0

Trečiadienį vėlai vakare buvo sužaisti du 35 turo Ispanijos „Primera“ lygos mačai. Juose abiejuose pergales iškovojo Madrido miesto klubai. Madrido „Real“ savame stadione 6-2 sutriuškino „Malaga“ klubą, kuris rungtynes užbaigė devyniese. Verta paminėti, kad šiam mačui registruotas nebuvo gynėjas Pepe, kuris, manoma, buvo nubaustas Jose Mourinho už savo komentarus spaudai.

Visgi „Real“ į priekį išsiveržė jau 3 minutę, kai įvartį pelnė Raulis Albiolis, tačiau 15 minutę rezultatą išlygino „Malaga“ puolėjas Roque Santa Cruzas. 21 mačo minutę „Malaga“ gynėjas Sergio Sanchezas už pražangą savo baudos aikštelėje buvo išvarytas iš aikštės. Teisėjas taip pat paskyrė vienuolikos metrų baudinį, bet jo nerealizavo Cristiano Ronaldo.

Visgi portugalas jau po keturių minučių pelnė įvartį ir taip išvedė savo klubą į priekį. 34 minutę „Real“ saugas Mesutas Ozilas taip pat pasižymėjo ir „Real“ įgavo dviejų įvarčių persvarą. Ją po dviejų minučių per pus sumažino Antunesas, bet „Real“ puolėjas Karimas Benzema per pridėtą pirmojo kėlinio laiką vėl atstatė dviejų įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje „Real“ toliau dominavo aikštėje ir 63 minutę Luka Modričius įmušė penktą klubo įvartį. Po dešimties minučių „Malaga“ neteko dar vieno žaidėjo, kadangi Martinas Demichelis taip pat gavo raudoną kortelę.

„Real“ taip įgavo net dviejų žaidėjų pranašumą. Tuo „Karališkasis“ klubas pasinaudojo pačioje mačo pabaigoje, kai „Real“ pergalę įtvirtino aikštėje po keitimo pasirodęs Angelis Di Maria. Po šios pergalės „Real“ su 80 taškų liko antroje vietoje. Trečioje vietoje su 72 taškais liko Madrido „Atletico“ klubas, kuris svečiuose 3-1 nugalėjo autsaiderį Vigo „Celta“ klubą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Diego Costa, Juanfranas ir Radamelis Falcao, o „Celta“ klube pasižymėjo Augusto Matiasas Fernandezas. Verta paminėti, kad visi įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje, o po šios pergalės „Atletico“ užsitikrino, kad finišuos mažiausiai trečioje vietoje.