Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos futbolo taurės šešioliktfinalyje net 7:0 nušlavė „Pays de Cassel“ futbolininkus.

Kylianas Mbappe 29-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Neymaras 33-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino PSG pranašumą 2:0.

Netrukus K.Mbappe dar tris kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas net 5:0.

Carlosas Soleris 64-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir dar labiau padidino rungtynių rezultatą 6:0.

K.Mbappe 79-ąją minutę pridėjo dar vieną įvartį šiame susitikime, o PSG iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu net 7:0.

Beje, 5 įvarčiai yra naujas asmeninis K. Mbappe rezultatyvumo rekordas per vienerias rungtynes. Jis kartu tapo pirmuoju PSG žaidėju įmušusiu tiek įvarčių per vienerias rungtynes.