valencia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valencia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valencia“.

Naujo puolėjo ieškanti „Valencia“ rimtai domisi Ąžuolu Tubeliu

Naudingiausio „Betsafe-LKL“ pirmenybių krepšininko Ąžuolo Tubelio kitą sezoną Lietuvoje galime ir neišvysti. Graikijos portalas SDNA skelbia, kad lietuvis atsidūrė „Valencia“ komandos radare, kuri ieško kuom pakeisti ekipą paliksiantį krašto puolėją Damieną Inglisą. Teigiama, kad galingai sudėtas lietuvis yra vienas iš pretendentų sustiprinti priekinę liniją, tačiau kol kas nėra žinoma, ar „Valencia“ kitame sezone žais Eurolygoje.
2024-06-08

Vienas „Žalgirio“ lyderių yra arti susitarimo su Ispanijos klubu

„Valencia“ komanda yra pažengusiose derybose su Kauno „Žalgirio“ ekipos latviu Rolandu Šmitu. Pranešama, kad abi pusės derasi dėl ilgalaikio kontrakto. Apie tai skelbia DAZN žurnalistas Gerardas Sole. R.Šmitas Kaune žaidžia antrąjį sezoną ir yra vienas komandos lyderių, prieš tai jis atstovavo „Barcelona“ komandai. Kol kas nežinoma, ar „Valencia“ komanda kitame sezone žais Eurolygoje.
77 2024-05-07

Ispanijoje – trys Roberto Lewandowskio įvarčiai ir dramatiška „Barcelonos" pergalė

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose po dramatiškos kovos 4:2 įveikė „Valencia“ futbolininkus.  Ferminas Lopezas 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Vos po penkių minučių grubia Marco-Andre ter Stegeno klaida pasinaudojęs Hugo Duro nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir greitai išlygino rezultatą 1:1. Pepelu sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Valencia“ naudai 2:1.Visgi ...
2024-04-30

Po sutriuškinimo „Valencia“ imasi veiksmų – skiriasi su vyr. treneriu

Valensijos „Valencia“ komanda penktadienį turėtų nutraukti sutartį su vyr. treneriu Alexu Mumbru.  Ispanijos žurnalistas Chema de Lucas skelbia, kad 44-erių specialistas paliks savo postą, kurį užėmė nuo 2022 metų. Teigiama, kad vairą iki sezono pabaigos perims Valensijos „L‘Horta Godella“ trečioje Ispanijos lygoje treniruojantis Tomas Lamas.  Kiek vėliau tai patvirtino ir pats klubas.
2024-04-05

ASVEL pažemino tragiškai pasirodžiusius „Valencia“ krepšininkus

Netikėtai triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Valensijos „Valencia“ (14/19) krepšininkai. Pastarieji namuose 69:98 (19:27, 19:25, 7:27, 24:19) visiškai neatsilaikė prieš Vilerbano ASVEL (8/25) komandą. Ispanų šansai patekti į įkrintamąsias tapo visiškai minimalūs ir dabar šiems reikalinga Stambulo „Anadolu Efes“ nesėkmė.
2024-04-04

„AS Monaco“ sunkioje kovoje išplėšė pergalę iš Valencijos ekipos ir sugrįžo į sėkmingą kelią

Po atkaklios kovos pergalę Eurolygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (20/11) komanda. Saša Obradovičiaus auklėtiniai namuose 79:78 (25:15, 13:19, 19:20, 22:24) įveikė Valensijos „Valencia“ (14/17) ekipą. Į įkrintamąsias besitaikantys Valensijos krepšininkai nukrito į 11 vietą. Donatas Motiejūnas nugalėtojams per 16 minučių įmetė 6 taškus (2/4 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.
2024-03-22

Atsilikinėjęs „Real“ išplėšė lygiąsias, bet mačas su „Valencia“ galiausiai baigėsi skandalu

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Valencia“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Hugo Duro ir Romanas Jeremčiukas per tris minutes pelnė po įvartį ir „Valencia“ sužaidus pusvalandį įgijo dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Visgi išsaugoti tokio rezultato nepavyko, nes jį pirmojo kėlinio pabaigoje sušvelnino Vinicijus Junioras 1:2. Vinicijus Junioras antrajame kėlinyje dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir jau atstatė pusiausvyrą 2:2. Rungtynių...
2024-03-03

„Virtus“ apgynė namų sienas ir sugrįžo į pergalių kelią

Po pralaimėjimo praėjusiame ture prieš Monako klubą į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Bolonijos „Virtus“ (17/10) krepšininkai. Pastarieji namuose 87:74 (18:20, 26:12, 21:25, 22:17) nugalėjo Valensijos „Valencia Basket“ (13/14) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus turnyre.
2024-02-29

„Valencia“ iki sezono pabaigos pasiliko NBA patirties turintį krepšininką

„Valencia“ komanda iki sezono pabaigos nusprendė pasilikti NBA patirties turintį Justiną Andersoną. Krepšininkas sezoną pradėjo Lugo „Breogan“ gretose, bet gruodžio mėnesį prisijungė prie „Valencia“, su kuria sudarė 45 dienų kontraktą. 30 metų 198 cm ūgio atletas Eurolygoje renka 5,4 taško ir atkovoja 2,1 kamuolio. Krepšininkas nuo 2015 iki 2022 metų žaidė NBA ir G lygose. Geriausiame sezone karjeros sezone, kai gynė Filadelfijos „76ers“ garbę, pelnydavo 8,5 taško.
2024-02-06

„Crvena Zvezda“ su Roku Giedraičiu pranoko tragiškai tritaškius metusius svečius iš Valensijos

Užtikrinta pergale Eurolygoje džiaugėsi Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-14) komanda su Roku Giedraičiu. Serbijos ekipa namuose 82:64 (11:12, 28:18, 22:19, 21:15) nugalėjo Valensijos „Valencia Basket“ (12-12) krepšininkus ir nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių atkarpą. R.Giedraitis per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį pats prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.
2024-01-30

„Valencia“ lyderis Brandonas Daviesas patyrė traumą

„Valencia“ komanda kelioms savaitėms prarado vieną lyderių Brandoną Daviesą. Krepšininkui nustatytas kaulų edema bei uždegimas kairiajame kelyje. B.Daviesas Ispanijos lygos rungtynėse renka 14,1 taško, atkovoja 4,7 kamuolio ir atlieka 2,3 perdavimo. 32 metų atletas Eurolygoje pelno 12,7 taško bei atkovoja 3,8 kamuolio. „Valencia“ komanda Eurolygoje su 12 pergalių ir 11 pralaimėjimų užima devintąją vietą.
2024-01-29

Namuose toliau neklumpanti „Atletico“ Ispanijos pirmenybėse pasivijo „Barcelona“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sėkmingą seriją namuose pratęsė Madrido „Atletico“. „Atletico“ sekmadienį užtikrintai susitvarkė su „Valencia“ ir laimėjo rungtynes 2:0. Tai buvo dešimtoji Madrido klubo atstovų pergalė per 11-ką rungtynių savo stadione. Nuo rungtynių pradžios daugiau atakavusi „Atletico“ puikią progą įsiveržti turėjo 16-ąją minutę, bet iš arti Antoine‘as Griezmannas pataikė į vartininką.
2024-01-29

Tado Sedekerskio tritaškiai skriejo pro šalį, o „Baskonia“ neprilygo Valensijos ekipai

Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (12/11) klubas. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai savo arenoje 62:77 (13:16, 16:29, 19:13, 14:19) nusileido Valensijos „Valencia“ (12/11) komandai. Tadas Sedekerskis pralaimėjusiems per 32 žaidimo minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau dukart prasižengė ir padarė 1 klaidą. Vitorijos klubas šiąnakt nė karto nepirmavo.
2024-01-26

Edgaras Ulanovas – apie pergalės Ispanijoje priežastis ir džiaugsmą atsiradus 9-metei Agotai

Kauno „Žalgiris“ (7/13) išgyveno dramą Ispanijoje, kai dvigubos Eurolygos savaitės pirmosiose runtynėse 84:79 įveikė „Valencia“ (10/10) klubą. Po rungtynių kalbėjęs klubo kapitonas Edgaras Ulanovas sakė, kad mače nugalėtoją lėmė smulkios detalės pabaigoje. „Smagu išvykoje laimėti prieš komandą, kuri rodo gerus rezultatus. Šiandien daug lėmė fizinis kontaktas. Trečiajame kėlinyje jie gal kietesni buvo, bet vėliau susigrąžinome iniciatyvą. Pabaigoje nugalėtoją lėmė smulkmenos.
57 2024-01-10

Andrea Trinchieri – apie nuostabų lyderį, Dovydo Giedraičio trūkumą ir fanų indėlį

Pirmoje Eurolygos dvigubos savaitės dvikovoje Kauno „Žalgiris“ iškovojo ilgai lauktą pergalę. Po pusantro mėnesio pertraukos išvykoje Kauno komanda „Valencia“ įveikė rezultatu 79:84.  Primename, kad žalgiriečiai pirmąją akistatą su Ispanijos klubu skaudžiai pralaimėjo rezultatu 72:87, tad šįkart revanšas buvo itin saldus. „Aš labai gerai atsimenu pirmąjį mačą, nes aš jį stebėjau.
141 2024-01-10

„Žalgiris“ Ispanijoje laimėjo nervų karą – pasiekė pergalę prieš Valensijos ekipą

Antradienį Kauno „Žalgiris“ pradėjo dar vieną dvigubą Eurolygos savaitę. Savo vizitą Ispanijoje žalgiriečiai pradėjo Valensijoje, kur rezultatu 84:79 (27:21, 21:21, 14:22, 22:15) palaužė „Valencia“ krepšininkus.  Nuo lapkričio 30 dienos žalgiriečiams tai pirmoji Eurolygos pergalė išvykoje.  Pirmuoju smuiku Kauno komandos gretose grojo Keenanas Evansas. Rungtynėse jis sumetė 24 taškus (1/3 dvit., 6/9 trit., 4/4 baud.
406 2024-01-09

„Valencia“ treneris Alexas Mumbru prieš rungynes išskyrė, kuo „Žalgiris“ pasikeitė vadovaujant naujam treneriui

„Valencia“ komandos treneris Alexas Mumbru apžvelgė artėjančią Eurolygos dvikovą prieš Kauno „Žalgirio“ krepšininkus. „Tai bus sunkios rungtynės. „Žalgiris“ žaidžia gerą krepšinį ir dabar pakeitus trenerį, toliau žaidžia gerai. Jie dabar daugiau bėga į greitą puolimą ir galbūt yra kietesni“, – sakė A.Mumbru. Eurolygoje antra savaitė iš eilės yra dviguba ir ispanas išskyrė poilsio faktorių. „Žalgiris sužaidė šalies lygos rungtynes ir galėjo leisti pailsėti kai kuriems krepšininkams.
2024-01-09

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – kontrastingą krepšinį žaidžianti „Valencia“ komanda

Antradienį Kauno „Žalgiris“ (6-13) pradeda dar vieną dviguba Eurolygos savaitę, kurioje lauks du Ispanijos klubai svečiuose. Šįkart pirmasis iššūkis – Valensijos „Valencia“ (10-9) komanda.  Rungtynės prasidės 21.30 val., o jas tiesiogiai transliuos naujos kartos televizija Go3, mačo eigą padės sekti ir portalas tv3.lt. Žalgiriečiai pirmąją akistatą su Ispanijos klubu skaudžiai pralaimėjo rezultatu 72:87, tad šįkart Kauno komanda sieks revanšo.
2024-01-09

Andrea Trinchieri atkreipė dėmesį į beprotišką tempą Eurolygoje: „Labai keista situacija“

Antradienį Kauno „Žalgiris“ stos prie dar vienos dvigubos Eurolygos savaitės starto. Šįkart pirmasis iššūkis – Valensijos „Valencia“ ekipa.  Žalgiriečiai pirmąją akistatą su Ispanijos klubu skaudžiai pralaimėjo rezultatu 72:87, tad šįkart Kauno komanda sieks revanšo. Prieš išvykstant į Ispaniją „Žalgirio“ treneris Andrea Trinchieri sakė, kad laukiančiame mače reiks stipriai pasistengti.  „Gerai atsimenu, nes stebėjau tas rungtynes ir Žalgiriui“ jos buvo sunkios.
2024-01-08

Mariaus Grigonio klubo pergalę lėmė baudos metimas

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (11/8), kuri paskutinę sekundę 82:81 (22:23, 25:24, 19:22, 16:12) palaužė Valensijos „Valencia“ (10/9).  Tai buvo padaryta Mathiaso Lessorto baudos metimu.  Lietuvis per 29 minutes pelnė 11 taškų (1/5 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, provokavo 4 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles bei rinko 10 naudingumo balų.
2024-01-05

Argentiniečio vedamas „Real“ Ispanijoje palaužė kitą Eurolygos klubą

Ispanijos pirmenybėse jau eilinę pergalę pasiekė Madrido „Real“ (15/1) ekipa. Sostinės komanda savo arenoje 83:74 (20:15, 21:19, 26:19, 16:21) nugalėjo Valensijos „Valencia“ (10/6) klubą. „Real“ dar trečiajame kėlinyje įtvirtino dviženklį pranašumą, kuris svyruodamas išsilaikė iki finalinės sirenos.
2023-12-31

„AX Armani“ pagaliau išleido Keviną Pangosą į Valensiją

Milano „AX Armani“ komandai ilgai priklausęs, bet nežaidęs Kevinas Pangosas pagaliau paliko italų klubą. Apie naujoką oficialiai jau paskelbė ilgai į jį besitaikiusi Valensijos „Valencia“. „Las Provincias“ skelbė, kad Milano komandai pavykus prisivilioti Shabazzą Napierą pasikeitė požiūris ir į kanadiečio situaciją. Iš pradžių „AX Armani“ ekipa nenorėjo perleisti K. Pangoso konkurentams Eurolygoje, tačiau patiems radus naujoką situaciją buvo išspręsta.
2023-12-31

Po pertraukos prigesusio „Virtus“ pergalių seriją nutraukė „Valencia“

Keturias pergales iš eilės Eurolygoje skaičiavęs Bolonijos „Virtus“ (11-5) klubas patyrė nesėkmę. Italijos ekipa svečiuose 71:79 (21:26, 26:11, 7:23, 17:19) nusileido Valensijos „Valencia Basket“ (9-7) krepšininkams. Pastarieji iškovojo ketvirtą pergalę per pastaruosius penkis susitikimus turnyre. Svečiai ėmė dominuoti antrajame kėlinyje. Jo pabaigoje Bolonijos ekipa pelnė 8 taškus iš eilės ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklę persvarą (47:37). Visgi, po sėkmingo ketvirčio sekė tragiškas.
2023-12-21

Nerezultatyviame mače pergalę prieš Igno Brazdeikio klubą šventė „Valencia“

Nesėkmę Eurolygoje patyrė Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (7/7) ekipa, kuri namuose 56:63 (15:14, 11:21, 12:12, 18:16) nusileido Valensijos „Valencia“ (8/6) krepšininkams.
2023-12-15

Paaiškėjo, kur karjerą tęs buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas

Kevinas Pangosas karjerą greičiausiai tęs „Valencia“ klube. Ispanijos dienraštis „Marca“ skelbia, kad susitarimas jau yra pasiektas, o  žaidėjo perėjimas iš Milano „EA Armani“ turėtų įvykti tarp pirmojo ir antrojo Eurolygos reguliaraus sezono rato. K. Pangosas kaip reikiant sustiprins „Valencia“ klubą, kur su Chrisu Jonesu sudarys itin pavojingą įžaidėjų grandį.
2023-12-11

„Valencia“ meta tinklus ant Kevino Pangoso

„Valencia“ komanda domisi Milano „AX Armani“ klubui nebereikalingu tapusiu Kevinu Pangosu. Krepšininku susidomėjimą taip pat yra išreiškusi Kauno „Žalgirio“ komanda. Kanadietis nežaidžia pastarąsias savaites, jį iš rikiuotės išėmė pats „AX Armani“ strategas Ettore Messina. Šiame Eurolygos sezone 30 metų gynėjas sužaidė penkis mačus. Jis rinkdavo 7,2 taško ir atlikdavo po 3 rezultatyvaus perdavimo. K.Pangosas į kitą Eurolygos komandą gali pereiti po pirmojo rato.
2023-12-06

Solidus Marius Grigonis padėjo „Panathinaikos“ pratęsti pergalių seriją Eurolygoje

Pergalę Eurolygoje iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (6-4), kuri namuose 91:73 (27:18, 22:17, 23:18, 18:20) pranoko Valensijos „Valencia Basket“ (5-5). PAO tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės, o ispanai patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui. M.Grigonis per 33 minutes įmetė 11 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit.
2023-11-23

„Valencia“ metė rimtą iššūkį „Real“, tačiau parklupdyti čempionų nesugebėjo

Toliau be pralaimėjimų Eurolygoje žygiuoja Madrido „Real“ (7/0) ekipa, kuri išvykoje 76:73 (24:26, 19:23, 20:13, 13:11) palaužė Valensijos „Valencia“ (5/3) krepšininkus. Pirmoje dvikovos dalyje dažniau priekyje buvo „Valencia“ ekipa, kuri niekur toli neatitrūko – 7 taškais (47:40) pirmavo antrojo ketvirčio pabaigoje. Po pertraukos jau „Real“ turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau pirmavo 1–3 taškais – 63:62 sužaidus tris ketvirčius. Paskutiniajame kėlinyje tokia tęsėsi kova taškas į tašką.
2023-11-14

„Real“ sutriuškino varžovus ir Ispanijoje vejasi išsišokėlį Žironos klubą

Ispanijos „La Liga“ čempionate triuškinamą pergalę šventė Madrido „Real“ komanda. Šeštadienį „Real“ namuose 5:1 sutriuškino „Valencia“ komandą. Dvikovą „Real“ pradėjo greitu įvarčiu. Tolimu perdavimu atakoje į pavojingą situaciją išvestas Danis Carvajalis puikiai susistabdė kamuolį ir smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pataikė tiksliai į vartų kampą. Praleidusi įvartį „Valencia“ turėjo ne vieną progą išlyginti rezultatą, o atakų smaigalyje dažniausiai atsidurdavo Hugo Duro.
2023-11-12

Krapikas apie Sabonio „Žalgirį“: „Mums pasisekė, kad nė vienas iš mūsų niekur negalėjo išvažiuoti“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šią savaitę Eurolygoje ruošiasi dar vienam namų rungtynių išbandymui. Žalgiriečiai ketvirtadienį į pergalių kelią turnyre bandys sugrįžti susitikime su Vilerbano ASVEL klubu. Prieš laukiančią akistatą „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams skirtoje tinklalaidėje treneris Gintaras Krapikas kalbėjosi su komentatoriumi Ryčiu Kazlausku apie „Valencia“ klubo žalgiriečiams duotas pamokas.
2023-11-01

Jokubaitis buvo kuklus, o „Barcelona“ krito Valensijoje

Ispanijos čempionate pralaimėjimą patyrė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (5/2), kuri svečiuose 68:71 (19:18, 14:27, 16:13, 19:13) nusileido Valensijos „Valencia“ (6/1). Mačo nugalėtojas sprendėsi tik pačioje pabaigoje. Katalonams rezultatą išlygino Alejandro Abrinesas (68:68), bet „Valencia“ atakai turėjo dar 24 sekundes.
2023-10-29

Net geromis atkarpomis nesidžiaugęs Dimša: „Viską darėme priešingai nei plane“

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (4/2) patyrė pirmąjį namų pralaimėjimą Eurolygoje. Nė karto rungtynėse į priekį neišsiveržę žalgiriečiai „Valencia“ (5/1) ekipai nusileido rezultatu 72:87.  Vienas žalgiriečių Tomas Dimša po rungtynių kalbėjo, kad šiandien, atrodo, atrodo visos rungtynės veikė atvirkščiai nei buvo suplanuota.  „Klaidos gynyboje, nesusikalbėjimai – viską, ką buvome sutarę, padarėme priešingai.
2023-10-27

Ulanovas po skaudžios „Žalgirio“ nesėkmės neslėpė apmaudo: „Jiems leidome daryti, ką nori“

Žaliai-baltai penktadienė nusidažęs Kaunas šįkart savaitgalį pradėjo liūdnai. Namuose „Valencia“ (5/1) ekipą priėmęs Kauno „Žalgiris“ (4/2) gavo skaudžią pamoką, kai nusileido varžovams rezultatu 72:87.  Po rungtynių kalbėjęs kauniečių kapitonas Edgaras Ulanovas neslėpė apmaudo. Krepšininkas teigė, kad šiandien pozityvą įžvelgti itin sunku.  „Rungtynės buvo praloštos per pirmus du kėlinius. Visiškai lengvai apstumdė, kaip ne vieno amžiaus grupėje žaidėme.
2023-10-27

Maksvytis davė pylos žalgiriečiams: „Šią savaitę blogai padirbėjome“

Kauno „Žalgiris“ (3/2) Eurolygos rungtynėse patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą namuose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai sausakimšoje Kauno arenoje 72:87 pralaimėjo Valensijos „Basket“ (4/1) klubui. Po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 22 taškai. Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai buvo sumažinę skirtumą iki 17 taškų, tačiau esminio spurto nesurengė ir patyrė pralaimėjimą. Po rungtynių „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis pripažino varžovų pranašumą. „Sveikinimai „Valencia“ komandai.
122 2023-10-27

„Žalgiris“ – be variantų: kauniečius jų pačių tvirtovėje nubaudė „Valencia“

Kauno „Žalgiris“ (3/2) Eurolygos rungtynėse patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą namuose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai sausakimšoje Kauno arenoje 72:87 (12:20, 18:32, 23:20, 19:15) pralaimėjo Valensijos „Basket“ (4/1) klubui. Žalgiriečiai šiame mače neturėjo realių variantų iškovoti pergalę. Kauniečiai prastai pataikė iš toli – tikslą pasiekė vos 25 proc. tolimų metimų (7/28). Tuo metu  „Valencia“ iš analogiškos distancijos atakavo 42 proc.
2023-10-27

Danielius Lavrinovičius iškrito iš „Žalgirio“ rikiuotės

Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis Danielius Lavrinovičius treniruotės metu patyrė čiurnos traumą ir negalės žengti ant parketo šio vakaro Eurolygos penktojo turo rungtynėse su Valensijos „Basket“ komanda. Komandos 12 žaidėjų paraiškoje D.Lavrinovičių pakeis „Žalgirio“ dublerių puolėjas Dovydas Butka. D.Butka jau spėjo debiutuoti su pagrindinės komandos marškinėliais „Betsafe-LKL“ čempionate, kur per dvejas rungtynes įmetė 4 taškus ir atkovojo du kamuolius.
2023-10-27

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – sezono starte skriejanti „Valencia“ su buvusiu žalgiriečiu priešaky

Sėkmingai Eurolygos sezoną pradėjęs Kauno „Žalgiris“ (3/1) penktadienio vakarą penktojo turo rungtynėse namuose priims taip pat solidžiai žaidžiančią „Valencia“ (3/1). Rungtynės Kauno arenoje prasidės 20 val. Mačą tiesiogiai transliuos naujos kartos televizija Go3, o susitikimo eigą padės sekti ir portalas tv3.lt. Abu klubai solidžiai pradėjo naująjį sezoną ir kol kas yra šalia turnyro lentelės viršūnės.
2023-10-27

„Valencia“ stiprybes išskyręs Maksvytis apie greitus trenerių atleidimus: „Tai ir klubų bėda“

Labai gerai Eurolygos sezoną pradėjęs Kauno „Žalgiris“ (3/1) penktadienio vakarą penktojo turo rungtynėse namuose priims taip pat solidžiai žaidžiančią „Valencia“ (3/1). Rungtynės Kauno arenoje prasidės 20 val. Mačą tiesiogiai transliuos naujos kartos televizija Go3, o susitikimo eigą padės sekti ir portalas tv3.lt. Abu klubai solidžiai pradėjo naująjį sezoną ir kol kas yra šalia turnyro lentelės viršūnės.
2023-10-26

Eurolygoje – kvapą gniaužiantys derbiai

Belgrado „Partizan“ – prieš „Crvena Zvezda“, Madrido „Real“ – prieš „Barcelona“. Šios intriguojančios Eurolygos 5-ojo turo rungtynės vyks ketvirtadienį. „Real“ ir „Barcelona“, kuriai atstovauja Rokas Jokubaitis, yra vienintelės komandos, turnyre nepatyrusios pralaimėjimo skonio. Abu klubai laimėjo visus keturis susitikimus. Dėl geresnio taškų santykio pirma žengia Katalonijos ekipa. Šį sezoną abiejose tarpusavio dvikovoje pajėgesnė buvo Madrido komanda.
2023-10-26

Prieš išvyką į Kauną – „Valencia“ trenerio liaupsės: „Žalgiris“ yra tarp penkių geriausių lygos komandų“

„Valencia“ komandos treneris Alexas Mumbru apžvelgė artėjančią Eurolygos akistatą prieš Kauno „Žalgirio“ krepšininkus. „Komandų biudžetai kartais nieko nesako. „Žalgiris“ yra pilnavertė komanda. Ji tokia jau buvo praėjusiame sezone, bet dabar dar prisijungė po pasveikęs Evansas. Man tai yra viena iš penkių geriausių Eurolygos komandų“, – sakė ispanas. „Žalgirio“ komanda po keturių Eurolygos turų yra laimėjusi tris kartus.
2023-10-25

Prieš kelionę į Kauną „Valencia“ pasiekę pergalę prieš Gebeno klubą

Valensijos „Valencia“ (5/1) komanda netrukus svečiuosis Kaune, o prieš tai vietiniame čempionate namie 84:79 (22:15, 19:23, 22:20, 21:21) įveikė Manresos BAXI (3/3) su Martinu Gebenu. Lietuvis per 24 minutes pelnė 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą klydo, 2 kamuolius perėmė, blokavo 3 metimus, gavo 2 blokus, 3 sykius prasižengė ir rinko 11 naudingumo balų.
2023-10-22

Karo draskomas „Maccabi“ grįžo į Eurolygą: pralaimėjo „Valencia“ klubui

Pergalę Eurolygoje iškovojo Valensijos „Valencia“ (3/0) krepšininkai. Alexo Mumbru auklėtiniai namų arenoje 75:66 (18:17, 15:12, 17:15, 25:22) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (1/1) klubą. Tel Avivo komandai tai buvo pirmosios rungtynės po beveik dviejų savaiičų pertraukos dėl Izraelyje prasidėjusio karo. Valensijos klubas perlaužė rungtynes, kai turėdamas keturių taškų deficitą spurtavo 14:0 ir įgijo 10 taškų persvarą. Per likusias 11 minučių šeimininkai atsilaikė.
2023-10-18

„Valencia“ ir „Maccabi“ rungtynėms galios specialus saugumo protokolas

Eurolygos rungtynės Valensijoje tarp vietos „Valencia“ ir Tel Avivo „Maccabi“ įvertintos kaip sustiprintos rizikos, tad jose bus didesnė apsauga ir galios specialus saugumo protokolas. Kaip praneša ispanų spauda, aukštos rizikos statusas mačui Ispanijoje buvo suteiktas dėl įvykių Izraelyje ir Gazos ruože. Dėl karo veiksmų mačas iš Tel Avivo buvo būtent ir perkeltas į Ispaniją.
2023-10-17

Kulbokos paslaugomis susidomėjo Eurolygos klubas

Europos taurėje praėjusį sezoną žibėjęs Arnoldas Kulboka atsidūrė Eurolygos klubo akiratyje. Kaip praneša Ispanijos portalas „Encestando“, lietuvio paslaugomis susidomėjo kitąmet į Eurolygą sugrįžtanti Valensijos „Valencia“. Ispanai taip pat domisi Kyle’o Guy’aus paslaugomis. „Valencia“ komandos dabartinis vyr. treneris Alexas Mumbrų yra treniravęs A. Kulboką Bilbao klube prieš keletą metų.
2023-07-06

Daviesas papildė „Valencia“ klubo gretas

„Valencia“ komanda oficialiai pasirašė kontraktą su Brandonu Daviesu. Aukštaūgis praėjusiame sezone praleido Milano „AX Armani“ komandoje. Nors sutartis buvo galiojanti, šią vasarą jam teko palikti Italijos klubą. Anksčiau jis yra žaidęs „Barcelona“ ir Kauno „Žalgirio“ komandose. 31 metų 208 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Italijos lygoje per 20 minučių vidutiniškai rinkdavo 13,5 taško, atkovodavo 4,5 kamuolio ir atlikdavo 2,3 rezultatyvaus perdavimo.
2023-07-05

Buvęs Milaknio komandos draugas jungiasi prie „Valencia“ klubo

Eurolygoje vietą išsaugojusi „Valencia“ renka komandą ateinančiam sezonui. Paaiškėjo, jog klubas pasiekė susitarimą su Boubacaru Toure. 27-erių vidurio puolėjas su klubu pasirašė dvejų metų sutartį. Primename, jog 213 cm ūgio krepšininkas praėjusiame sezone buvo Artūro Milaknio komandos draugas, kai atstovavo Bursos „Tofaš“ ekipai. Žaisdamas Čempionų lygoje senegalietis vidutiniškai pelnydavo 10,1 taško, 6,1 atkovoto kamuolio ir 11 naudingumo balų.
2023-07-04

Į Eurolygą sugrįžtanti „Valencia“ pasipildė puolėju

„Valencia“ komanda oficialiai pasirašė kontraktą su Semi Ojeleye. Krepšininkas turėjo sutartį su Bolonijos „Virtus“ komanda, tačiau Ispanijos klubas jį išpirko. 28 metų 198 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Italijos lygoje per 21 minutę vidutiniškai rinkdavo 9,3 taško, atkovodavo 3,8 kamuolio ir atlikdavo 0,6 rezultatyvaus perdavimo. Eurolygoje per 24 minutes vidutiniškai pelnydavo 10,5 taško, sugriebdavo 3,8 kamuolio ir atlikdavo 0,6 rezultatyvaus perdavimo.
2023-07-02

„Valencia“ klubo legenda palieka klubą

Valensijos „Valencia“ komanda, kuri turėtų išsaugoti vietą kito sezono Eurolygoje, atsisveikina su savo legenda. Skelbiama, kad Bojanas Dubljevičius palieka ekipą, kurioje žaidė nuo 2012 metų. Paskaičiuota, kad vien Ispanijos lygoje jis per šį laikotarpį su „Valencia“ apranga sužaidė 374 mačus. „Valencia“ atsisveikino ir su Kyle‘u Alexanderiu. Anksčiau komandą paliko Klemenas Prepeličius, Shannonas Evansas, Jaredas Harperis bei Samas Van Rossomas.
2023-06-26

Šaro „Barca“ pradėjo Ispanijos lygos atkrintamąsias: išvargo pergalę prieš „Valencia“

Vėlų pirmadienio vakarą Ispanijos čempionato atkrintamąsias varžybas pradėjo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“. Katalonai namų arenoje pirmose ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse 84:74 nugalėjo „Valencia“ ekipą. Po pirmojo kėlinio „Barca“ pirmavo 18:16, o po antrojo turėjo 3 taškų pranašumą. Katalonai atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:18. Prieš ketvirtąjį kėlinį jau turėjo 14 taškų atsargą.
69
2023-05-29

Ispanijos „Endesa“ krepšinio lygoje – atkrintamųjų kovos

Ispanijos „Endesa“ krepšinio lygoje, kuri vadinama stipriausia Europoje, prasidėjo atkrintamosios varžybos. Jau ketvirtfinalyje itin sudėtinga situacija Vitorijos „Baskonia“ komandai, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis. Ispanijos pirmenybių reguliariajame sezone antrąją vietą užėmęs baskų klubas namie pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes kiek netikėtai 91:99 pralaimėjo Badalonos „Joventut“ ekipai.