47
Madrido „Real“ – Valensijos „Levante“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Ispanijos futbolo čempionas Madrido „Real“ antrajame ture iš eilės prarado taškus. Abukart lygiosiomis sužaista su Valensijos komandomis. Šeštadienį namie – 1:1 (1:1) su „Levante“.

47

„Real“ futbolininkai buvo priversti vytis. 12-ąją minutę „Levante“ į priekį išvedė Ivi.

36-ąją minutę po kampinio rezultatą išlygino Lucasas Vazquezas.

Likusį laiką „Real“ bandė įmušti ir laimėti, bet čempionams pasižymėti nepavyko.

Madrido komanda prarado puolėją Karimą Benzemą. Prancūzas patyrė traumą ir 28-ąją minutę buvo pakeistas.

„Real“ praėjusiame ture, prieš rinktinių pertrauką, namie 2:2 sužaidė su „Valencia“, o pirmajame mače svečiuose 3:0 sutriuškino La Korunjos „Deportivo“.

Trečiadienį Madrido futbolininkai žais UEFA Čempionų lygos rungtynes namie su Nikosijos APOEL (Kipras), o sekmadienį Ispanijos čempionato mače svečiuose susitiks su San Sebastiano „Real Sociedad“.