Pensininkės Vidos butą pakeitė neatpažįstamai: parodė visiems

Nedidelis, vieno kambario butas gali būti patogus ne tik kasdieniams gyvenimo poreikiams, bet ir svečiams priimti, jei jį įrengiant ar atnaujinant bus pasitelkiami gerai apgalvoti sprendimai. Žinoma, stengiantis viską įgyvendinti teks pasukti galvą, kaip protingai sutalpinti visus turimus daiktus, kad būtų ne tik gražu, bet ir tvarkinga. Vieno kambario bute Klaipėdoje, kuriame gyvena energinga senjorė, apsilankė interjero dizaineris ir be kapitalinio remonto, kambarį pakeitė iš pagrindų.

40 metų vieno kambario bute gyvenanti senjorė sulaukė neįtikėtinų pokyčių: braukė dėkingumo ašaras

Paskutinė šio sezono TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ pakvies žiūrovus apsilankyti prie Baltijos jūros, pas Klaipėdoje gyvenančią senjorę Vidą. Moteris jau 40 metų gyvena vieno kambario bute, kuriame telpa visas jos gyvenimas. Tačiau tam, kad ji ir toliau galėtų su džiaugsmu mėgautis savo namais, būtina atsinaujinti. Ir nors patyrę interjero dizaineriai geba nustebinti visuomet, net ir jie nesitikės Vidos dėkingumo ašarų.

Atnaujintas Vilniaus miesto krizių centras: rezultatas pribloškia

Smurtas artimoje aplinkoje – opi tema. Lietuvoje viena iš trijų moterų bent kartą gyvenime yra patyrusi smurtą artimoje aplinkoje. Ieškodamos pagalbos tokiose situacijose, šeimos su vaikais pagalbos gali kreiptis į krizių centrą. Jau kelerius metus atnaujinimo laukusiam Vilniaus miesto krizių centrui į pagalbą atskubėjo interjero dizainerė, kuri atnaujino vieną pagrindinių centro patalpų – laisvalaikio erdvę.

Vilniaus krizių centre gyvenanti Marta – apie pokyčius, išdrįsus prašyti pagalbos: atsigavo ne tik vaikai, bet ir ji pati

Šįkart TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ žiūrovus nukels į nestandartinę, tačiau itin gražų tikslą turinčią erdvę – Vilniaus miesto krizių centrą. Jame didžiulis būrys specialistų stengiasi suteikti žmonėms viltį ir toliau džiaugtis gyvenimu, o patyrę interjero dizaineriai šį penktadienį prie to prisidės kitaip – įrengs visų gyventojų laisvalaikiui tinkančią bendruomenės erdvę.

IKEA pristato augintiniams skirtą prekių namams asortimentą

IKEA asortimentą papildė augintiniams skirta kolekcija, kurią dizaineriai kūrė kartu su veterinarais ir gyvūnų prekių ekspertais. Šią žaismingą kolekciją sudaro prekės, sukurtos atsižvelgiant į šunų ir kačių elgseną, kasdienius įpročius ir svarbiausius poreikius namuose. Šunys ir katės – svarbi žmonių gyvenimo namuose dalis. Daugeliui iš mūsų šie keturkojai yra šeimos nariai, todėl namuose nusipelno jaustis taip pat patogiai, kaip ir mes, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šiauliečiai ryžosi pokyčiams: nusprendė atnaujinti vaikų kambarį

Apgyvendinti du vaikus viename kambaryje – tikras iššūkis, nes čia reikia sutalpinti dviejų mažų žmonių miego, darbo, poilsio bei žaidimų zonas. Tačiau tokios užduoties, kurios neįveiktų patyrę interjero dizaineriai, tiesiog nėra – šį penktadienį TV3 laidoje „Namų idėja su IKEA“ išvysime patį tikriausią vaikų svajonių kambarį! Šį kartą žiūrovai bus pakviesti apsilankyti Šiauliuose, du vaikus auginančių Emilijos ir Audriaus šeimoje.

Pamačiusi, kaip ekspertai pakeitė jos kambarį, Danguolė pritrūko žodžių: sunku atpažinti

Daugeliui namai yra ne tik poilsio, bet ir pomėgių realizavimo vieta. Vieni užsiima kūrybinėmis, kiti – fizinėmis veiklomis. Vis dėlto, kai erdvės maža, o veiklų sąrašas didelis, tenka išradingai suktis iš padėties. Interjero dizainerės pataria, kaip viename kambaryje sutalpinti ne tik pomėgius, bet ir vietą poilsiui ar svečiams.

Danguolės vyras be žinios pradingo jūroje: dabar ji ryžosi pokyčiams

Šį penktadienį TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ žiūrovų laukia pažintis su neeiline moterimi. Kaune gyvenančios Danguolės šviesos ir noro iš gyvenimo semti viską, nepalaužė net ir skaudi vyro netektis. Šiandien daugybę veiklų puoselėjanti moteris svajoja, kad namuose, o tiksliau – viename kambaryje, sutilptų visas jos gyvenimas. Juk pagrindinis namų kambarys Danguolei atstoja ne tik miegamąjį. Tai – lyg mažas butas, kuriame turi tilpti visa tai, kas moteriai brangu ir artima.

Pamatę, kaip ekspertai pakeitė miegamąjį, kauniečiai apstulbo: parodė visiems

Atžaloms paaugus, dalis tėvų susiduria su iššūkiu, kaip reorganizuoti namus, kad atsirastų vietos visiems – tiek vaikams, tiek tėvams ir dar visų daiktams. Kaune gyvenanti šeima namų svetainę užleido dukrelei, o patys, padedami interjero dizainerės, savo miegamąjį transformavo, kad jis galėtų tarnauti ir kaip svetainė. Kauniečių pora paaugus dukrai ir atsiradus asmeninės erdvės poreikiui, nusprendė jai užleisti vieną iš dviejų, bute esančių kambarių.

Šeimos miegamąjį pakeitė neatpažįstamai: „Kas nors man įžnybkite – neįsivaizduoju, kad esu tame pačiame kambaryje!“

Miegamasis – bene svarbiausia namų vieta, kurioje kiekvienas praleidžiame didžiąją dalį savo gyvenimo. Tačiau, ką būtina žinoti, kad šioje erdvėje jaustumėmės taip, tarsi 9-ame danguje? Šio penktadienio TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ pateiks visus atsakymus. Apie tokį miegamąjį svajoja ir šios laidos herojai – Geda ir Barekas. Ar patyrusiems interjero dizaineriams pavyks išpildyti didžiausią jų troškimą? Įsileidę į savo namus, Geda ir Barekas daugiau papasakos ir apie save.

Įrenginėjame būstą pardavimui arba nuomai: į ką atkreipti dėmesį?

Universalumas, jaukumas ir funkcionalumas yra vieni svarbiausių kriterijų įrengiant būstą nuomai arba pardavimui. Interjero dizainerė atskleidžia, kaip visa tai užtikrinti, kad, nepaisant to, kas gyvens būste – pasijustų patogiai ir jaukiai, kaip namuose.   Nekilnojamojo turto vystytoja Rimantė yra atsakinga už naujų butų pardavimą ir nuomą. Pasak jos, ieškantys įsigyti būstą, pastaruoju metu vis dažniau renkasi ne dalinę apdailą, o pilnai įrengtus namus.

24 kv. m. erdvėje sutalpino 3 skirtingas zonas: interjero dizaineriai atskleidė, kas tokiais atvejais svarbiausia

Apie būsto įsigijimą svajoja daugelis, tačiau su tuo ateinantys įsirengimo klausimai daugeliui tampa tikru galvos skausmu. Būtent todėl dabar ne vienas susivilioja įsigyti ne tik naują, bet ir jau pilnai įrengtą, gyvenimui paruoštą būstą – tokį, kaip iš paveikslėlio. Tačiau ar įmanoma įrengti jį taip, kad tiktų kiekvieno skoniui? Šio penktadienio TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ pakvies pro rakto skylutę pažvelgti būtent į tokį būstą.

Seną sandėliuką pakeitė neatpažįstamai: rezultatas atima žadą

Sandėliukas, ko gero, yra viena mistiškiausių namų erdvių. Čia vietą atranda įvairiausi rakandai: nuo konservuotų daržovių ir uogienių iki apdulkėjusių nuotraukų albumų, dviračių ar kitų, rečiau kasdienybėje naudojamų daiktų. Pasitaiko, kad sandėliukas namuose yra naudojamas ir kaip pomėgių ar hobių išpildymo oazė, o kartais – ir kasdienių namų ruošos darbų erdvė, kur vietos atsiranda lyginimo lentai ar skalbyklei.

Praktiški patarimai, kaip sandėliuką paversti funkcionalia erdve: yra tik kelios taisyklės

Kiekvienuose namuose sandėliukai dažnai turi vis kitą paskirtį. Vieni čia laiko laukui skirtus drabužius, kiti – įvairius buities reikmenis. O štai netoli Vilniaus gyvenanti pora – Edita ir Alvydas – savo namų sandėliuke talpina kone viską. Įvairius reikmenis, daržoves ar net hobiams skirtus prietaisus, tad šis kambarys jiems iš tiesų labai svarbus.

Editos ir Alvydo sandėliuke slepiasi pusė jų gyvenimo: kaip čia sutalpinti ir buičiai, ir hobiams skirtus daiktus?

Kiekvienuose namuose sandėliukai dažnai turi vis kitą paskirtį. Vieni čia laiko laukui skirtus drabužius, kiti – įvairius buities reikmenis. O štai netoli Vilniaus gyvenanti pora – Edita ir Alvydas – savo namų sandėliuke talpina kone viską. Įvairius reikmenis, daržoves ar net hobiams skirtus prietaisus, tad šis kambarys jiems iš tiesų labai svarbus.

Patarimai svajojantiems praplėsti mažą virtuvę: štai, kas padės

Ar name, ar bute – jauki ir tinkamai išplanuota namų virtuvė gali gerokai palengvinti buitį. Vis dėlto, maža kvadratūra – nemenkas iššūkis, ypač, kai kalbame apie virtuvę, kurioje tvarka ir švara užima itin svarbų vaidmenį, o daiktų ir rakandų dažniausiai čia turime itin daug. Kaip ją paversti ne tik funkcionalia namų erdve, bet ir jaukia pokalbių bei pasisėdėjimų vieta? Taupiais ir praktiniais patarimais dalinasi interjero dizainerė.

Neįtikėtini virtuvės pokyčiai: 9 kvadratinių metrų erdvę pavers neatpažįstama

Prasidėjęs pavasaris maloniai nudžiugins TV3 žiūrovus – jau šį penktadienį į eterį sugrįš daugelio pamilta pokyčių laida „Namų idėja su IKEA“! Prie jos vairo šį sezoną stos aktorius bei tvaraus gyvenimo šalininkas Leonardas Pobedonoscevas. Žinomas vyras primins, jog visai nesvarbu, kur gyvenate – erdviame name ar nedideliame, jaukiame bute. Daugelis iš mūsų vis tiek susiduriame su tomis pačiomis problemomis, iš kurių dažniausia – daiktų perteklius ir tvarkos stygius.

Patarė, kaip įsirengti ankštą prieškambarį ir jame palaikyti tvarką

Prieškambaryje dažnai stinga vietos ir tvarkos, o ypač, kai juo dalijasi visa šeima. Drabužių kiekis čia ypač išauga žiemą, tad šiuo sezonu turimus daiktų laikymo spendimus reikėtų permąstyti ir galbūt netgi pertvarkyti. Interjero dizainerė dalijasi patarimais, ką daryti, kad jie visi daiktai čia atrastų savo vietą. „Patarčiau pradėti nuo sąrašo daiktų, kuriuos norite laikyti prieškambaryje, ir pagal jį nuspręsti, kiek ir kokio dydžio baldų reikės.

IKEA nemokamai atnaujins namų ir biurų erdves: dalyvaukite atrankoje

Šiandien prasideda dalyvių, norinčių, kad jų namus ar verslo patalpas nemokamai atnaujintų patyrę IKEA interjero dizaineriai, atranka. Aštuoniems laimingiesiems bus atnaujintos pasirinktos namų ar verslo erdvės IKEA baldais ir aksesuarais. Profesionalai taip pat pademonstruos, kaip tai padaryti be didelių išlaidų remontui.

Pasidalino Velykų stalo dekoro idėjomis: štai, keli patarimai

Velykos – pagrindinė pavasario šventė, susijusi su gamtos prabudimu, skatinanti atsinaujinti kartu su ja. Pasak interjero dizainerės, galvojant apie velykinio stalo puošimą, dekoracijų gausa visai nebūtina, o idėjų semtis ragina iš vaikystės. „Kad ir kur begyventumėte, kad ir kaip besiruoštumėte, svarbiausia per Velykas yra žmonės, santykiai, bundanti gamta, natūralūs augalai, o ne dekoracijų gausa.

Atnaujinta svetainė, kurioje dvynukų tėvai pagaliau surado erdvės darbui ir savo hobiams

Nedidelė svetainė, bet didelė šeimyna? Turbūt dažnam pažįstamas jausmas, kai vienoje pagrindinių namų erdvių tenka sutalpinti ne tik daugybę baldų bei daiktų, bet ir suderinti darbo reikalus, asmeninius pomėgius, galiausiai – laiką su artimaisiais. O kur dar – apsaugoti širdžiai brangius daiktus nuo mažųjų išdaigininkų. Šeimai, auginančiai aktyvius dvynukus, šiuos iššūkius padėjo įveikti interjero dizainerė.

Prieš ir po: smurtą patiriančių šeimų prieglobstis vis labiau panašėja į tikrus namus – neatpažįstamai pakeista dar viena erdvė

Statistika rodo, kad Lietuvoje viena iš trijų moterų bent kartą gyvenime patiria smurtą artimoje aplinkoje. Vienas didžiausių Lietuvoje krizių centrų, įsikūręs Kaune, teikia pagalbą nuo smurto nukentėjusiems ar kitas gyvenimo krizes išgyvenantiems žmonėms, suteikdamas laikiną stogą ir teikdamas socialines paslaugas.

Seną vasarnamį pavertė poilsio oaze: pamatykite, kaip atrodo

Šylant orams vis daugiau laiko praleisime sodo nameliuose ir vasarnamiuose. Deja, šie dažnai nėra pritaikyti ilgesniam laiko praleidimui – jie neretai būna itin maži, trūksta patogumo, o šviesos stygius neprideda jaukumo. Interjero dizainerė be remonto atnaujino būtent tokį sodo namelį ir atskleidžia svarbiausius aspektus, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Sūnus slapta nusprendė atnaujinti tėvų vasarnamį: jų reakcija – neįkainojama

Paskutinė šio sezono TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ taps ypatinga, mat atskleis, kokie gražūs gali būti tėvų ir vaikų santykiai. Juk tėvai yra tie, kurie rūpinasi mumis visą gyvenimą – kaip gražu, kad užaugę, galime jiems atsakyti taip pat! Būtent tai jau šį penktadienį išvys ir žiūrovai – pasikvietęs profesionalų pagalbą su Leonardu Pobedonoscevu priešakyje, Aleksandras nuspręs kaip reikiant atnaujinti savo tėvų vasarnamį.

Per savaitę biuras tapo neatpažįstamas: pamatykite patys

Darbe praleidžiame bene didžiausią ir produktyviausią dienos dalį, tad čia norisi ne tik patogios, bet ir įkvepiančios aplinkos. Naujausios biurų interjero tendencijos rodo – vis labiau siekiama, kad darbo aplinka jaukumu primintų namus. Interjero dizainerė atnaujino patalpas, kurios nė iš tolo to nepriminė ir tai padarė be remonto. Sužinokite, kaip.

Vos per savaitę biurą pakeitė neatpažįstamai: rezultatas nustebino

Jau 6 savaites iš eilės TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ savo kuriamais pokyčiais nudžiugino daugybę šeimų ir žmonių – atnaujino jų svetainę, vaikų kambarį, darbo erdvę bei virtuvę. Tačiau daugelis sutiktų, kad jaukumas svarbus ne tik namuose, bet ir darbe, kuriame praleidžiame didžiąją dalį dienos. Būtent todėl šį penktadienį interjero dizainerių komanda pokyčius kurs Lietuvos žmogaus teisių centro ofise.

„Ikea“ įspėja klientus: jei pirkote šį žaidimą nebenaudokite jo ir grįžkite atsiimti pinigus

„Ikea“ ragina pirkėjus, įsigijusius įvairiaspalvį žvejybos žaidimą „BLÅVINGAD“, jo nebenaudoti ir kreiptis į „Ikea“ dėl pinigų grąžinimo, rašoma pranešime žiniasklaidai.  Pirkėjų saugumas yra svarbiausias „Ikea“ prioritetas. Todėl dėl galimo pavojaus užspringti įvairiaspalvis žvejybos žaidimas „BLÅVINGAD“ atšaukiamas iš prekybos.

Direktorės kabinetą Kaune pakeitė neatpažįstamai: pamatę neteko žado

TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ ir jos komanda jau ne pirmus metus džiaugsmą neša ten, kur jo laukiama labiausiai – į Kauno šeimos krizių centrą. Į šią vietą žmonės kreipiasi kritiniu savo gyvenimo laikotarpiu, todėl čia siekiama suteikti ne tik saugumą, bet ir laikinai atstoti jaukius namus. Būtent tuo šį penktadienį pasirūpins Leonardas Pobedonoscevas ir išradingi interjero dizaineriai, kurių užduotis – buvusį direktorės kabinetą paversti vaikų psichologo kabinetu.

Užkietėjusio „Žalgirio“ fano darbo kambarį pakeitė neatpažįstamai: įvertinkite patys

Hibridinis darbas, kai dalį laiko dirbame iš namų – daugeliui jau tapo įprastu. Tačiau tikrai dar ne visi namuose esame įsikūrę jaukią ir įkvepiančią darbo vietą. Taip gali nutikti dėl dažnai pasitaikančio klaidingo įsitikinimo – darbo vietai pakanka kompiuterio ir darbo stalo. Vis tik, interjero dizainerė sako kad įnešti jaukumo daug nekainuoja, o nauda nusiteikimui ir kūrybiškumui gali būti didžiulė.

Užkietėjęs „Žalgirio“ fanas įsileido į savo namus: turi vieną svajonę

Šiandien mylimam darbui žmonės savo laiką skiria jo negailėdami, o vis daugiau jų ryžtasi dirbti ir iš namų. Tačiau tam, kad darbas ir toliau teiktų malonumą, namuose būtina susikurti jaukią, o kartu ir darbingai nuteikiančią erdvę. Būtent apie tokią svajoja ir šio penktadienio TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ herojus Darius, tačiau laiko ir idėjų stoka jam kišą koją. Dariui į pagalbą atskubės profesionali interjero dizainerių komanda su Leonardu Pobedonoscevu priešakyje.

Vilniečių poros virtuvę pakeitė neatpažįstamai: pamatykite patys

Virtuvė yra lyg namų židinys, kuriame verda ne tik maistas, bet ir gyvenimas – nuo kulinarinių eksperimentų iki šiltų pokalbių ar susibūrimų su draugais. Tačiau jaunai porai virtuvė, kurioje jie praleidžia itin daug laiko drauge, tapo tarsi laike užstrigusiu projektu. Iš sąstingio ją išjudino interjero dizainerė, įnešdama jaukumo, spalvų ir funkcionalumo už nedidelį biudžetą. Nuosavą namą puoselėjančių Justinos ir Arvydo virtuvės, galima sakyti, beveik nebuvo.

Vilniečių poros virtuvę pakeitė neatpažįstamai: rezultatas maloniai nustebino

Ilgą laiką laimės užsienyje po vieną, o vėliau ir kartu ieškoję Justina ir Arvydas suprato, kad visur gerai, tačiau namuose – geriausia. Šiandien Vilnius jiems siejasi su namų šiluma, o dar daugiau jos prideda ir naujas būstas. Deja, svarbiausiame namų kambaryje – virtuvėje – kurioje jie ne tik gamina, bet ir priima svečius, šiandien dar daug ko trūksta.

Dvynukus auginančios šeimos namuose – netikėti pokyčiai: neslepia džiaugsmo

Vaikai – tikras džiaugsmas, o Andriaus ir Viktorijos Katinų šeimoje jis yra dvigubas, mat prieš kelis metus porai gimė dvynukai. Berniukai – be galo aktyvūs ir kiekvieną dieną prasimanantys vis naujų veiklų, kurios neretai namuose sukelia tikrą chaosą. Tačiau svarbiausiame šeimos kambaryje – svetainėje – vietos turėtų užtekti visiems: ne tik dvynukams, bet ir jų tėvams. Jau šį penktadienį šeimai į pagalbą atskubės TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ komanda.

Prieš ir po: sandėliuką atstojantis kambarys virto naujagimio laukiančių tėvų svajone

Jaunai šeimai skaičius trys tapo simboliniu – treji metai draugystės, treji metai laukimo ir pagaliau pora susilauks trečiojo šeimos nario. Tačiau išsipildžiusiai svajonei trūko vienos svarbios detalės – kambario, kuriame tėvai galėtų patogiai ir kūrybingai auginti mažylį. Nedidelė ir nestandartinio išplanavimo erdvė, numatyta naujagimiui, per kurį laiką tapo kone sandėliuku. Paversti kambarį tinkamu naujam gyventojui porai padėjo profesionali interjero dizainerė.

Vaikelio besilaukianti pora susidūrė su iššūkiais: kaip sandėlį primenančią patalpą paversti kūdikio kambariu?

Šeimos pagausėjimas iš tiesų apverčia gyvenimą aukštyn kojomis – tą patvirtintų ir šiuo metu laukimo nuotaikomis gyvenanti pora, Evaldas ir Agnė. Jų meilės istorija primena patį tikriausią romantinį filmą, o jau visai netrukus įvyks ir jo kulminacija – vaikelio gimimas. Tiesa, tam būtina ruoštis, o neseniai į naujus namus persikėlusi pora vis dar neturi vaikučiui skirto kambario… Vietoje to – tik sandėliuką primenančią patalpą.

Neringos svetainę pakeitė neatpažįstamai: pamatykite, kaip atrodo po pokyčių

Seni baldai, šviesos ir vietos daiktams laikyti trūkumas – kiek iš mūsų su tuo susiduriame senos statybos butuose? Kyla noras atnaujinti namus, bet, kai atrodo, kad pakeisti reiktų viską – nusvyra rankos? Tokią svetainę atnaujinusi interjero dizainerė pademonstravo, kaip galima tai padaryti apsieinant be remonto. Su išvardytais iššūkiais į interjero dizainerę kreipėsi moteris, įsigijusi butą senos statybos name.

Su vyru išsiskyrusios Neringos butą pakeitė neatpažįstamai: negalėjo patikėti savo akimis

Jau šį penktadienį žmonių iššūkius namuose sprendžianti ir svajones pildanti TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ grįžta į TV3 ekranus. Pirmoji laidos herojė – Neringa, kurios gyvenimą visai neseniai pakeitė vienas po kito prisiviję pokyčiai. Ir nors vieni jie – malonūs, kiti – tokie, su kuriais moteriai vis dar reikia susigyventi. Susipažinti su Neringa pirmojoje laidoje skubės jos vedėjas Leonardas Pobedonoscevas. Buvusi medikė ir radiologė Neringa šiuo metu dirba dirbtinio intelekto srityje.

Paaiškėjo „Namų idėja su IKEA“ laidos vedėjas: pirmoji laida jau penktadienį

Nuo vasario 10-osios į ekranus grįžtanti žiūrovų pamilta TV3 pokyčių laida „Namų idėja su IKEA“ ir vėl spręs daugybės šalies gyventojų iššūkius svarbiausioje erdvėje – namuose. Nuo papildomos ar privačios erdvės namuose sukūrimo iki tvaresnių gyvenimo sprendimų – profesionalai dalinsis patarimais su visais, kurie kasdienius iššūkius siekia išspręsti be remonto.

Lietuvos gamintojams – geros naujienos: IKEA surado kuo pakeisti Rusijos ir Baltarusijos medieną

Švedų baldų ir prekių namams gamintojai IKEA pakeitė baltarusių ir rusų medieną kitų šalių resursais – įskaitant Lenkiją ir Lietuvą, skelbiama „Reuters“. Lietuva įsitvirtino tarp trijų didžiausių medienos tiekėjų IKEA bendrovei, kai ši pasitraukė iš Rusijos ir Baltarusijos rinkų. IKEA padidino medienos importo iš Švedijos, Baltijos šalių, Lenkijos ir Vokietijos apimtis ir tokiu būdu kompensacijos žaliavų iš Rusijos bei Baltarusijos tiekimo nutrūkimą.

„Ikea“ skubiai įspėja nenaudoti 1 prekės: gali baigtis skaudžiai

Pirkėjų saugumas yra svarbiausias IKEA prioritetas. Todėl raginame visus, namuose turinčius veidrodį LETTAN, juo nesinaudoti, kol nebus pakeistos sieninės tvirtinimo detalės. Šis pranešimas galioja veidrodžiams LETTAN, pagamintiems iki 2021 metų 5 savaitės (pažymėtiems kodu 2105 ar ankstesne data), nes paaiškėjo, kad jų tvirtinimo detalės gali lūžti. Jei turite tokį veidrodį, nukabinkite jį ir nemokamai užsisakykite naujas tvirtinimo detales.

Kaip dirbs parduotuvės šį savaitgalį? Pirkėjų lauks ne visi

Parduotuvės ir prekybos centrai praneša, kaip dirbs švenčių metu. Daugelis Naujųjų metų dieną nedirbs, tačiau kai kur veiks kavinės, kinai, restoranai. Taip pat ištisą parą dirbs viena prekių parduotuvė. Naujųjų metų išvakarėse daugelis parduotuvių ir prekybos centrų darbą baigs anksčiau nei įprasta. Sausio 1 dienomis parduotuvės nedirbs. Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 dieną, „Maxima“ parduotuvių darbo laikas sutrumpės viena valanda – apsipirkti bus galima iki 21 val.

Ieško dalyvių namų ir biurų nemokamam atnaujinimui – dalyvaukite atrankoje

Šiandien prasideda dalyvių, norinčių, kad jų namus ar verslo patalpas nemokamai atnaujintų IKEA interjero dizaineriai, atranka. Suvieniję jėgas su TV3 televizija, aštuoniems laimingiesiems interjero dizainerių komanda ne tik atnaujins pasirinktas namų erdves IKEA baldais ir aksesuarais, tačiau ir pademonstruos, kaip tai padaryti be didelių remontų bei kokie sprendimai gali padėti namuose sutaupyti.

Vilniečių dukrų staigmena mamai atėmė žadą: 70-metė nesulaikė ašarų

70 metų Vilė iš Vilniaus savo 3 dukrų staigmenos nepamirš niekada – jų dėka sena, 40 metų remonto nepatyrusi virtuvė buvo prikelta antram gyvenimui. Pamačiusi, kaip dabar atrodo jos virtuvė, Vilė negalėjo sulaikyti džiaugsmo ašarų. Penktadienį – paskutinė „Namų idėja su IKEA“ šeštojo sezono laida, tačiau ji yra labai ypatinga. Laidos dalyvė Vilė net nenutuokė, kad jos namuose įvyks pokyčiai, nes anketą į projektą užpildė 3 jos dukros – Živilė, Jurgita ir Inga.

Motinos dienos proga – 3 dukrų staigmena: slapta nusprendė atnaujinti mamos virtuvę

TV3 laidoje „Namų idėja su IKEA“ staigmenų netrūksta, tačiau šįkart ji taps ypatinga. Šio penktadienio laidos herojės, trys seserys, artėjančios Motinos dienos proga ruošia ypatingą dovaną brangiausiam žmogui. Nieko nežinančiai mamai mylimos dukterys ketina slapta atnaujinti jau net ketvirtą dešimtmetį skaičiuojančią virtuvę. Ar staigmena pavyks? Tikriausiai visų mamų svajonės sutampa – jos trokšta, kad vaikams nieko netrūktų.

Prieš ir Po: netvarkingas sandėliukas virto jaukia darbo vieta – daiktų išnešti neprireikė

Pastaruosius porą metų darbo vietų netikėtai teko ieškoti daugelio namuose, nepaisant to, kad ne kiekvienas jas buvome numatę. Greitai laisvas namų kampelis buvo užpildytas darbo stalu. Taip nutiko ir šeimai, savo darbo vietą įsirengusiai kambaryje, kuris atstoja sandėliuką. Vaizdo skambučių metu fone esančius daiktus tekdavo dangstyti pledais. Interjero dizainerė įgyvendino pokyčius ir parodė, kaip viename kambaryje sutalpinti dvi iš pirmo žvilgsnio nederančias veiklas.

Vilnietė sandėliuke įsikūrė darbo kambarį: prireikė pokyčių

Prieš porą metų užklupusi pandemija sujaukė daugelio planus ir darbus teko perkelti į namus. Vilnietė Aušra Gubarytė-Girgždė darbo kambarį nusprendė įsikurti sandėliuke, tik padaryti jį patogų ir funkcionalų nebuvo lengva užduotis. Vis daugiau dienų dirbant iš namų, bandymai sutvarkyti darbo erdvę ir atskirti ją nuo sandėliuojamų daiktų nedavė norimo rezultato, todėl Aušra nusprendė kreiptis į „Namų idėja su IKEA“ laidos komandą. Beveik trejus metus būstą Aušra su šeima vadina namais.

Du viename: kaip įsirengti darbo kambarį tam nepritaikytoje erdvėje?

Kai prieš kelis metus pasaulį netikėtai užklupo pandemija, daugybė žmonių savo namuose ėmė ieškoti vietos, kur galėtų įsirengti savo darbo zoną. Ko tik neišmėginome – kas bandė dirbti ant palangės, kas – miegamajame, virtuvėje ar dar kitoje erdvėje. Būtent apie jaukią darbui pritaikytą vietą svajoja ir šios savaitės TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ herojų šeima.

PRIEŠ ir PO: verslo interjero dizainerė atnaujino foto studiją – patarimai pravers daugeliui erdvių

Kaunietė fotografė jau penkerius metus turi savo foto studiją. Kasmet su kolege ją vis atnaujina ieškodamos nestandartinių, įdomių sprendimų savo klientams, o ir besikeičiantys sezonai to reikalauja. Tačiau šiuo metu foto studijos savininkė jaučiasi išsikvėpusi – išsisėmė idėjos, kaip atnaujinti tiek foto erdves, tiek pačią studiją padaryti patogesnę klientų priėmimui ir darbui.

Nebesusitvarkius su daiktais, prireikė pokyčių darbo vietoje: viena erdvė tapo keliomis

Nėra nieko maloniau už galimybę dirbti mylimą darbą aplinkoje, kuri ne tik miela širdžiai, tačiau ir įkvepia kūrybiškumui. Neretai nutinka ir taip, kad darbų gausa bei nuolat besikeičianti daiktų vieta darbo vietoje gali sukelti tam tikrą šurmulį, dėl kurio nukenčia ir asmeninė nuotaika. Taip nutiko ir kaunietei fotografei Karolinai Funkienei, tačiau, laimei – sunkumus, su kuriais teko susidurti išsprendė „Namų idėja su IKEA“ komanda.

Verslo interjero dizainerė atnaujins kūrybinę erdvę: pokyčiai įmanomi ir mažais sprendimais

Šį sezoną TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ komanda kalba ne tik apie tvarką namuose, bet ir jaukumą bei patogumą verslo erdvėse. Čia dažnai reikalingi nestandartiniai, įdomūs ir patogūs sprendimai. O jau šį penktadienį žiūrovai išvys, kaip visa tai pritaikyti praktiškai pokyčių reikalaujančioje foto studijoje Kaune. Studijoje šeimininkauja dvi fotografės – pagrindinė laidos herojė Karolina ir jos kolegė.
Į viršų