„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių paskutinėse šio sezono rungtynėse 0:2 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą ir finišavo antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Alfonso Pedraza 41-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Villarreal“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Varžovų klaida pasinaudojęs Moi Gomezas 55-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Ansu Fati 73-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė bei rezultatas nepakito.

Ousmane‘as Dembele 77-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Tuo tarpu kitame susitikime Madrido „Atletico“ svečiuose 2 – 1 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus ir liko trečioje vietoje.

Alexanderio Isako 30-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Rafinha 44-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Rodrigo de Paulas 50-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Angelis Correa 69-ąją minutę nukreipė kamuolį tiksliai į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Jonas Guridi per pridėtą rungtynių laiką smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 1:2.