real sociedad

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „real sociedad“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „real sociedad“.

Į Ispanijos taurės finalą po baudinių serijos žengė „Mallorca“

Antradienio vakarą baudinių serijoje 5:4 įveikusi „Real Sociedad“ klubą „Mallorca“ žais ketvirtajame savo istorijoje „Copa del Rey“ finale. Palmos komanda į lemiamą finalą nepateko nuo 2003 m., kai buvo karūnuota čempione. Tai vienintelis „Copa del Rey“ trofėjus per 108 metų klubo istoriją, o kiti du finalai buvo pralaimėti 1991 m. Madrido „Atletico“ ir 1998 m. „Barcelona“ klubams. Pirmoji į priekį šiame mače išsiveržė „Mallorca“ ekipa po Giovanni Gonzalezo įvarčio 50-ą minutę.
2024-02-28

Čempionų lygoje lygiosiomis sužaidęs „Napoli“ nepasinaudojo proga įsitvirtinti antroje lentelės vietoje

Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji šios dienos susitikimai. Tvirtą žingsnį link kito etapo žengė „Real Sociedad“ klubas. Ispanai namuose 3:1 susitvarkė su ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusia „Benfica“. Nugalėtojams įvarčius pelnė Mikelis Merino, Mikelis Oyazabalis ir Anderis Barrenetxea. Jų persvara galėjo būti ir didesnė, bet Braisas Mendezas nerealizavo 11 metrų baudinio. Paguodos įvartį „Benfica“ klubui pelnė Rafa Silva.
2023-11-08

Ispanijoje – „Barcelona“ triumfas pridėto laiko metu, Vokietijoje – triuškinanti „Bayern“ pergalė

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Ronaldas Araujo, kuris 92-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „Barcelonai“ dramatišką pergalę 1:0. Tuo tarpu Vokietijoje triuškinamą pergalę 4:0 pasiekė Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri įveikė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.
2023-11-05

Ankstyvą įvartį praleidęs „Real“ atsitiesė ir tęsia pergalių seriją Ispanijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:1 (0:1) įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Svečiai pirmieji mače išsiveržė į priekį, kai Anderis Barrenetxea jau 5-ąją minutę smūgiu iš arti nuginklavo vartininką. Pirmajame kėlinye abi komandos sukūrė gerų progų, bet rezultatas nesikeitė. Visgi jau iškart po pertraukos Madrido ekipa išlygino rezultatą.
2023-09-18

Ispanijoje „Barcelona“ pergalingai atsisveikino su dviem legendomis

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 3:0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius „Mallorca“ futbolininkus.  Ansu Fati 1-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ šiame susitikime į priekį 1:0. Amathas Ndiaye 14-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Mallorca“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.
2023-05-29

„La Liga“ pirmenybėse – paskutines rungtynes pralaimėjusi „Barcelona“ kėlė lygos trofėjų

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Real Sociedad“ futbolininkų pranašumą.  Priminsime, jog kiek anksčiau „Espanyol“ nugalėjusi „Barcelona“ užsitikrino „La Liga“ pirmenybių čempionų titulą. Mikelis Merino jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real Sociedad“ ekipą į priekį 1:0. Ousmane’as Dembele 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Alexas Remiro.
2023-05-21

Dešimtyje likęs rungtyniauti „Real“ pralaimėjo ir priartino „Barceloną“ prie čempionų titulo

Antradienį Ispanijos „La Liga“ čempionate antroje pozicijoje žengianti Madrido „Real“ svečiuose 0:2 pralaimėjo „Real Sociedad“ ekipai. Tai reiškia, kad jeigu kitose rungtynėse „Real“ praras nors tašką, „Barcelona“ bus paskelbta šio sezono čempione. Šiame susitikime 47-ą minutę pasižymėjo Takefusą Kubo, o 61-ą minutę Dani Carvajalis buvo nubaustas raudona kortele ir „Real“ liko žaisti dešimtyje.
2023-05-03

Dvigubai daugiau smūgių atlikęs „Real“ namuose nesugebėjo įveikti „Real Sociedad“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Real Sociedad“ komandų baigėsi be įvarčių 0:0. Viniciusas Junioras 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Toni Kroosas 32-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alexas Remiro užtikrintai atrėmė kamuolį. Tikslaus perdavimo sulaukęs Rodrygo 57-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-01-30

Dembele pelnytas įvartis padovanojo „Barcelonai“ bilietą į Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalį

„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė dešimtyje rungtyniauti likusius „Real Sociedad“ futbolininkus. Frenkie de Jongas 11-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Pablo Marinas 30-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-01-26

Europos lyga: „Man United“ atsirevanšavo „Real Sociedad“, tačiau finišavo antroje E grupės vietoje

„Manchester United“ UEFA Europos lygos E grupės išvykos rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus ir pasiekė revanšą už pirmajame susitikime patirtą nesėkmę.