51
Sergio Ramosas (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Real“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę atidėtose Ispanijos čempionato 21-ojo turo rungtynėse. Madrido ekipa svečiuose 4:1 (1:0) nugalėjo Vigo „Celta“. „Real“, iki sezono pabaigos likus turui, įgijo trijų taškų pranašumą prieš antrojoje vietoje esančią „Barcelona“.

51

Mačą pradėjo Cristiano Ronaldo dublis. Portugalas įmušė 10-ąją ir 48-ąją minutėmis.

69-ąją minutę intrigą atgaivino Johnas Guidetti, bet „Celta“ už tai gavo dar du įvarčius. 70-ąją minutę pasižymėjo Karimas Benzema, 88-ąją – Toni Kroosas.

Šeimininkai rungtynes baigė dešimtiese – 62-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės išvytas Iago Aspasas.

„Real“ (90 taškų) pirmauja Ispanijos čempionate. Madrido futbolininkai trimis taškais lenkia „Barcelona“. „Real“ paskutiniajame ture svečiuose žais su „Malaga“. Barselonos komanda namie priims „Eibar“. Katalonams būdina pergalė. Jiems reikia tikėtis, kad „Real“ suklups.

Trečiąją vietą užsitikrinęs Madrido „Atletico“ (75 tšk.).