Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje išvykos rungtynėse pasiekė Londono „Tottenham“ komanda, kuri 1:0 pranoko „Fulham“ klubą.

Šeimininkai geriau pradėjo mačą, bet svečius į priekį išvedė komandos lyderis Harry Kane'as.

Jis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Po pertraukos anglas buvo dar sykį arti įvarčio, bet „Fulham“ gelbėjo vartininkas. Patys „Fulham“ irgi susikūrė pusprogių, bet rezultato išlyginti taip ir nepavyko.

Tai buvo 266-asis H. Kane;o vartis atstovaujant „Tottenham“ klubui. Jis pakartojo legendinio klubo puolėjo Jimmy Greaveso rekordą.