Supratę, kuo serga klaipėdiečių sūnus, šoką patyrė net medikai: įspėja visus

Klaipėdos rajone įsikūrusių Erikos ir Aivaro didžiausias noras – kad jų trimetis sūnus Domantas pradėtų vaikščioti. Berniukui diagnozuota centronuklearinė miopatija RYR1 geno patologija, lemianti nugaros ir kojų raumenų silpnumą, tačiau šeima nenuleidžia rankų ir tiki, kad atkaklaus darbo su specialistais pagalba noras virs realybe. Prie to, kad tikslo siekti būtų lengviau, galime prisidėti kiekvienas – Domantas tapo šių metų „Išsipildymo akcijos“ herojumi.

Be ausyčių gimęs Gvidas užaugęs to nesitikėjo: žmonių gerumas neišmatuojamas

TV3 televizijos organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ kasmet ištiesia pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams.    2020-ais metais daugelio širdis suvirpino paauglio Gvido istorija – berniukas gimė su klausos sutrikimu, be ausyčių. Tačiau jau 2021-ais metais berniukas negalėjo būti laimingesnis – sakė, kad yra visiškai sveikas ir į gyvenimą kabinasi iš visų jėgų.

21-osios „Išsipildymo akcijos“ metu lietuviai pademonstravo vienybę: sergantiems vaikams paaukojo įspūdingą sumą

Penktadienio vakarą įvyko 21-asis paramos projekto „Išsipildymo akcija“ šventinis koncertas. Jo metu visi TV3 žiūrovai kartu su šių metų mažaisiais herojais buvo pakviesti į stebuklingus, vilties ir gerumo kupinus namus, kuriuose pildosi svajonės. O kad sergančių vaikų troškimai apie lengvesnį rytojų išties galės tapti realybe, įrodė jų išgyvenimams neabejingi Lietuvos žmonės. Vien šventinio koncerto metu paaukota daugiau nei 231 tūkst.

TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė kviečia skleisti gerumą: „Kartu mes galime labai daug“

Jau 21-ąjį kartą „Išsipildymo akcija“ suvienija visus kilniam tikslui – padėti tiems, kuriems to reikia labiausiai. Kasmet žmonių gerumo dėka mažųjų ligoniukų kasdienybėje atsiranda daugiau šviesos. Šią šviesą toliau skleisti kviečia ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. Jau 21 kartą „Išsipildymo akcija, kartu su neabejingų žmonių pagalba, sukuria stebuklą ir sergančių vaikų bei jų šeimų širdyse įžiebia vis didesnę viltį.

Katažina Zvonkuvienė uždainavo su ypatingu žmogumi: „Visada yra vilties“

Jau 21 kartą „Išsipildymo akcija“ kviečia nelikti abejingais ir ištiesti pagalbos ranką mažiesiems ligoniukams. Šiandien gerumo akcijos paramos koncerte šilumą žiūrovams dovanojo dainininkė Katažina Zvonkuvienė, į sceną lipusi su ypatingu žmogumi – savo dukra Kornelija. Judviejų atlikta daina „Mums skirta tik tiek“ gimė dar prieš kelerius metus, gimus vaikams, bėgant laikui susigulėjo, išlaukė ir kiek pakeista vėl suskambo.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų