aston villa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aston villa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aston villa“.

„Man Utd" paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę „Premier“ lygoje

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo Birmingeo „Aston Villa“ futbolininkus. Svečius į priekš išvedė Rasmusas Hojlundas, kuris 17-ąją minutę smūgiu iš arti nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. „Aston Villa“ turėjo kelias geras progas išlyginti rezulatą, bet to padaryti nepavyko.
2024-02-11

„Manchester United“ ištraukė pergalę prieš „Aston Villa“ futbolininkus

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Johnas McGinnas, kai 21-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Aston Villa” ekipą į priekį 1:0. Vos po penkių minučių Leanderis Dendonckeris 26-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Alejandro Garnacho 48-ąją minutę bandė sumažinti Mančesterio klubo duobę ir p...
2023-12-27

„Aston Villa“ nukovė dar vieną Anglijos grandą – patiesė ir „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygoje dar vieni favoritų pajuto „Aston Villa“ galią. Šeštadienį „Aston Villa“ 1:0 parklupdė lygoje pirmavusią Londono „Arsenal“ komandą. Priminsime, jog savaitės viduryje jie tokiu pačiu rezultatu susitvarkė ir su „Manchester City“ atstovais. „Aston Villa“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau septintąją jų minutę įsiveržė į priekį. Po gražios kombinacijos Johnas McGinnas susitvarkė su kamuoliu ir pasiuntė šį į varžovų vartų tinklą.
2023-12-09

„Premier“ lyga: „Man City“ nublanko prieš varžovus, pergalę iškovojo „Man United“

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti dar du mačai. Iš nesėkmingo ruožo išbristi nesugebėjo „Manchester City“ komanda, kuri išvykoje ji 0:1 nusileido Birmingemo „Aston Villa“. Į save nepanaši Pepo Guardiolos kompanija šiose rungtynėse atliko vos 2 smūgius, kai tuo tarpu varžovai į vartus atakavo net 22 kartus. Lemtingu rungtynėse tapo epizodas antrajame kėlinyje. 74-ąją minutę greitoje atakoje Leonas Bailey keturių varžovų apsuptyje sugebėjo surasti erdvės atlikti smūgį.
2023-12-07

„Tottenham“ nusileido lentelės kaimynams ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Aston Villa“ futbolininkų pranašumą. Tikslaus perdavimo sulaukęs Destiny Udogie 3-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų, o vos po minutės Dejano Kulusevskiosmūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-11-26

„Premier“ lygos turas startavo triuškinančia „Aston Villa“ pergale prieš „Brighton“

Šeštadienį startavo Anglijos „Premier“ lygos septintasis turas, kuriame pirmose rungtynėse susitiko „Aston Villa“ ir Brighton“ ekipos. Tiesa, šiame susitikime nemenkai pasismagino „Aston Villa“ futbolininkai, kurie „Brighton“ ekipą nugalėjo net 6:1. Po šios pergalės Unai Emery auklėtiniai pasivijo įveiktus varžovus turnyrinėje lentelėje. Šiose rungtynėse puikiai pasirodė Ollie Watkinsas pelnęs tris įvarčius ir atlikęs vieną rezultatyvų perdavimą.
2023-09-30

„Man City" sutvirtino „Premier" lygos lyderio poziciją

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Leeds United“ futbolininkus ir sutvirtino lyderio poziciją. Šeimininus į priekį išvedė Ilkay‘us Gundoganas 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą.
2023-05-06

Dukart atsilikęs „Arsenal“ klubas galiausiai išplėšė pergalę prieš „Aston Villa“

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos 4:2 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus. Ollie Watkinsas jau 6-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Aston Villa“ ekipą į priekį 1:0. Bukayo Saka 16-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Philippe’as Coutinho 32-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Aston Villa“ naudai 2:1. ...
2023-02-18

Emery debiutas prie „Aston Villa“ vairo paženklintas pergale prieš „Man Utd“

Birmingemo „Aston Villa“ vairą perėmusio Unai Emery vadovaujama komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus.
2022-11-06

Už 6 mln. išpirką Unai Emery tapo „Aston Villa“ treneriu

Pirmadienio vakarą oficialiai buvo paskelbta, kad atleistą Steveną Gerrardą „Aston Villa“ komandoje keičia treneris Unai Emery. Buvęs Londono „Arsenal“ strategas U.Emery iki šiol vadovavo „Villarreal“ ekipai, o „Aston Villa“ gretose pradės dirbti lapkričio 1-ą dieną. „Villa“ sumokėjo 6 mln. eurų išpirką „Villarreal“ ekipai. Šį savaitgalį „Aston Villa“ rungtynėms su „Newcastle United“ dar vadovaus Aaronas Danksas.