Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti dar du mačai. Iš nesėkmingo ruožo išbristi nesugebėjo „Manchester City“ komanda, kuri išvykoje ji 0:1 nusileido Birmingemo „Aston Villa“.

Į save nepanaši Pepo Guardiolos kompanija šiose rungtynėse atliko vos 2 smūgius, kai tuo tarpu varžovai į vartus atakavo net 22 kartus.

Lemtingu rungtynėse tapo epizodas antrajame kėlinyje. 74-ąją minutę greitoje atakoje Leonas Bailey keturių varžovų apsuptyje sugebėjo surasti erdvės atlikti smūgį. Po rikošeto su vienu iš oponentų gynėjų kamuolys pakeitė savo skriejimo kryptį ir pateko į „City“ vartus.

Sėkmingiau trečiadienio rungtynės susiklostė kitam Mančesterio klubui. „Manchester United“ 2:1 palaužė „Chelsea“.

Į priekį įsiveržti „United“ galėjo jau 9-ąją minutę. Visgi, į „Chelsea“ vartus skirtą 11 metrų baudinį realizuoti bandęs Bruno Fernandesas pasižymėti nesugebėjo: jo smūgį atrėmė vartininkas.

Galiausiai „Manchester United“ pavyko pasižymėti 19-ąją minutę. Po varžovų klaidos jie surengė greitą ataką, kurioje kamuolys atsidūrė pas Scottą McTominay'ų, kuris užtikrintu smūgiu nepaliko varžovams vilčių.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Chelsea“ išlygino rezultatą. Cole‘as Palmeris, nestipriu, tačiau tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Antrajame kėlinyje savo komandos didvyriu tapo S. McTominay'us. Saugas po skersuoto komandos draugo perdavimo galva pelnė pergalingą rungtynių įvartį.