Ispanijoje – įtikinama „Malaga“ vienuolikės pergalė

Pirmadienį vėlai vakare Ispanijos "Primera" čempionate buvo sužaistos vienerios priešpaskutinės XXVII-ojo turo rungtynės.

Pamplonoje vietos "Osasuna" turėjo pripažinti "Malaga" pranašumą. Andalūzijos ekipa pergalę iškovojo rezultatu 0-2.

Malagos ekipa į priekį įsiveržė jau 14-ąją minutę, kuomet po tikslaus Nordino Amrabato perdavimo pasižymėjo Garcia Samuelis.

52-ąją minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Jesusas Gomezas, tačiau tai nesutrukdė svečiams pelnyti antrąjį bei paskutinį šio susitikimo įvartį. Jo autoriumi tapo N.Amrabatas.

Po pergalės į savo sąskaitą "Malaga" įsirašė tris taškus ir pakilo į 13-ąją vietą, o "Osasuna" tenkinasi 15-ąja pozicija.

Vėlesniame mače San Sebastiano "Real Sociedada" klubas namuose priims Madrido "Rayo Vallecano" futbolininkus.