Ieško dalyvių namų ir biurų nemokamam atnaujinimui – dalyvaukite atrankoje

592
Šiandien prasideda dalyvių, norinčių, kad jų namus ar verslo patalpas nemokamai atnaujintų IKEA interjero dizaineriai, atranka. Suvieniję jėgas su TV3 televizija, aštuoniems laimingiesiems interjero dizainerių komanda ne tik atnaujins pasirinktas namų erdves IKEA baldais ir aksesuarais, tačiau ir pademonstruos, kaip tai padaryti be didelių remontų bei kokie sprendimai gali padėti namuose sutaupyti.

Vilniečių dukrų staigmena mamai atėmė žadą: 70-metė nesulaikė ašarų

70 metų Vilė iš Vilniaus savo 3 dukrų staigmenos nepamirš niekada – jų dėka sena, 40 metų remonto nepatyrusi virtuvė buvo prikelta antram gyvenimui. Pamačiusi, kaip dabar atrodo jos virtuvė, Vilė negalėjo sulaikyti džiaugsmo ašarų. Penktadienį – paskutinė „Namų idėja su IKEA“ šeštojo sezono laida, tačiau ji yra labai ypatinga. Laidos dalyvė Vilė net nenutuokė, kad jos namuose įvyks pokyčiai, nes anketą į projektą užpildė 3 jos dukros – Živilė, Jurgita ir Inga.

Motinos dienos proga – 3 dukrų staigmena: slapta nusprendė atnaujinti mamos virtuvę

TV3 laidoje „Namų idėja su IKEA“ staigmenų netrūksta, tačiau šįkart ji taps ypatinga. Šio penktadienio laidos herojės, trys seserys, artėjančios Motinos dienos proga ruošia ypatingą dovaną brangiausiam žmogui. Nieko nežinančiai mamai mylimos dukterys ketina slapta atnaujinti jau net ketvirtą dešimtmetį skaičiuojančią virtuvę. Ar staigmena pavyks? Tikriausiai visų mamų svajonės sutampa – jos trokšta, kad vaikams nieko netrūktų.

Prieš ir Po: netvarkingas sandėliukas virto jaukia darbo vieta – daiktų išnešti neprireikė

Pastaruosius porą metų darbo vietų netikėtai teko ieškoti daugelio namuose, nepaisant to, kad ne kiekvienas jas buvome numatę. Greitai laisvas namų kampelis buvo užpildytas darbo stalu. Taip nutiko ir šeimai, savo darbo vietą įsirengusiai kambaryje, kuris atstoja sandėliuką. Vaizdo skambučių metu fone esančius daiktus tekdavo dangstyti pledais. Interjero dizainerė įgyvendino pokyčius ir parodė, kaip viename kambaryje sutalpinti dvi iš pirmo žvilgsnio nederančias veiklas.

Vilnietė sandėliuke įsikūrė darbo kambarį: prireikė pokyčių

Prieš porą metų užklupusi pandemija sujaukė daugelio planus ir darbus teko perkelti į namus. Vilnietė Aušra Gubarytė-Girgždė darbo kambarį nusprendė įsikurti sandėliuke, tik padaryti jį patogų ir funkcionalų nebuvo lengva užduotis. Vis daugiau dienų dirbant iš namų, bandymai sutvarkyti darbo erdvę ir atskirti ją nuo sandėliuojamų daiktų nedavė norimo rezultato, todėl Aušra nusprendė kreiptis į „Namų idėja su IKEA“ laidos komandą. Beveik trejus metus būstą Aušra su šeima vadina namais.

Du viename: kaip įsirengti darbo kambarį tam nepritaikytoje erdvėje?

Kai prieš kelis metus pasaulį netikėtai užklupo pandemija, daugybė žmonių savo namuose ėmė ieškoti vietos, kur galėtų įsirengti savo darbo zoną. Ko tik neišmėginome – kas bandė dirbti ant palangės, kas – miegamajame, virtuvėje ar dar kitoje erdvėje. Būtent apie jaukią darbui pritaikytą vietą svajoja ir šios savaitės TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ herojų šeima.

PRIEŠ ir PO: verslo interjero dizainerė atnaujino foto studiją – patarimai pravers daugeliui erdvių

Kaunietė fotografė jau penkerius metus turi savo foto studiją. Kasmet su kolege ją vis atnaujina ieškodamos nestandartinių, įdomių sprendimų savo klientams, o ir besikeičiantys sezonai to reikalauja. Tačiau šiuo metu foto studijos savininkė jaučiasi išsikvėpusi – išsisėmė idėjos, kaip atnaujinti tiek foto erdves, tiek pačią studiją padaryti patogesnę klientų priėmimui ir darbui.

Nebesusitvarkius su daiktais, prireikė pokyčių darbo vietoje: viena erdvė tapo keliomis

Nėra nieko maloniau už galimybę dirbti mylimą darbą aplinkoje, kuri ne tik miela širdžiai, tačiau ir įkvepia kūrybiškumui. Neretai nutinka ir taip, kad darbų gausa bei nuolat besikeičianti daiktų vieta darbo vietoje gali sukelti tam tikrą šurmulį, dėl kurio nukenčia ir asmeninė nuotaika. Taip nutiko ir kaunietei fotografei Karolinai Funkienei, tačiau, laimei – sunkumus, su kuriais teko susidurti išsprendė „Namų idėja su IKEA“ komanda.

Verslo interjero dizainerė atnaujins kūrybinę erdvę: pokyčiai įmanomi ir mažais sprendimais

Šį sezoną TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ komanda kalba ne tik apie tvarką namuose, bet ir jaukumą bei patogumą verslo erdvėse. Čia dažnai reikalingi nestandartiniai, įdomūs ir patogūs sprendimai. O jau šį penktadienį žiūrovai išvys, kaip visa tai pritaikyti praktiškai pokyčių reikalaujančioje foto studijoje Kaune. Studijoje šeimininkauja dvi fotografės – pagrindinė laidos herojė Karolina ir jos kolegė.

Velykinio stalo puošimo idėjos: svečiai bus sužavėti

Ruošiantis Velykoms daugelis galvoja ne tik apie gardumynus, kuriuos dės ant stalo, bet ir kaip jį papuošti. Juk švenčiant gamtos pabudimą, norisi, kad šeimos stalas atrodytų puošniau nei įprastą dieną. Interjero dizainerė atskleidžia kelias paprastas taisykles, padėsiančias apsieiti su tuo, ką jau turite namuose ar net pasigaminti dekoracijų patiems.

PRIEŠ ir PO: vyresnis brolis užleido kambarį sesutėms – virto dviejų mergaičių karalyste

Dvi mažos mergaitės savo kambaryje nebetilpo, tad vyresniajam broliui teko užleisti daug erdvesnį savąjį. Deja, gana asketiškas paauglio kambarys buvo visiškai nepritaikytas mažylėms. Nežinodami nuo ko pradėti tėvai kreipėsi į interjero dizainerę, kuri paauglio kambarį pavertė mergaičių karalyste, nepamiršdama ir praktiškumo.   „Svarbiausia interjerą vaikams kurti tokį, kad baldai būtų jų aukštyje – tai leidžia tvarkytis patiems ir ugdyti savarankiškumą.

Pagausėjus šeimai, prireikė pokyčių namuose: pasiryžo įgyvendinti senus planus

Gausėjant šeimai, iškyla galvosūkis, kaip įrengti kambarius, kad užtektų vietos ir viskas būtų funkcionalu. Tokia dilema kilo ir vilniečių Levickių šeimai, tad jiems į pagalbą atskubėjo laidos „Namų idėja su IKEA“ komanda. Šiandien namuose po vienu stogu gyvena penki šeimos nariai, neskaitant katino. Vos atsikrausčius vietos pakako, tačiau dar kartą aplankius gandrams teko ieškoti sprendimo, kaip patogiai padalinti kambarius, kad visiems pakaktų vietos.

Vaikų kambario transformacija: kaip berniuko kambarį paversti mergaičių rojumi?

Daug tėvų anksčiau ar vėliau susiduria su iššūkiu, kaip įrengti kambarį savo vaikams – būtent tai išgyvena ir šios savaitės TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ herojai. Vyresnėlis brolis Deividas nusprendė nusileisti dviem mažoms sesutėms ir atiduoti joms kur kas erdvesnį savo kambarį.

Namų miegamasis Laimai nebeteikė džiaugsmo: dukra ir anūkė surengė jai staigmeną

Miegamasis – jauki namų oazė, kurioje atsipalaiduojame ir leidžiame savo kūnui ir protui pailsėti po ilgų dienos darbų. Veiklios senjorės Laimos Samarokovos miegamasis remonto buvo nematęs jau kelis dešimtmečius, todėl į pagalbą atskubėjo „Namų idėja su IKEA“ komanda. Būstą, kuriame gyvena Laima, namais ji vadina jau ne vieną dešimtmetį, tik mintys apie remontą vis nusistumdavo į šalį. Galiausiai, dažnai besisvečiuojantys anūkai tapo stimulu kreiptis į laidos kūrybinę komandą.

Buvusiame dukrų kambaryje gyvenanti močiutė pasiryžo pokyčiams: ką žinoti, kad kiekvieną naktį puikiai išsimiegotumėte?

Močiutei Laimai iš Kauno gyvenimo džiaugsmo pavydėti galėtų kiekvienas. Nors po 30 bendrų gyvenimo metų praleistų su vyru pasuko skirtingais keliais, dabar likimo moteris nekaltina, o didžiausiu savo džiaugsmu ir akių šviesa vadina anūkus. Pastarieji nemažai laiko leidžia močiutės bute.

Šeimos krizių centre – pokyčiai: virtuvė ir svetainė virs jaukiomis erdvėmis, talpinančiomis būrį žmonių

Šį penktadienį TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ bus itin jautri. Laidos komanda vyks į vieną didžiausių Lietuvoje, Kauno miesto Šeimos krizių centrą. Nuo smurto nukentėjusioms ir su gyvenimo sunkumais susidūrusioms šeimoms, tai yra laikini namai, kur jos gali atsispirti ir iš naujo kabintis į gyvenimą. Deja, šiandien didžioji dalis patalpų dar toli gražu neprimena jaukios namų aplinkos. Visa tai pakeis IKEA interjero dizainerė, kuri atnaujins dalį pokyčių reikalavusių patalpų.

Paaiškėjo, ką dabar veikia „Muscat“ roko grupėje grojusi Mantė: atrado naują pomėgį

Jaunystės laikais visoje Lietuvoje Mantė Rimkevičiūtė buvo žinoma kaip viena iš merginų roko grupės „Muscat“ narių. Dabar moteris kartu su savo keturiais vaikais gyvena sėslesnį gyvenimą, o laisvas minutes skiria atsipalaiduodama prie siuvimo mašinos. Kadangi keturių vaikų mama namuose neturėjo savito kampelio mylimai veiklai, laidos „Namų idėja su IKEA“ komanda juo pavertė verandą, kuri vienintelė namuose buvo likusi laisva.

Nestandartinė erdvė reikalauja neeilinių sprendimų: siuvimo kampelis verandoje – misija įmanoma!

Kuri mama dėl savo vaikų nepadarytų visko? Būtent taip elgiasi net 4 atžalas auginanti Mantė, visas didžiulio savo namo erdves atidavusi vaikams. Laikui bėgant, moteris atrado naują hobį – siuvimą. Tačiau tam skirtą kambarį teko perleisti vienam iš vaikų. Dabar ji svajoja, kad namuose atsirastų ir vien tik jai skirtas siuvimo kampelis. Deja, vienintelė jai likusi erdvė yra veranda.

Prieš ir po: socialinis būstas virto namais mamai ir 5-iems vaikams

Bėgdama nuo smurto, moteris su penkiais vaikais įsikūrė socialiniame būste. Dabar didelė šeima dalijasi du kambarius. Namų jausmo ir patogumo jame trūksta – kambariai apstatyti senais, padovanotais baldais. Interjero dizainerė atnaujino kambarį, kuris tarnauja kaip miegamasis mamai su paauglėmis dukromis bei svetainė visai šeimai. 24 kv. m kambaryje esančioje vienoje komodoje laikomi daiktai, drabužiai, dokumentai. Čia mergaitės mokosi, užsiima pomėgiais, priima draugus.

Su 5 vaikais gyvenanti Justina kreipėsi pagalbos: mažame kambaryje turi tilpti visi šeimos nariai

Justinos istorija suvirpintų ne vieno širdį – net 5 nuostabius vaikus auginanti mama per savo gyvenimą išgyveno ne vieną audrą. Jas įveikusi, moteris ir vėl kabinasi į gyvenimą, o jau šį penktadienį naujame savo būste apsilankyti pakvies ir TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ komandą. Pastaroji čia įgyvendins ne tik Justinos, bet ir jos vaikų svajonę. Didžiausias šeimos troškimas – atrasti ramybę, susikurti naują gyvenimą ir turėti tikrus, gražius ir širdžiai mielus namus Vilniuje.

Prieš ir po: kaip atnaujinti kambarį į paauglystę žengiančiam vaikui?

Tai, kas tinka pirmokui, nebūtinai tiks žengiančiam į paauglystę jaunuoliui. Tačiau, kaip sumaniai pritaikyti vaiko kambarį prie besikeisiančių poreikių? Su tokiu klausimu į interjero dizainerę kreipėsi dešimtmetį auginanti mama. Sumaniai išnaudota erdvė ir paauglio poreikius atitinkantis kambarys – interjero dizainerė pademonstravo, kaip to pasiekti. Į paauglystę žengiančio vaiko kambarys nebeatitiko jo poreikių: jame trūko vietos laikyti daiktams, priimti draugams.

Vilnietės sūnaus hobiui kambaryje trūko vietos: sukurtas žaidimų kampelis apstulbino

Vaikams augant, jie atranda vis daugiau hobių, o daugelis jų ypač pamilsta kompiuterinius žaidimus. Ne išimtis ir vilnietės Indrės Stoškuvienės sūnus Kipras, kuris savo kambaryje sunkiai rado vietos patogiai žaisti. 10-ojo gimtadienio proga jo laukė staigmena – laidos  „Namų idėja su IKEA“ komanda seną ir nepatogią erdvę pavertė į funkcionalų berniukišką kambarį.

Norite drąsaus namų interjero? Jį siūlo nemokamai

Lietuvių mėgstamiausia spalva yra balta, o namų interjeras santūrus? Šį mitą šeštojo sezono TV3 laidoje „Namų idėja su IKEA“ sieks paneigti IKEA dizaineriai. Prasideda dešimties Lietuvos gyventojų paieškos, kurie sutiktų savo namų erdves atiduoti drąsiems interjero sprendimams. Atrinktų gyvenamųjų erdvių pokyčiai bus įgyvendinti nemokamai ir taps TV laidų turiniu. „Namai yra viena svarbiausių erdvių lietuvių gyvenime. Jų patogumui, tvarkai negailime investicijų ir dėmesio.

Įspūdingi svetainės pokyčiai rąstiniame užmiesčio name: tokios norėtų daugelis

Šį penktadienį TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ lankysis Agnės ir Jono šeimoje, kurie sostinės šurmulį iškeitė į ramų gyvenimą nuosavame name užmiestyje. Šeima nori ne tik patogiai įrengti svetainę, kuri tenkintų visos gausios šeimos poreikius, bet ir išlaikyti rąstinio namo autentiškumą. Šeimos viziją įgyvendinti padės IKEA profesionalai. Agnė ir Jonas, dabar auginantys jau tris dukras, nutarė, kad nori, jog vaikai daugiau laiko leistų lauke, gamtoje, todėl nusprendė keltis į užmiestį.

Pamatykite, kaip interjero dizainerė nejaukią šeimos krizių centro patalpą pavertė namais

Statistika rodo, jog Lietuvoje viena iš trijų moterų bent kartą gyvenime patiria smurtą artimoje aplinkoje. Ši situacija dar paaštrėjo karantino metu, kai daugeliui teko praleisti daugiau laiko uždarose namų erdvėse. Pagalbą nukentėjusiems nuo smurto ir kitų šeimos krizių atvejais teikia šeimos krizių centrai, kurį laiką atstojantys namus. Vienas didžiausių Lietuvoje – įsikūręs Kaune. Deja, kad ir kaip jo darbuotojai stengiasi, jaukių namų ši vieta neprimena.

Neįtikėtini interjero pokyčiai Šeimos krizių centre: dabar čia bus galima pasijusti kaip namuose

Šio penktadienio laidos „Namų idėja su IKEA“ istorija ypatingai jautri – TV3 ir IKEA svečiuosis Kauno miesto Šeimos krizių centre, kuris atstoja namus šeimomis, nukentėjusioms nuo smurto ar patyrusioms kitų šeimos krizių. Centro darbuotojai labai nori sukurti čia saugią ir jaukią erdvę atvykusiems vaikams bei suaugusiems. Šį gražų norą realizuoti padės IKEA profesionalai. Dabar Šeimos krizių centre gyvena 9 šeimos.

9-erių Liepos piešinys virto tikru žaislu: jį pardavinės visame pasaulyje

9 metų lietuvė Liepa, gyvenanti Gargždų rajone, sukūrė žaislą, kuris bus pardavinėjamas IKEA parduotuvėse visame pasaulyje. Mėlynas pliušinis katinas, pasiūlytas lietuvės, buvo atrinktas iš daugiau nei 66 tūkstančių vaikų piešinių iš viso pasaulio. Į Lietuvą žaislas atkeliaus jau rudenį. IKEA kasmet visame pasaulyje rengia vaikų piešinių konkursą. Jo metu vaikai iki 13 metų kviečiami siųsti savo svajonių žaislų piešinius.

Mažą šeimos miegamąjį pakeitė neatpažįstamai: patarė, kaip ištaisyti interjero klaidas

Nereikės perdažyti sienų norint iš esmės atnaujinti kambarį ar griauti jų, kad atsirastų daugiau erdvės. Padėtį išgelbės ant sienų kabinami baldai, pamiršta erdvė po lova ar spintos priedai. 4 asmenų tamsų ir ankštą miegamąjį pavertusi jaukiu ir erdviu kambariu, interjero dizainerė atskleidžia dar daugiau gudrybių, kaip lengvai ir taupiai atsinaujinti namus pavasarėjant. „Įrėminkite“ lovą.

400 šviečiančių žvaigždžių papuošė daugiabutį Vilniaus centre

Vakare judantieji Vilniaus Žaliuoju tiltu nuo miesto centro pusės jau galėjo pastebėti – Neries pakrantėje esančio stiklinio daugiabučio languose spindi žvaigždės. Kalėdiškai papuošti daugiabučiai – IKEA dovana trijų Baltijos šalių sostinėms, siekiant įnešti daugiau šviesos tamsiuoju ir šaltuoju metų laiku. „Įkvėpimas idėjai atkeliavo iš Skandinavijos šalių tradicijos kalėdiniu laikotarpiu lange uždegti girliandą, šviestuvą ar žvakę.

Neįtikėtini paauglių kambario pokyčiai – šeima neteko žado

Šį penktadienį TV3 grupė ir „Namų idėja su IKEA“ svečiuosis  pas keturių asmenų šeimą – mamą Ievą su tėčiu Valentinu bei du paauglius: penkiolikmetę Justę ir septyniolikmetį Jokūbą.  Šeima aktyviai leidžia laisvalaikį – slidinėja, šoka ir keliauja. Per karantiną, kai daugiau nei įprastai jiems teko praleisti laiko namie, šeima suprato, kad atėjo laikas pokyčiams namuose. Juos įgyvendinti ėmėsi IKEA interjero dizainerė.

Sujauktą galeriją pavertė erdviu biuru: susidūrė su nemenku iššūkiu

Evelina ir Monika Vilniuje esančia dailės galerija rūpinasi kaip savo namais. Jos čia organizuoja dailės parodas ir dirba su kitais meno projektais. Galerijoje įrengtame biure tvyro tikras meniškas chaosas, kurį merginos norėtų sutvarkyti. Joms padės TV3 ir „Namų idėja su IKEA“. Merginos galerijoje įrengtame biure dirba neskaičiuodamos valandų, jos čia užsiima ir visais organizaciniais, administraciniais darbais ir priima svečius – menininkus, autorius, kuratorius.

Jaunos šeimos palėpės pokyčiai užburia: darbo stalą atstojo lyginimo lenta

Šį kartą TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ lankysis pas jauną šeimą – Laimoną, Simoną ir  mažąjį Augustą. Šeima neseniai įsikūrė naujuose namuose, kuriuose iki pilnos laimės jiems trūksta tik darbo ir poilsio erdvės palėpės kambaryje. Pora pasakoja, kad pats likimas juos suvedė ir jų istorija vystėsi žaibišku greičiu – vasarį susipažino, o gegužę jau nusipirko bendrus namus. „Pats likimas pastūmėjo mus link susipažinimo.

Senjorų svetainę pakeitė neatpažįstamai: apie tokius pokyčius nedrįso net svajoti

Savo bute Kaune senjorų pora gyvena jau daugiau nei 30 metų. Kiek galėjo – savo namus atnaujino. Vis tik apie iš esmės modernesnį interjerą pasvajoti sau neleido – nebuvo galimybių. Interjero dizainerė atnaujino erdvę, kurioje senjorai praleidžia daugiausiai laiko – svetainę. Išvydus pokyčius pora sunkiai tramdė emocijas. Svajoti sau neleido Gailutė ir Danius susituokę jau daugiau nei keturis dešimtmečius.

„Ikea“ iš prekybos išima itin populiarią prekę

IKEA iki 2021 m. spalio iš prekybos išims neįkraunamąsias šarmines baterijas. Šiuo sprendimu įmonė siekia paskatinti pirkėjus rinktis daugkartines įkraunamąsias baterijas vietoje jau minėtų įprastų. Jas naudojant reguliariai galima sumažinti atliekų kiekį namuose ir sutaupyti.

Senjorų svetainę pakeitė neatpažįstamai: pora nesulaikė džiaugsmo ašarų

Senjorai Gailutė ir Danius jau 32 metus gyvena tame pačiame bute Kaune. Čia užaugino vaikus, čia prabėgo daug gražių akimirkų. Tačiau, kad ir kokia tvarkinga jų svetainė bebūtų, joje nebetelpa gausi šeimyna su anūkais, o ir atrodo ji nebešiuolaikiškai... Žiūrėkite TV3 laidą „Namų idėja su IKEA“ ir išvysite neįtikėtinus jų kambario pokyčius, kuriuos įgyvendino IKEA interjero dizainerė. Juos išvydus namų šeimininkai nesulaikė džiaugsmo ašarų. Kauniečiai Gailutė ir Danius susituokę jau 42 metus.
Į viršų