Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos svečiuose 4:3 įveikė „Luton“ futbolininkus.

Svečius į priekį išvedė Gabrielis Martinelli, kuris 20-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir „Arsenal“ pirmavo 1:0.

Čia pat Gabrielis Osho 25-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Bet svečiai netrukus vėl buvo priekyje, kai Gabrielis Jesusas 45-ąją minutę puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir vėl persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Po pertraukos jau šeimininkai iškart perėmė kontrolę. Elijah Adebayo 49-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

O Rossas Barkley 57-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir jau išvedė „Luton“ ekipą į priekį 3:2.

Tačiau „Arsenal“ irgi surado greitai atsakymą, kai Kai Havertzas 60-ąją minutę smūgiu dešine koja pasiuntė kamuolį į vartus ir rungtynių rezultatas vėl tapo lygus 3:3.

Nuo tada „Arsenal“ jau kūrė atakas, vis turėjo pusprogių, bet jos įvarčiais nevirto. O kai jau atrodė, kad komandos pasidalins po tašką, Declanas Rice‘as 97-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „Arsenal“ dramatišką pergalę rezultatu 4:3.