Žuvys

(vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Dienos horoskopas (2021 liepos 28 d.)

Šios dienos horoskopas ruošiamas.

Asmenybė

Paskutinis Zodiako ženklas, tarsi sukaupęs savyje visų prieš tai ėjusiųjų ženklų išmintį. Jos parastai supranta visus ir viską. Išskyrus save. Todėl visą gyvenimą gali ieškoti savo tikrojo „aš“. Žuvys neištvermingos, jautriai reaguoja į visus gyvenimo skersvėjus. Išoriškai jos gali pasirodyti paviršutiniškos, tačiau savo vidumi jos – turtingiausios iš visų ženklų. Jos – tarsi pusiaukelė tarp nulio ir amžinybės, tarp gėri ir blogio, nuodėmės ir išganymo. Jos geba išlikti stebėtinai ramios net ir didžiausių kataklizmų akivaizdoje, bet lygiai taip pat gali pulti į isterišką paniką susidūrusius su menkniekiu.

Tinkamos ir netinkamos profesijos

Jautrios, subtilios, paslaptingos Žuvys dažnai renkasi su menu susijusią profesiją: menininkai, muziejininkai, antikvarai, rašytojai, aktoriai, meno srities mokslininkai. Taip pat gali tapti netradicinės medicinos žinovais, būrėjais, astrologais. Tinka ir visuomeniškumo reikalaujanti veikla: konsultantai, kuratoriai, teisėjai, labdaros, ekologijos organizacijų aktyvistai.

Ne pačios palankiausios Žuvims profesijos, kur reikia griežtos disciplinos ir tikslumo – kariškio, dispečerio, lakūno, finansininko, sportininko.

Stilius

Subtilus ir svajingas. Žuvys intuityviai jaučia, kas gražu ir madinga. Mieliau renkasi romantiško tipo rūbus, kūrybingai prisitaiko sau mados naujoves. Plevėsuojantys, perregimi audiniai, daugiasluoksniai rūbai – savotiška Žuvų vizitinė kortelė. Intrigos ir paslapties atmosferą sukuria pamėgtas aksesuaras – plačiabrylė kepuraitė, skrybėlaitė su vualiu ar bent jau tamsūs akiniai – Žuvys mėgsta paslėpti savo akis nuo svetimų žvilgsnių.

Dovanos

Kosmetika, aksesuarai, ezoteriniai suvenyrai, skarelės, šalikėliai, papuošalai-talismanai, meno kūriniai.

Porų suderinamumas

Tinkamiausi partneriai: Skorpionas, Vėžys, taip pat tinka Avinas, Jautis, Ožiaragis, Vandenis.

Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Dvyniais.

Tinkami akmenys

Heliotropas, perlai, ametistas.

Į viršų