„Manchester United“ UEFA Europos lygos E grupės išvykos rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus ir pasiekė revanšą už pirmajame susitikime patirtą nesėkmę.

Alejandro Garnacho 17-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. Pastarasis tapo „Raudonųjų velnių“ jauniausiu ne Anglijos futbolininku, pelniusiu įvartį Europos turnyre (18 metų 125 dienos), aplenkė George‘ą Bestą (18 metų 158 dienos).

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Cristiano Ronaldo 42-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Andoni Gorosabelis 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.

Alexanderis Sorlothas 48-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Christianas Eriksenas 60-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

C.Ronaldo 76-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo gynėjas ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

„Real Sociedad“ ir „Man Utd“ po šešerių sužaistų rungtynių surinko po vienodai (15) taškų ir atitinkamai užėmė E grupėje pirmą ir antrą vietas. Tuo tarpu „Šeriff“ su 6 taškais liko trečias, o „Omonia“ su 0 taškų – paskutinė, ketvirta.