„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Leeds United“ futbolininkus ir sutvirtino lyderio poziciją.

Šeimininus į priekį išvedė Ilkay‘us Gundoganas 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą.

Netrukus I.Gundoganas 27-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Dominavę čempionato lyderiai ir toliau turėjo daug šansų pasižymėti, o geriausio iš jų neišnaudojo vis tas pats I.Gundoganas, kuriam 84-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir pasižymėti nepavyko.

Svečiai dar sugebėjo rezultatą sušvelninti po Rodrigo 85-ąją minutę įmušto įvarčio, tačiau „Man City“ sugebėjo per likusį laiką išsaugoti pergalingą pranašumą.

„Man City“ po 34 sužaistų rungtynių turi surinkęs 82 taškus ir rikiuojasi „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Leeds Utd“ su 30 tašku žengia septynioliktas.