Vėžys

(birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Dienos horoskopas (2021 liepos 28 d.)

Šios dienos horoskopas ruošiamas.

Asmenybė

Vėžių intelektas paprastai būna aukštesnis už vidutinį, jų puiki atmintis. Svarbiausia – kad jie šias savo savybes panaudotų tinkamai, užuot iki begalybės gilinęsi į save. Gerai jei Vėžiui pasiseka savo vidinį potencialą paversti ramsčiu einant į pasaulį, o ne padaryti pamatais vidiniam uždaram lizdui susisukti. Šio ženklo žmonės – mylintys, švelnūs, rūpestingi. Šeima, namai, gimtinė, Tėvynė – tai svarbiausios sąvokos Vėžiui. Artimiems, mylimiems žmonėms ir draugams Vėžys – patikimiausias ramstis pasaulyje, šie žmonės niekada neatsisakys padėti tiems, kas rado kelius į jų širdį.

Tinkamos ir netinkamos profesijos

Vėžiai profesiją renkasi itin atsakingai ir kruopščiai. Būdami šeimyniški ir globėjiški jie tampa puikiais vaikų psichologais, vaikų darželių darbuotojais, auklėmis, noriai renkasi kinologo, veisėjo ir pan. profesiją. Darbe vertina galimybę jaustis patogiai, jaukiai, noriai rūpinasi savo darbo aplinka, rodo iniciatyvą darbų racionalizavime. Tarp Vėžiui rekomenduojamų profesijų – mokslininkai, mokytojai, valdininkai, archeologai, rašytojai, restoranų valdytojai, virėjai, prekybininkai, dietologai.

Netinkamos profesijos, susijusios su permainomis, nervine įtampa: biržos makleris, kariškis, sportininkas, policininkas, gaisrininkas, chirurgas.

Stilius

Vėžių garderobą galima apibūdinti dviem žodžiais: romantiškas ir jausmingas. Mielai renkasi lengvus, minkštus audinius, pastelines spalvas, dėvi aptakių formų, patogius drabužius. Vėžiai linkę prisirišti pire turimų rūbų ir papuošalų, jų spintose galima surasti ir keliolikos metų senumo daiktų. Apsipirkti mieliau eina ne į dideles parduotuves, o į mažus jaukius butikus, noriai ieško stiliaus perliukų padėvėtų daiktų parduotuvėse.

Dovanos

Ideali dovana – ir vertinga, ir su istorija: kailiniai, antikvarinis daiktas, vardinis aksesuaras, kvietimas į prabangų renginį, meno kūrinys, kosmetika, juvelyriniai dirbiniai.

Porų suderinamumas

Tinkami partneriai: Skorpionas, Žuvys, Vėžys, taip pat Liūtas, Mergelė, Jautis.

Sunkiai sutaria su Ožiaragiais, Svarstyklėmis, Avinais.

Tinkami akmenys

Rubinas, mėnulio akmuo (selenitas) ir smaragdas.

Į viršų