„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos paskutinėse šio sezono rungtynėse 3:2 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus ir apgynė čempionų titulą.

Įdomu, kad „Man City“ po pirmojo kėlinio buvo besivejančių vaidmenyje pirmą kartą nuo 2019 metų lapkričio mėnesio. „Man City“ taip pat iškovojo „Premier“ lygos titulą aštuntą kartą klubo istorijoje .

Mače Riyadas Mahrezas 33-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Matty Cashas 37-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Aston Villa“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Aymericas Laporte per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas.

Joao Cancelo perdavimo sulaukęs Gabrielis Jesusas 50-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Kevinas De Bruyne 56-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau varžovai apsigynė užtikrintai.

Philippe‘as Coutinho 69-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Ilkay‘us Gundoganas 76-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Rodri 78-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 2:2.

I.Gundoganas 81-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir jau persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 3:2.

Ši pergalė leido klubui apginti lygos nugalėtojų titulą.

Tuo tarpu kitame susitikime „Liverpool“ klubas 3:1 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus, tačiau finišavo antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Pedro Neto jau 3-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Wolves“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Leanderis Dendonckeris 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.

Sadio Mane 24-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį varžovų vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Hee Chanas Hwangas 38-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

S.Mane 50-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Mohamedas Salah 84-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Andrew Robertsonas šių rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį, o „raudonieji“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

Svarbią pergalę iškovojo Londono „Tottenham“ ekipa, kuri svečiuose užtikrintai 5:0 sutriuškino „Norwich“ vienuolikę ir kitąmet varžysis Čempionų lygoje.

Šiandien paaiškėjo ir tai, kad iš lygos iškrenta „Burnley“ klubas, kuris 1:2 nusileido „Newcastle United“.