valencia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valencia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valencia“.

Atsilikinėjęs „Real“ išplėšė lygiąsias, bet mačas su „Valencia“ galiausiai baigėsi skandalu

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Valencia“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Hugo Duro ir Romanas Jeremčiukas per tris minutes pelnė po įvartį ir „Valencia“ sužaidus pusvalandį įgijo dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Visgi išsaugoti tokio rezultato nepavyko, nes jį pirmojo kėlinio pabaigoje sušvelnino Vinicijus Junioras 1:2. Vinicijus Junioras antrajame kėlinyje dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir jau atstatė pusiausvyrą 2:2. Rungtynių...
2024-03-03

„Virtus“ apgynė namų sienas ir sugrįžo į pergalių kelią

Po pralaimėjimo praėjusiame ture prieš Monako klubą į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Bolonijos „Virtus“ (17/10) krepšininkai. Pastarieji namuose 87:74 (18:20, 26:12, 21:25, 22:17) nugalėjo Valensijos „Valencia Basket“ (13/14) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus turnyre.
2024-02-29

„Valencia“ iki sezono pabaigos pasiliko NBA patirties turintį krepšininką

„Valencia“ komanda iki sezono pabaigos nusprendė pasilikti NBA patirties turintį Justiną Andersoną. Krepšininkas sezoną pradėjo Lugo „Breogan“ gretose, bet gruodžio mėnesį prisijungė prie „Valencia“, su kuria sudarė 45 dienų kontraktą. 30 metų 198 cm ūgio atletas Eurolygoje renka 5,4 taško ir atkovoja 2,1 kamuolio. Krepšininkas nuo 2015 iki 2022 metų žaidė NBA ir G lygose. Geriausiame sezone karjeros sezone, kai gynė Filadelfijos „76ers“ garbę, pelnydavo 8,5 taško.
2024-02-06

„Crvena Zvezda“ su Roku Giedraičiu pranoko tragiškai tritaškius metusius svečius iš Valensijos

Užtikrinta pergale Eurolygoje džiaugėsi Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-14) komanda su Roku Giedraičiu. Serbijos ekipa namuose 82:64 (11:12, 28:18, 22:19, 21:15) nugalėjo Valensijos „Valencia Basket“ (12-12) krepšininkus ir nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių atkarpą. R.Giedraitis per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį pats prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.
2024-01-30

„Valencia“ lyderis Brandonas Daviesas patyrė traumą

„Valencia“ komanda kelioms savaitėms prarado vieną lyderių Brandoną Daviesą. Krepšininkui nustatytas kaulų edema bei uždegimas kairiajame kelyje. B.Daviesas Ispanijos lygos rungtynėse renka 14,1 taško, atkovoja 4,7 kamuolio ir atlieka 2,3 perdavimo. 32 metų atletas Eurolygoje pelno 12,7 taško bei atkovoja 3,8 kamuolio. „Valencia“ komanda Eurolygoje su 12 pergalių ir 11 pralaimėjimų užima devintąją vietą.
2024-01-29

Namuose toliau neklumpanti „Atletico“ Ispanijos pirmenybėse pasivijo „Barcelona“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sėkmingą seriją namuose pratęsė Madrido „Atletico“. „Atletico“ sekmadienį užtikrintai susitvarkė su „Valencia“ ir laimėjo rungtynes 2:0. Tai buvo dešimtoji Madrido klubo atstovų pergalė per 11-ką rungtynių savo stadione. Nuo rungtynių pradžios daugiau atakavusi „Atletico“ puikią progą įsiveržti turėjo 16-ąją minutę, bet iš arti Antoine‘as Griezmannas pataikė į vartininką.
2024-01-29

Tado Sedekerskio tritaškiai skriejo pro šalį, o „Baskonia“ neprilygo Valensijos ekipai

Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (12/11) klubas. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai savo arenoje 62:77 (13:16, 16:29, 19:13, 14:19) nusileido Valensijos „Valencia“ (12/11) komandai. Tadas Sedekerskis pralaimėjusiems per 32 žaidimo minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau dukart prasižengė ir padarė 1 klaidą. Vitorijos klubas šiąnakt nė karto nepirmavo.
2024-01-26

Edgaras Ulanovas – apie pergalės Ispanijoje priežastis ir džiaugsmą atsiradus 9-metei Agotai

Kauno „Žalgiris“ (7/13) išgyveno dramą Ispanijoje, kai dvigubos Eurolygos savaitės pirmosiose runtynėse 84:79 įveikė „Valencia“ (10/10) klubą. Po rungtynių kalbėjęs klubo kapitonas Edgaras Ulanovas sakė, kad mače nugalėtoją lėmė smulkios detalės pabaigoje. „Smagu išvykoje laimėti prieš komandą, kuri rodo gerus rezultatus. Šiandien daug lėmė fizinis kontaktas. Trečiajame kėlinyje jie gal kietesni buvo, bet vėliau susigrąžinome iniciatyvą. Pabaigoje nugalėtoją lėmė smulkmenos.
57 2024-01-10

Andrea Trinchieri – apie nuostabų lyderį, Dovydo Giedraičio trūkumą ir fanų indėlį

Pirmoje Eurolygos dvigubos savaitės dvikovoje Kauno „Žalgiris“ iškovojo ilgai lauktą pergalę. Po pusantro mėnesio pertraukos išvykoje Kauno komanda „Valencia“ įveikė rezultatu 79:84.  Primename, kad žalgiriečiai pirmąją akistatą su Ispanijos klubu skaudžiai pralaimėjo rezultatu 72:87, tad šįkart revanšas buvo itin saldus. „Aš labai gerai atsimenu pirmąjį mačą, nes aš jį stebėjau.
141 2024-01-10

„Žalgiris“ Ispanijoje laimėjo nervų karą – pasiekė pergalę prieš Valensijos ekipą

Antradienį Kauno „Žalgiris“ pradėjo dar vieną dvigubą Eurolygos savaitę. Savo vizitą Ispanijoje žalgiriečiai pradėjo Valensijoje, kur rezultatu 84:79 (27:21, 21:21, 14:22, 22:15) palaužė „Valencia“ krepšininkus.  Nuo lapkričio 30 dienos žalgiriečiams tai pirmoji Eurolygos pergalė išvykoje.  Pirmuoju smuiku Kauno komandos gretose grojo Keenanas Evansas. Rungtynėse jis sumetė 24 taškus (1/3 dvit., 6/9 trit., 4/4 baud.