„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo Birmingeo „Aston Villa“ futbolininkus.

Svečius į priekš išvedė Rasmusas Hojlundas, kuris 17-ąją minutę smūgiu iš arti nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

„Aston Villa“ turėjo kelias geras progas išlyginti rezulatą, bet to padaryti nepavyko.

Galiausiai tą pavyko padaryti po pertraukos, kai Douglas Luizas 67-ąją minutę smūgiu dešine koja nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino šio susitikimo rezultatą 1:1.

Abi komandos atakavo ir bandė išplėšti pergalę. Visgi tą pavyko padaryti „Man Utd“ ekipai, kai po keitimo aikštėję pasirodęs  Scottas McTominay’us 86-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1.