„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė dešimtyje rungtyniauti likusius „Real Sociedad“ futbolininkus.

Frenkie de Jongas 11-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Pablo Marinas 30-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Braisas Mendezas pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Real Sociedad“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Julesas Kounde 51-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Ousmane‘as Dembele 52-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Gavi 68-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartus.

Raphinha 83-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo pasiaukojančiai sužaidęs varžovas.