„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Johnas McGinnas, kai 21-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Aston Villa” ekipą į priekį 1:0.

Vos po penkių minučių Leanderis Dendonckeris 26-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Alejandro Garnacho 48-ąją minutę bandė sumažinti Mančesterio klubo duobę ir pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Visgi sėkmingai įvartį pelnyti A. Garnacho pavyko antrajame kėlinyje. 59-ąją minutę jis tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.

Dar kartą ispanas pasižymėjo 71-ąją minutę, antrą kartą šiame susitikime sėkmingai nuginklavo vartininką ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Lemtingą įvartį pelnė Rasmusas Hojlundas, kai 81-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ ekipos naudai 3:2.