Anglijos „Premier“ lygoje dar vieni favoritų pajuto „Aston Villa“ galią. Šeštadienį „Aston Villa“ 1:0 parklupdė lygoje pirmavusią Londono „Arsenal“ komandą.

Priminsime, jog savaitės viduryje jie tokiu pačiu rezultatu susitvarkė ir su „Manchester City“ atstovais.

„Aston Villa“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau septintąją jų minutę įsiveržė į priekį. Po gražios kombinacijos Johnas McGinnas susitvarkė su kamuoliu ir pasiuntė šį į varžovų vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje didžiąją jo dalį „Arsenal“ kontroliavo kamuolį ir siekė išlyginti rezultatą, kol galiausiai atrodė, jog jau 90-ąją minutę jiems pavyks išplėšti bent jau tašką. Visgi, Eddie‘o Nketiah įvarčio šventimą nutraukė teisėjo pasitarimas su VAR, po kurio nuspręsta įvarčio neįskaityti dėl žaidimo ranka.

Po pergalės „Aston Villa“ pakilo į trečiąją „Premier“ lygos poziciją, o „Arsenal“ lyderių postą užleido „Liverpool“ atstovams.