Sekmadienį Ispanijos futbolo lygoje pergales vienodais rezultatais pasiekė favoritai ir lyderiai – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. Abi komandos laimėjo 4:1.

„Real“ 4:1 (2:0) namie nugalėjo „Sevilla“.

10-ąją minutę įmušė Nacho, 23-ąją – Cristiano Ronaldo.

Svečių viltis 49-ąją minutę atgaivino Stevanas Jovetičius, bet „Real“ į tai atsakė C. Ronaldo ir Toni Krooso įvarčiais. Jie įmušti atitinkamai 78-ąją ir 84-ąją minutėmis.

„Barcelona“ svečiuose 4:1 (2:0) buvo stipresnė už „Las Palmas“.

Barselonos komandos įvarčių sąskaitą 25-ąją minutę atidarė Neymaras. Po poros minučių įmušė ir Luisas Suarezas. Abu vienas kitam atliko rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“, kaip ir „Real“, praleido įvartį, pirmaudama 2:0. 63-ąją minutę tikslus buvo Pedro Bigasas.

Svečiai juokauti nebuvo linkę. 67-ąją ir 71-ąją minutėmis pasižymėjo Neymaras.

„Barcelona“ ir „Real“ pirmauja lygoje. Abi komandos turi po 87 taškus. Madrido ekipa sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Lygiosiomis 1:1 svečiuose su Sevilijos „Real Betis“ mačą baigė trečiąją vietą užsitikrinęs Madrido „Atletico“ (75 tšk.).