Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose netikėtai 0:1 nusileido „Empoli“ futbolininkams.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė pavojingais smūgiais, bet nei vienai iš jų pasižymėti taip ir nepavyko.

Dar nesbaigus pirmajam kėliniui „Inter“ liko rungtyniauti dešimtyje, kai Milanas Skriniaras 40-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikštę.

Galiausiai svečai įvartį pelnė po petraukos. Tommaso Baldanzi 66-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Empoli“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

„Inter“ gynėjas Stefanas de Vrij 77-ąją minutę dar atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.