Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „malaga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „malaga“.
Malaga  Malaga

„Novaturas“ pristato kitos vasaros programą ir naujienas: skraidins į Kiprą, Maljorką, o iš viso siūlys 19 patrauklių krypčių

Didžiausia kelionių organizatorė Baltijos šalyse „Novaturo“ grupė pirmoji iš turizmo rinkos dalyvių regione pristato pilną 2024 m. vasaros atostogų programą bei naujas kryptis iš Lietuvos – Kiprą ir Maljorką. Ilgiausiai rinkoje veikianti ir jau 25-ąjį vasaros sezoną skaičiuojanti bendrovė savo pasiūlą didins ir Graikijos salose, Ispanijos kurortuose, Juodkalnijoje, Kroatijoje, Madeiroje.
2023-09-13

Šarui – nieko lengvo: „Unicaja“ laimėjo prieš „Barceloną“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą

„Barcelona“ dar tikrai turės grįžti į Malagą. Tai paaiškėjo vėlų penktadienio vakarą, kai antrose Ispanijos pusfinalio serijos iki 3 pergalių rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus vadovaujami katalonai 79:88.pralaimėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkams. Po šių rungtynių serija tapo lygi 1:1, o trečiasis mačas bus žaidžiamas Barselonoje. Po pirmojo kėlinio „Unicaja“ turėjo 7 taškų pranašumą, kurį iki didžiosios pertraukos „Barcelona“ apkarpė iki 3 taškų.
2023-06-10

D. Adomaitis po pergalės prieš „Unicaja“: „Nugalėjome itin stiprų varžovą“

Antradienio vakarą Vilniaus „Rytas“ sėkmingai pradėjo savo kelią Europos taurėje. Vilniuje po įtemptos dvikovos rezultatu 80:72 (20:13, 14:23, 20:19, 26:17) buvo nugalėta praėjusiame sezone Eurolygoje rungtyniavusi Malagos „Unicaja“. Po pergalės treneris Dainius Adomaitis džiaugėsi komandos žaidimu bei akcentavo, kad šįvakar nugalėtas varžovas – itin pajėgus. „Puiki pergalė. Džiaugiuosi vyrais, jų kova, koncentracija. Smagu pirmosiose rungtynėse nugalėti tokį pajėgų varžovą.
2018-10-02

Vilniaus „Rytas“ iškovojo pirmąją pergalę Europos taurėje

Antradienio vakarą Vilniaus „Rytas“ sėkmingai pradėjo savo kelią Europos taurėje. Savų žiūrovų akivaizdoje vilniečiai rezultatu 80:72 (20:13, 14:23, 20:19, 26:17) nugalėjo Malagos „Unicaja“ komandą. „Rytas“ apgynė namų sienas, o Dainiaus Adomaičio auklėtiniai iškovojo pirmąją pergalę Europos taurės turnyre. Po permainingos kovos ir Eimanto Bendžiaus tritaškių buvo nugalėta dar pernai Eurolygoje žaidusi „Unicaja“. Pergalę lėmė puikiai vilniečių sužaistas ketvirtasis kėlinys.
2018-10-02

Prieš startą Europos taurėje D. Adomaitis giria varžovus, tačiau tiki „Ryto“ galimybėmis

Vilniaus „Rytas“ tęsia paskutinius pasiruošimo darbus prieš rytoj prasidėsiantį kelią Europos taurėje (Eurocup). Komandos treneris Dainius Adomaitis paskutinės treniruotės metu akcentavo varžovų pajėgumą, tačiau teigė tikintis savo komandos galimybėmis. „Jie (Malagos „Unicaja“) yra puikiai subalansuota komanda, turinti daug stiprių žaidėjų.
2018-10-01

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo trys Madrido klubai. „Atletico“ namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Valensijos „Levante. 33-ąją minutę įvartį pelnė Angelis Correa, 48-ąją – Antoine’as Griezmannas, 77-ąją – Fernando Torresas. „Real“ svečiuose 2:1 (1:0) įveikė „Malaga“. 29-ąją minutę pasižymėjo Isco. Ispanas 63-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Casemiro. 93-ąją minutę „Malaga“ viltis atgaivino Diego Rolanas.
2018-04-15

„Real“ pergalę lėmė brangiausių komandos futbolininkų įvarčiai

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus. C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.
2018-03-03

Ispanijoje – „Barcelona“ ir „Atletico“ pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“. Katalonai sekmadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Villarreal“. Barselonos komandai niekaip nepavyko atrakinti varžovų vartų. Padėtį palengvino patys šeimininkai – 60-ąją minutę raudona kortelė parodyta Dani Raba. Tuo „Barca“ pasinaudojo 72-ąją minutę, kai įvartį pelnė Luisas Suarezas. 83-ąją įmušė ir Leo Messi.
2017-12-11

Ispanijoje – skirtingo sudėtingumo Madrido klubų pergalės

Ispanijoje šeštadienis skirtingai susiklostė Madrido futbolo klubams – „Real“ vargo, o „Atletico“ triuškino varžovus. „Real“ savo stadione 3:2 (2:1) palaužė „Malaga“ futbolininkus. Madrido komanda dukart pirmavo, bet Malagos ekipa lygino rezultatą. Į Karimo Benzemos įvartį (9 minutė) atsakė Diego Rolanas (18 min.), Casemiro (21 mim.) – Gonzalo Castro (58 min.). „Real“ pergalę lėmė klubo simbolis Cristiano Ronaldo.
2017-11-25

„Real“ nesėkmių seriją nutraukė triuškinama pergale

Madrido „Real“ futbolininkai buvo pralaimėję pastarąsias Ispanijos čempionato ir UEFA Čempionų lygos rungtynes, bet sekmadienį reabilitavosi – namie 3:0 (1:0) sutriuškino „Las Palmas“. Pačioje rungtynių pradžioje vienas prieš vartininką paspruko, bet tiesiai į jį smūgiavo Karimas Benzema. Vėliau šiek tiek tikslumo pritrūko į tolimąjį vartų kampą nepataikiusiam Cristiano Ronaldo. Šeimininkai vargo iki 41-osios minutės, kol galva po kampinio įmušė Casemiro.