Svarstyklės

(rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Dienos horoskopas (2021 liepos 28 d.)

Šios dienos horoskopas ruošiamas.

Asmenybė

Temperamentingas ženklas, pasmerktas amžinoms paieškoms: balanso, harmonijos, patogios progos, tinkamo žodžio, tiesiausio kelio. Jiems kaip oro reikia laisvės ir šviesos, nemėgsta prieblandos ir miglos – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasmėmis. Jie komunikabilūs, aplinkinius patraukia savo vidiniu žavesiu, įgimtu skonio, takto jausmu. Svarstyklėms patinka žavėti, jie džiugiai semiasi energijos iš pagyrų savo atžvilgiu, pripažinimo ir įvertinimo. Tiesa, iš čia – ir galima rizika nepakankamai įvertinti savo vidinio pasaulio resursus: Svarstyklės greitai įpranta regėti save aplinkinių akimis, vertina save pagal tai, ką apie jas mano kiti.

Tinkamos ir netinkamos profesijos

Šiam ženklui apskritai sunku ką nors tiksliai ir ilgam laikui nuspręsti, taigi profesijos pasirinkimas gali virsti tikru galvosūkiu. Kadangi Svarstyklės – kompromisų genijai, geriausiai jausis dirbdami komandinį darbą, kolektyve. Tai puikūs pramogų sferos darbuotojai, geri advokatai, talentingi menininkai. Jiems rekomenduojama rinktis siaurą specializaciją, gilintis į tam tikros srities žinias, nes jei interesų spektras bus pernelyg platus, Svarstyklėms bus sunku susikaupti ir užgriebti esmę.

Sritis, kuri visai netinka Svarstyklėms – finansai ir apskaita.

Stilius

Svarstyklės išsiskiria puikiu įgimtu stiliaus ir mados pojūčiu, be to, paprastai domisi šia sritimi. Taigi Svarstyklių drabužinėje tikrai rasite šviežiausių mados naujienų. Jos taip pat dievina aksesuarus, rūbai gausiai puošti detalėmis.

Dovanos

Viskas, kas dvelkia egzotika, pradedant suvenyrais iš tolimų šalių, baigiant egzotiškomis grožio procedūromis. Taip pat tiks prasmingos dovanos – Svarstyklių prisiminimų koliažas, joms dedikuotas posmas, graviruotas juvelyrinis dirbinys. Puikų humoro jausmą turinčios Svarstyklės įvertins ir jumoristines dovanas, jų tikrai nešokiruos ir seksualinė dovanos potekstė.

Porų suderinamumas

Tinkamiausi partneriai: Vandenis, Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Liūtas, Mergelė.

Sunkiai sugyvena su Ožiaragiais ir Avinais.

Tinkami akmenys

Opalas ir lazuritas.

Į viršų