„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Ronaldas Araujo, kuris 92-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „Barcelonai“ dramatišką pergalę 1:0.

Tuo tarpu Vokietijoje triuškinamą pergalę 4:0 pasiekė Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri įveikė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

1-asis šių rungtynių įvartis į vartus skriejo vos 4-ąją minutę, kuomet galva kamuolį į vartus pasiuntė Miuncheno „Bayern“ gynėjas Dayotas Upamecano.

Praėjus vos 5 minutėms, svečiai padvigubino rezultatą, o įvartį įmušė Harry Kane‘as.

72-ąją minutę Harry Kane‘as įmušė 3-ąjį Miuncheno „Bayern“ klubo įvartį. Galiausiai 3-ąją pridėto laiko minutę anglas pasižymėjo dar vienu įvarčiu.