Rutlande, Jungtinėje Karalystėje, buvo šokiruotas, kai atidarė pakelį ir jame rado visą bulvę.

Akių sausumo priežastys: kai kurios gali nustebinti

Norint, kad akys būtų sveikos, turime užtikrinti, kad jos visuomet būtų tinkamai drėkinamos. Įprastai, kiekvieną kartą sumirksėjus ašarų plėvelė atsinaujina natūraliai, taip apsaugodama rageną, tačiau atsiradus pažeidimams, apsauga susilpnėja, akys ima sausėti, jas pradeda dirginti net ir įprasčiausi dalykai: dienos šviesa, kompiuterio ekranas ar vėjas. Nors akių sausumas itin varginantis nemalonumas, vis dėlto, suradus priežastis galima lengvai ir greitai to atsikratyti.

Atskleidė, kokia laukia vasaros pradžia: daugelio nenudžiugins

Prabėgus šešioms savaitėms po šv. Velykų, minima kita graži šventė – Šeštinės. Nors tai bažnytinė šventė, etnologas Libertas Klimka pabrėžia, kad čia netrūksta ir kaimiškų tradicijų, kai kurias jų galėtume pritaikyti ir šiandieną, o kai kurios nustebina. Etnologas, profesorius L. Klimka pasakoja, kad anksčiau ši diena kartais vadinta ir Kregždžių diena, mat šios panašiu laiku sugrįždavo iš šiltų kraštų, ant savo sparnų parnešdamos šilumą.

Išvenkite pūslelinės: pasakė, ką reikia daryti

Per artimus kontaktus plintanti pūslelinė dažniausiai pasireiškia ant lūpų. Ją sukėlęs herpes virusas neaktyvioje būsenoje organizme išlieka visą gyvenimą. Vaistininkė Daiva Gedvilaitė-Uščinė įvardija provokuojančius veiksnius, dėl kurių virusas „pabunda“ ir pradėjęs veikti, pūslelinę sukelia pakartotinai. Tai – tiesioginiai saulės UV spinduliai, vėjas, šaltas oras, hormonų pokyčiai menstruacijų metu, nuovargis, vietinė odos trauma, fizinis ar emocinis stresas.

Vargina riebi ir spuoguota oda? Sužinokite, kokias priemones geriausia rinktis

Turbūt esate ne kartą girdėję klaidingą įsitikinimą, neva spuogai vargina tik paauglius. Tiesa tokia, kad su riebios odos sunkumais ir spuogais susiduria ne tik jaunuoliai, bet ir suaugusieji. Nors iš pirmo žvilgsnio tokia problema itin nemaloni – sukelia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą – pasitelkus tinkamas priemones ji gali būti išspręsta.

Jokiu būdu nevalgykite šios rabarbarų dalies: ji – nuodinga

Rūgštieji rabarbarai – ne tik ypatingo skonio, bet ir sveikatai naudinga gėrybė. Nors rabarbarai priskiriami daržovėms – jie dažnai naudojami ruošiant įvairiausius saldėsius: pyragus, uogienes, čatnius ar kitus desertus. „Arbūzai, braškės, trešnės, įvairių rūšių salotos – be jų neįsivaizduojamas šiltasis sezonas.

Aukštą cholesterolio kiekį išduoda 1 simptomas: atkreipkite į jį dėmesį

Didelis cholesterolio kiekis kraujyje dažnai vadinamas „nematomu žudiku“, nes nekelia akivaizdžių simptomų. Tačiau yra keli nerimą keliantys kūno pokyčiai, kurie gali būti susiję su aukštu cholesterolio kiekiu. Tyrimai rodo, kad trijų kvapų užuodimas gali išduoti padidėjusį cholesterolį. Cholesterolis yra jūsų kraujyje randama į vašką panaši medžiaga, kuri atlieka daug svarbių funkcijų, iš kurių pagrindinė yra sveikų ląstelių kūrimas.

Pamirškite uodų įkandimus: išdavė geriausias apsaugos priemones

Šylantis oras reiškia, kad vis daugiau laiko praleidžiame lauke, tačiau kartu su šiuo malonumu atsiranda ir vienas nepatogumas – uodai. Vis dėlto, kai reikia apsisaugoti nuo uodų įkandimų, repelentai nėra vienintelis būdas išvengti kraujasiurbių. Uodai gali sugadinti pasimėgavimą šiltais orais, tačiau yra keletas būdų, kaip juos atbaidyti natūraliais būdais, o čia į pagalbą atskuba eteriniai aliejai.

Atvykusi į paskirtą butą ukrainiečių šeima pakraupo: radinys šaldytuve supykino

Pabėgusi nuo karo Ukrainoje, ukrainiečių šeima buvo apgyvendina viename iš savivaldybės būstų Škotijoje. Tačiau šeimai teko smarkiai nusivilti buto sąlygomis – šaldytuve buvo paliktas rūgti ne tik senas pienas, bet ir vystyklai. Iš karo siaubiamos šalies į Škotiją pabėgo keturių asmenų šeima – 31-erių Valerija Liukovič, jos vaikas bei vyras ir sunkų neįgalumą turintis jos tėvas. Šeima nuo karo bėgo į Jungtinę Karalystę todėl, kad čia gyvena moters mama Tamara.

Jolantos agurkų marinatas plis per visą giminę: užsirašykite ir turėkite

„Labai panašus receptas kaip mano mamos, man aną kartą darant ji ir liepė naudoti acto esenciją, bet aš pabijojau, šį kartą pasitikiu Jolantos receptu”, – sako receptą išbandžiusi tinklaraštininkė Ilona. Marinuotų agurkų ingredientai: krapai, serbentų, vyšnių, krienų lapai, česnakas, lauro lapeliai, pipirai, 1 v.š. acto esencijos, 2 v.š. cukraus, 1 v.š. druskos, 1 l. vandens.

Šiukštu nepirkite tokios dušo želės: sau tik pakenksite

Nada Ward, „Beauty Kin“ įkūrėja, įspėja, kad kasdieniuose kūno prausikliuose yra „daug ingredientų, kurie gali būti „kenksmingi“. „Labai svarbu žinoti, kas tiksliai yra produktuose, kuriuos naudojate prausimuisi“, – sakė ji bei perspėjo apie sulfatus jų sudėtyje. „Sulfatai dažniausiai naudojami kad prausiklis putotų. Deja, sulfatai iš tikrųjų nėra tinkami  jūsų odai. Jie dirgina, o turintys jautrią odą, ,,skundžiasi, kad šis ingredientas odai netinka“, ‒ pasakojo ji.

Rusų žiaurumas – beribis: organizuoja ekskursijas po masinę kapavietę

Donecko regioniniane dramos teatre Mariupolyje, kurį bombardavo Rusijos pajėgos, žuvo mažiausiai 600 civilių, ir jis, vietinių pareigūnų teigimu, tapo liguista „turistų traukos vieta“. Olenos Halushkos iš Ukrainos antikorupcinės organizacijos „AntAC“ paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip lankytojai vaikšto po teatro, kuris buvo naudojamas kaip slėptuvė  maždaug 1000 civilių gyventojų,  griuvėsius ‒ kovo 16 dieną į jį smogė rusų bombos, rašo dailystar.co.uk.
Į viršų