Mokslininkai nustebę: štai, kaip kava veikia inkstus

Daugelis žmonių savo ryto neįsivaizduoja be puodelio kvapnios kavos, kuri suteikia jėgų ir maloniai nuteikia visai dienai. Šis gėrimas išties skanus, tačiau ar žinojote, kad jis gali būti naudingas inkstams? Moksliniai tyrimai Kavoje yra daug sveikatai naudingų junginių, įskaitant kofeiną, diterpenus ir chlorogeno rūgštį.

Kai norisi kitokios kavos: 3 neįprasti receptai

Kava gali būti ne tik puikiu energijos šaltiniu, bet ir būdu pasilepinti bei paskanauti. Dalijamės keliais įdomiais skirtingų kavos gėrimų receptais, kurie suteiks galimybę kavą atrasti iš naujo. Ispaniškas kavos gėrimas Ingredientai: 60 ml. stipraus espresso 30 ml. kondensuoto pieno Paruošimas: Paruoškite stiprų espresso. Į stiklinę įdėkite kondensuotą pieną. Lėtai į tą pačią stiklinę įpilkite espresso, kad susidarytų du skirtingi sluoksniai – kava ir kondensuotas pienas.

4 priežastys, kodėl verta gerti kavą: įsidėmėkite

Daugeliui kavos mėgėjų, kava – ne šiaip gėrimas. Kavos gėrimas, tai tarsi ritualas padedantis pradėti dieną ar atsipūsti pietų pertraukėlės metu. Vis dėlto, apart nuostabaus skonio ir aromato, kava turi ir daugiau privalumų. Padeda kovoti su depresija Viename tyrime nustatyta, kad žmonės, kurie kasdien išgeria bent po keturis puodelius kavos, susiduria su gerokai mažesne rizika susirgti depresija.

Išgėrę kavos skubate į tualetą? Štai, kodėl taip nutinka

Jei pastebėjote, kad po rytinio kavos puodelio beveik visada einate į tualetą – esate ne vieni. Yra kelios priežastys, kodėl taip atsitinka, pradedant kavos poveikiu žarnyno hormonams ir gaubtinės žarnos veiklai ir baigiant dienos laiku, kai geriate kavą. Kava verčia skubėti tuštintis daugelį žmonių ir visai nesvarbu ar geriate kavą su, ar be kofeino.

Ar verta kavą gardinti medumi? Tai turi žinoti kiekvienas

Medus jau nuo seno naudojamas maistui ir gėrimams saldinti. Daugelis žmonių renkasi šį saldų, tirštą skystį, kaip alternatyvą cukrui ar nulinio kaloringumo saldikliams. Nors medus gali būti naudingas sveikatai, reikia atsižvelgti su kuo jis naudojamas. Šiame straipsnyje atskleisime ar saugu į kavą dėti medų, ar vis dėlto, geriau pasirinkti kitą alternatyvą. Gali praturtinti vitaminais Naujienų portalo healthline.

Mėgstate tirpią kavą? Štai, kuo ji ypatinga

Tyrimų duomenys atskleidžia, kad tirpi kava sudaro 50 proc. visos suvartojamos kavos. Ne paslaptis, kad tirpi kava dažniausiai yra pigesnė, greičiau ir paprasčiau paruošiama, nei įprasta kava. Šį kartą atrinkome keletą savybių, kuo dar ypatingas šis gėrimas.

Štai, kaip kava veikia organizmą: nustebsite

Kavos poveikis sveikatai yra prieštaringas – ji gali suteikti daug naudos ir padaryti nemažai žalos. Kavoje yra daug antioksidantų, dėl kurių sumažėja rizika sirgti daugeliu ligų. Vis dėlto, šiame gėrime taip yra didelis kiekis kofeino, kuris kai kuriems žmonėms gali sukelti širdies ritmo problemų ir sutrikdyti miegą. Kavoje yra nemažai maistinių medžiagų ir antioksidantų Kavoje gausu maistinių medžiagų, natūraliai randamų kavos pupelėse.

Norite gyventi ilgiau? Gerkite šį aromatingą gėrimą

Ar žinojote, kad kava ne tik skanus ir jėgų suteikiantis, bet ir sveikatą gerinantis gėrimas? Mokslininkai atliko išsamų tyrimą ir nustatė su kokiomis ligomis kava gali padėti kovoti ir kiek jos turėtų išgerti tie, kurie nori gyventi ilgiau. Nauda sveikatai Kaip rodo statistika, kavos mėgėjai rečiau turi širdies ir kraujagyslių problemų, lyginant su tais, kurie jos negeria.

TOP10 būdų, kaip panaudoti kavą: tai žino ne visi

Nors kai kurie dievina kavos skonį ir puodeliu šio gėrimo pasimėgauja bent kartą dienoje, kiti kavai nejunta tokios stiprios simpatijos. Šį kartą atrinkome 10 geriausių būdų, kaip kavą panaudoti jos negeriant. Atsikratykite skruzdėlių Nukenksminti „priešą“ labai paprasta: tereikia palikti kavos tirščių tose vietose, kur dažniausiai būna skruzdėlių. Atsikratykite nemalonių kvapų iš virtuvės kriauklės Jums reikės puodelio karštos kavos ir arbatinuko verdančio vandens.

8 patarimai, kaip padaryti kavą sveikesnę

Kava yra vienas populiariausių gėrimų pasaulyje. Daugelis sveikatos specialistų taip pat mano, kad šis gėrimas, vartojamas su saiku, yra vienas sveikiausių. Kai kuriems žmonėms tai yra didžiausias antioksidantų šaltinis maiste, pralenkiantis tiek vaisius, tiek daržoves. Čia pateikiami keli patarimai, kaip paversti kavą dar naudingesne sveikatai. Venkite gerti kavą vėliau nei 2 val. dienos. Gerdami kavą vėlai dieną, galite pabloginti miego kokybę.

12 negirdėtų faktų apie kavą: kai kurie tikrai nustebins

Daugelio rytas prasideda nuo puodelio kvapnios, greičiau pabusti skatinančios ir energijos suteikiančios kavos. Esame taip pripratę prie šio gėrimo, kad retai susimąstome apie jo šaknis, gėrimo tradicijas ir kitų kultūrų pamėgtus skonius. Jeigu laikote save tikru kavos ekspertu, privalote žinoti šiuos 12 negirdėtų faktų apie kavą.

Šiukštu nelaikykite kavos šiose vietose: bus nebeskani

Šviežia, aromatinga kava yra tai, be ko daugelis žmonių neįsivaizduoja savo ryto. Norėdami mėgautis stimuliuojančio gėrimo skoniu ir aromatu, turite žinoti, kaip teisingai laikyti kavą. Priešingu atveju ji pasens ir bus ne tokia gera. Kavos skonis priklauso nuo pupelių kokybės, bet ne tik. Taip pat didelę reikšmę turi pupelių skrudinimo būdas ir malimas. Bet tai dar ne viskas! Jei norite, kad jūsų kava būtų tikrai skani ir aromatinga, turite tinkamai ją laikyti.

To dar nesate girdėję: 12 įdomiausių faktų apie kavą

Daugelio rytas prasideda nuo puodelio kvapnios, greičiau pabusti skatinančios ir energijos suteikiančios kavos. Esame taip pripratę prie šio gėrimo, kad retai susimąstome apie jo šaknis, gėrimo tradicijas ir kitų kultūrų pamėgtus skonius. Jeigu laikote save tikru kavos ekspertu, privalote žinoti šiuos 12 negirdėtų faktų apie kavą.
Į viršų