Skorpionas

(spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Dienos horoskopas (2021 liepos 28 d.)

Šios dienos horoskopas ruošiamas.

Asmenybė

Skorpionas – dramatiškas meilės ir mirties, erotikos ir agresijos ženklas. Pastovus, sunkiai perprantamas, tylus, valdingas ir paslaptingas individualistas. Marso valdomam Skorpionui stiprią įtaką daro Plutonas, jauniausia planeta. Pats Skorpionas yra šiek tiek nemirtingas – kad ir kokių negandų krečiamas, jis tarsi Feniksas gali pakilti iš pelenų. Jis turi stiprios vidinės jėgos, leidžiančios jam atkakliai siekti savo tikslo, nesirūpinti smulkmenomis. Jis gali nusivilti aplinkiniais, bet tik ne savimi. Perpranta pašnekovą iš pirmo žvilgsnio, lengvai patenka į kitų žmonių sielą, tačiau jo siela dažnai taip ir lieka niekam neįžengiama tvirtove.

Tinkamos ir netinkamos profesijos

Individualistai Skorpionai dažniausiai renkasi jų asmeninės laisvės nevaržančias profesijas. Jie – puikūs psichologai, psichiatrai, chirurgai, žolininkai, netradicinės medicinos atstovai, filosofai, mąstytojai, teologai, kriminalistai, teisėjai, konsultantai.

Netinkamos profesijos: kariškis, policininkas. Skorpionui taip pat sunku dirbti aptarnavimo sferoje, kur reikia pildyti kitų žmonių užgaidas.

Stilius

Žavus, seksualus ir nenuspėjamas. Skiriamasis Skorpiono bruožas – juoda spalva, tarp šio ženklo žmonių daug gotų judėjimo atstovų. Dievina seksualius ir prabangius daiktus, todėl Skorpionės moterys gali tapti tikromis aukštakulnių arba apatinių rūbų maniakėmis, o vyrai išskirtinį dėmesį skiria prabangiems laikrodžiams, kaklaraiščiams.

Dovanos

Geriausia dovana Skorpionui – su lašeliu mistikos. Tai gali būti ir per atlaidus pirktas šventas paveikslėlis, ir iš Indijos parvežta Budos statulėlė. Taip pat pravers prabangūs aksesuarai, kelionės, sporto reikmenys, apatiniai rūbai. Svarbiausia kad dovana būtų atitinkamai įpakuota, didelė, turėtų simbolinę vertę.

Porų suderinamumas

Tinkamiausi partneriai: Žuvys, Vėžys, taip pat tinka Šaulys, Ožiaragis, Mergelė, Svarstyklės.

Sunkiai sugyvena su Vandeniais ir Taurais.

Tinkami akmenys

Topazas, akvamarinas, karbunkulas, koralas, granatas.

Į viršų