Antradienį Ispanijos „La Liga“ čempionate antroje pozicijoje žengianti Madrido „Real“ svečiuose 0:2 pralaimėjo „Real Sociedad“ ekipai.

Tai reiškia, kad jeigu kitose rungtynėse „Real“ praras nors tašką, „Barcelona“ bus paskelbta šio sezono čempione.

Šiame susitikime 47-ą minutę pasižymėjo Takefusą Kubo, o 61-ą minutę Dani Carvajalis buvo nubaustas raudona kortele ir „Real“ liko žaisti dešimtyje.

Skirtumą rungtynių pabaigoje padidino Anderis Barrenetxea (85‘).

„Real“ per 33 čempionato rungtynes surinko 68 taškus ir dabar nuo „Barcelonos“ atsilieka 14 taškų. Madrido klubas tik 2 taškais lenkia šiuo metu trečioje pozicijoje žengiančią Madrido „Atletico“ ekipą, kuri yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Ispanijos čempionate „Real“ ekipai dar liko rungtynės su „Valencia“, „Rayo Vallecano“, „Sevilla“ ir Bilbao „Athletic“.