Muzikos pasaulis liūdi: netikėtai mirė „Depeche Mode“ klavišininkas Andy Fletcheris

Ketvirtadienį netikėtai mirė grupės „Depeche Mode“ narys, klavišininkas Andy „Fletch“ Fletcheris.  Apie netektį pranešė pati grupė savo socialiniuose tinkluose.  „Esame šokiruoti ir pripildyti neišmatuojamo liūdesio dėl netikėtos mūsų mielo draugo, šeimos nario ir grupės nario Andy „Fletch“ Fletcherio mirties.  Fletchas turėjo išties auksinę širdį ir visada buvo šalia tų, kuriems reikėjo paramos, gyvo pokalbio, nuoširdaus juoko ar šaltos pintos gėrimo.

Skaudi netektis: netikėtai mirė filmo „Geri vyrukai“ žvaigždė

Eidamas 67-uosius netikėtai mirė filmo „Geri vyrukai“ („Goodfellas“) žvaigždė Ray Liotta. Amerikiečių aktorius mirė Dominikos Respublikoje, kur filmavosi filme „Dangerous Waters“. Manoma, kad kad vyras anapilin iškeliavo miegodamas. Pasak „Page Six“, aktoriaus mirtis įvyko gan netikėtai, nes jis mirė miegodamas ne savo namuose, o Dominikos Respublikoje, nes čia tuomet filmavosi filme. Kartu su R.Liotta šalyje buvo jo 23 metų dukra Karsen.

Klaipėdietės vestuvės apkarto: pernakt suknelę palikusi nuotaka ryte nustėro

Klaipėdietė Agnė pabudusi kelios dienos prieš savo vestuves vos nenualpo iš siaubo – specialiai iš užsienio parsiųsta ir kelis mėnesius tobulinta nuotakos suknelė buvo sugadinta neatpažįstamai.  Savo istorija pasidalyti moteris sutiko ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

Teismas atidėjo sprendimo paskelbimą dėl regioniniame parke pastatyto Egidijaus Dragūno namo

Vilniaus miesto apylinkės ketvirtadienį savaitei atidėjo sprendimo dėl žinomo atlikėjo Egidijaus Dragūno Pavilnių regioniniame parke pastatyto namo nugriovimo paskelbimą. Sprendimas bus skelbiamas kitą savaitę, birželio 3 dieną, BNS informavo teismo atstovas Aurimas Žukauskas. Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija mano, kad Šilo gatvėje galbūt pažeisdamas įstatymus namą pasistatęs dainininkas turi jį nugriauti.

Šeštadienio gero kino vakaras. „Barbarų belaukiant“ – kai „blogio naikintojai“ tampa tikruoju blogiu

Genocidas ir tautų susipriešinimas jau tapo kasdien viešumoje vartojamais terminais. Tiesa, kad ir kaip būtų liūdna, šie terminai niekada ir nebuvo labai toli išėję. Įvairios tautos nuo seniausių laikų įžvelgė kitose, jiems mažiau suprantamose kultūrose priešą ir blogį, kurį reikia sunaikinti.

„Modernios šeimos“ žvaigždė nusimetė drabužius: sunku patikėti, kad jai 49-eri

Holivudo aktorė, „Modernios šeimos“ žvaigždė Sofia Vergara (49) vis kaitina gerbėjų kraują – visai neseniai moteris pozavo tik su maudymosi kostiumėliu, išryškinančiu jos kūno linkius. Sofija Vergara internete keletą kartų žaibiškai įkaitino kraują apsivilkusi maudymosi kostiumėlį.

Skambino mylimoji Živilė – apie motinystę, šeimos pagausėjimą bei Saulių: atskleidė, koks jis namuose

Šokėjo Sauliaus Skambino mylimoji Živilė Barzdaitytė atvirai prabilo apie motinystę, jos teikiamus džiaugsmus bei išmoktas pamokas. Pašnekovė neslėpė, jog dar daug dalykų mokosi, tačiau dukra ugdo jos kantrybę. Naujienų portalui tv3.lt Živilė Barzdaitytė papasakojo ne tik apie motinystę, bet ir atskleidė, koks Saulius yra namuose.

„Kortų namelio“ aktorius kaltinamas seksualine prievarta

Aktoriui Kevinui Spacey pareikšti keturi kaltinimai dėl trijų vyrų seksualinio prievartavimo, pranešė Karališkoji prokuratūra. „Jis taip pat kaltinamas privertęs asmenį įsiskverbti į lytinius santykius be sutikimo. Kaltinimai pateikti po Metropoliteno policijos tyrimo metu surinktų įrodymų peržiūros“, – pranešime teigė CPS Specialiųjų nusikaltimų skyriaus vadovė Rosemary Ainslie.

Ketvirtadienio žaidimas „galvOK“: išbandykite savo jėgas!

Ko gero, visi mėgsta išgirsti įdomių, keistų ir juokingų klausimų. Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai yra kasdien kviečiami dalyvauti viktorinoje „galvOK“. Žaiskite, išbandykite savo jėgas, o mes pažadame, kad bus linksma! Kiekvieną darbo dieną nuo 16:30 val. čia ir portale tv3.lt rasite specialiai jums paruoštą 10 klausimų viktoriną. Įsivertinkite savo žinias įvairiomis, niekad anksčiau negirdėtomis temomis ir varžykitės su kitais dalyviais.

Vasha prabilo apie jausmus: gyvenime patyriau daug audrų

„Manau, kad tai paskutinė tokia sentimentali daina šįmet. Kitos premjeros bus vasariškesnės“, – su šypsena pristatydama naują kūrinį „Sugrįžk“ sako dainininkė Vasha.  Muziką ir žodžius dainai parašė Paulius Jasiūnas, rašoma pranešime spaudai. „O temą jai pakuždėjo mano gyvenimo įvykiai“, – pasakoja dainininkė, kol kas nenorinti atskleisti, kokiam konkrečiam žmogui skirta naujoji melodija. Pirmąją dainą Vashos pseudonimu ji pristatė prieš dešimt metų.

Užmarštyje žmoną palikęs Putino pakalikas Lavrovas turtais lepina meilužę: „per lovą“ pasiekė neregėtų aukštumų

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas turi slaptą meilužę, kuri turi didelę įtaką ministerijose ir keletą prabangių nekilnojamojo turto objektų, rodo paskelbtas tyrimas „Svarbios istorijos“ („iStories“). Svetlana Poliakova, dirbanti Užsienio reikalų ministerijoje nuo 2014 metų, palaiko „ilgalaikius ir labai artimus“ ryšius su Lavrovu, pranešė „iStories“. „iStories“ tyrimas yra pirmoji didelė tinklo ataskaita nuo tada, kai Kremliaus buvo pripažinta „užsienio agentu“. „iStories“ pr...

Meghan Markle eks vyras užsimojo atskleisti visas santuokos paslaptis: neramina tik viena

Akivaizdu, kad Meghan Markle „išsigando“ dėl būsimos Tomo Bowerio knygos, kurioje gali būti informacijos apie ją iš jos buvusio vyro. Teigiama, kad Meghan Markle yra „išsigandusi“, o karališkasis ekspertas tvirtina, kad jos buvęs vyras Trevoras Engelsonas gali būti cituojamas būsimoje biografijoje apie ją, pranešė „Express UK“. Nors karališkojo autoriaus Tomo Bowerio naujosios knygos turinys tebėra paslaptis, karališkasis ekspertas Neilas Šonas mano, kad autorius galėtų pakalbinti buvusį Megha...

Akibrokštas Egidijaus Dragūno byloje: teko išvaryti agresyvų vyrą

Ketvirtadienio popietę Vilniaus apylinkės teisme toliau vyko Egidijaus Dragūno-SEL bylos nagrinėjimas. Skandalingas atlikėjas yra kaltinamas pasipriešinimu pareigūnams ir nesunkiu jų sveikatos sutrikdymu. Prieš posėdį susirinkusiems žurnalistams E. Dragūnas sakė, kad bandys akcentuoti, jog policininkai patys esą keikėsi, naudojosi telefonu važiuodami ir buvo neprisisegę saugos diržų. Vis dėlto, pats posėdis prasidėjo nuo akibrokšto.

Skandalingojo „Okna“ vedėjo sūnus užaugo: seka tėvo pėdomis, tapo tikras lovelasas

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas – Dmitrijus Nagijevas (55). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas". Tiesa, charizmatiška asmenybė yra ir jo sūnus Kirilas (32). kuris seka tėvo pėdomis. Įvairiuose interviu K. Nagijevas pasakojo, kad niekada nesvajojo tapti aktoriumi, tačiau viskas pasisuko visai kitaip.

„Teletabių“ saulytė užaugo: nuotrauka suglumino internautus

Ar pamenate legendinio serialo mažiesiems „Teletabiai“ personažą saulytę? Ją vaidinusi mergina jau suaugo. Jess Smith tapo vienu žymiausių pasaulio vaikų, kai praėjusio amžiaus pabaigoje ėmė rodytis populiariame seriale vaikams.  Mergaitė vaidmenį paliko 2001-aisiais, tačiau jos veiduką vis dar atpažįsta viso pasaulio vaikai. Jau suaugusios Jess nuotrauka dabar kelia bangas socialiniuose tinkluose.  Nuotraukoje J. Smith laiko mažą mergytę, kurią visi tuoj pat palaikė jos dukra.

„Apkalbos 2022“ kviečia atrasti jaunųjų mados dizainerių kūrybą

Mados kultūrą populiarinantis tarptautinis renginys „Apkalbos“, kuriame pirmąsias savo kolekcijas pristatė žinomi dizaineriai: Egidijus Rainys, Laura Dailidėnienė, Kristina Kruopenytė, Kristina Kalinauskaitė, Kęstutis Lekeckas, Egidijus Sidaras, organizuojamas Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino studijų programos, šiais metais mados mylėtojus stebins svečių iš Ukrainos, Latvijos ir Čekijos darbais, dizainerių Ugnės Kardelytės, Ramintos Rimgailaitės, Mildos Grikšaitės–Jankuvienės kūryba...

Norbertas Daunoravičius nusvilo nuo „Regitros“: likau durniaus vietoje

Šonaslydininkas Norbertas Daunoravičius socialiniuose tinkluose išliejo nusivylimą „Regitros“ sistema. Jis tvirtina, kad pardavus automobilį pirkėjas su juo dingo be deklaracijos, Lietuvos policija ir „Regitros“ atstovai niekuo negali padėti dėl nusistovėjusios sistemos. Savo nuomone socialiniame tinkle vyras sutiko pasidalinti ir su portalo tv3.lt skaitytojais.

Stano dėl traumos kaltina Zvonkų: dirbu su neadekvačiu žmogumi

„Viskas, baigėsi mano nuotykiai ligoninėje. Šiandien išrašė ir paleido namo“ – džiūgauja Stanislavas Stavickis – Stano.  Tik išėjęs pro ligonines duris, atlikėjas nuskubėjo į įrašų studiją, kur sudėjo galutinius štrichus savo ir Elenos Puidokaitės – Bruzgulienės, dar žinomos Atlantos slapyvardžiu, dainoje, rašoma pranešime spaudai. „Daina turėjo būti paleista jau prieš porą savaičių, bet atsidūriau ligoninėje. Tai kas gi man buvo nutikę? Papasakosiu.

Planais užimti Lenkiją „per 6 sekundes“ pasidalijęs Kadyrovas buvo išjuoktas: „Nedaryk gėdos“

Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas pagrasino Lenkijai, kad po karo Ukrainoje, naujas taikinys gali būti ši šalis. Jis paragino Lenkiją susirinkti savo ginklus ir pajėgas bei teigė galintis per kelias sekundes parodyti šaliai, ką gali. Į tokias jo kalbas sureagavo Ukrainos reperis ir prodiuseris Potapas. Ukrainos reperis ir prodiuseris Potapas juokėsi iš Čečėnijos lyderio Ramzano Kadyrovo, skelbė unian.net.

Grožio salono įkurtuvėse dalyvavę žinomi vyrai liko šokiruoti, sužinoję kokiai procedūrai pirmenybę teikia moterys

Dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino, šokėjas Saulius Skambinas, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, choreografas Kęstutis Baranauskas, aktorius Marius Sekmokas, plaukų stilistas Karolis Murauskas, grupės 16 Hz narys Skaidrius Varslauskas ir kiti žinomi vyrai, dalyvavę žvaigždžių mėgstamo grožio salono „BioBene“ įkurtuvėse, neslėpė – įstaigų, kuriose rūpinamasi kūno apimčių mažinimu ar jo stangrinimu, veido atjauninimu, odos lepinimu, plaukų spa, duris jie varsto rečiau nei jų mylimos damo...
Į viršų