celta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „celta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „celta“.

Po kluptelėjimo atsitiesę „Real“ Ispanijoje iškovojo pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Lucas 6-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Real“ klubą į priekį 1:0. Luka Modričius 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas.
2021-01-03

Pergalingame „Barcelona“ starte – žvaigždžių spindesys

Ispanijos futbolo lygos sezoną laimėjimu pradėjo titulą ginanti „Barcelona“. Ji namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Deportio Alaves“. Pergalę lėmė ryškiausių komandos žvaigždžių pasirodymas. Dublį įmušė Lionelis Messi (64, 92 minutėmis). Kai argentinietis pelnė antrąjį įvartį, jam rezultatyvų perdavimą atliko Luisas Suarezas. 82-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Philippe’as Coutinho. Tikslus L. Messi smūgis 64-ąją minutę tapo 6000-uoju „Barcelona“ įvarčiu Ispanijos čempionate.
2018-08-19

Čempionų taurė: „Arsenal“ išsigelbėjo rungtynėse su „Chelsea“

Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras, kuriame žaidžia prestižiškiausios Europos futbolo komandos. Trečiadienį Dubline lygiosiomis 1:1 išsiskyrė du Londono klubai – „Arsenal“ ir „Chelsea“. Baudinių serijoje triumfavo „kanonieriai“. Rungtynėse „Chelsea“ greitai išsiveržė į priekį. 5-ąją minutę po Cesco Fabrego perdavimo pasižymėjo Antonio Rudigeris. „Mėlynieji“ 14-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet Alvaro Morata nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-08-01

„Barcelona“ pasiekė rekordą Ispanijoje

Dar vieną pergalę Ispanijos futbolo lygoje iškovojusi „Barcelona“ pasiekė naują šalies rekordą. Katalonijos komanda nepralaimėtų čempionato rungtynių seriją pratęsė iki 39. Tokio rezultato Ispanijoje nebuvo pasiekusi nė viena ekipa. Šįkart po „Barcelona“ kojomis krito persekiotoja „Valencia“. Ją katalonai namie nugalėjo 2:1 (1:0). 15-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 51-ąją – Samuelis Umtiti. Abiems futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Philippe’as Coutinho.
2018-04-14

Krachas tęsiasi: „Real“ neįveikė dar vienų autsaiderių

Ispanijoje eilinius taškus prarado titulą ginantis Madrido „Real“. Čempionas šeštadienį svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Valensijos „Levante“. „Real“ dukart pirmavo. 11-ąją minutę įmušė Sergio Ramosas, 81-ąją – Isco. „Levante“ abusyk lygino rezultatą. 42-ąją minutę įvartį pelnė Emmanuelis Boatengas, 89-ąją – Giampaolo Pazzini. „Real“ (39 taškai) užima ketvirtąją poziciją, „Levante“ (20 tšk.) – 17-ąją. Čempionus lenkia „Barcelona“ (57 tšk.), Madrido „Atletico“ (46 tšk.) ir „Valencia“ (40 tšk.
2018-02-04

Ispanijoje – triuškinamos „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Buksuojantis Ispanijos čempionas Madrido „Real“ išsiliejo ant La Korunjos „Deportivo“. Namie žaidę šalies sostinės futbolininkai varžovų nepasigailėjo – 7:1 (2:1). Trys šeimininkų futbolininkai mušė dublius – Nacho (32, 88 minutėmis), Garethas Bale’as (42, 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78, 84 min.). Įvartį pridėjo ir Luka Modričius (68 min.). Kai buvo pelnomi pirmieji du įvarčiai, rezultatyvius perdavimus atliko Marcelo. Svečių gretose pasižymėjo Adrianas (23 min.
2018-01-21

„Barcelona“ užtikrintai žengė į taurės turnyro ketvirtfinalį

„Barcelona“ ketvirtadienį Ispanijos futbolo taurės rungtynėse be gailesčio sudaužė Vigo „Celta“ – 5:0 (4:0). Ši pergalė atvėrė duris į varžybų ketvirtfinalį. Mačą dubliu atidarė Lionelis Messi. Jis 13 ir 15 minutėmis įmušė po Jordi Albos perdavimų. 28-ąją futbolininkai apsikeitė vaidmenimis – L. Messi asistavo, o J. Alba pelnė įvartį. 31-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 87-ąją – Ivanas Rakitičius.
2018-01-12

„Barcelona“ ir toliau nesustabdoma, „Real“ vėl prarado taškų

Ispanijos futbolo lygoje pranašumą turnyro lentelėje didina „Barcelona“. Ji sekmadienį namie 3:0 (2:0) sutriuškino Valensijos „Levante“. 12-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 38-ąją – Luisas Suarezas, 93-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Jam asistavo L. Messi. „Barcelona“ naujokas Philippe’as Coutinho rungtynėms registruotas nebuvo.
2018-01-07

„Real“ per kėlinį subombardavo „Sevilla“ vartus

Ispanijoje triuškinamą pergalę iškovojo šalies čempionas Madrido „Real“. Jis šeštadienį 5:0 (5:0) nepasigailėjo „Sevilla“ futbolininkų. Visi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Dubliu pasižymėjo geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo, įmušęs 23 ir 31 minutėmis. Pastarasis įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. Po tikslų smūgį pridėjo Nacho (3 minutė), Toni Kroosas (38 min.) bei Achrafas Hakimi (42 min.). „Real“ (31 taškas) užima trečiąją lygos poziciją, „Sevilla“ (28 tšk.
2017-12-10

„Real“ sužaidė lygiosiomis su trečiojo diviziono klubu

Ispanijoje užfiksuota sensacija. Rezervine sudėtimi žaidęs karališkasis Madrido „Real“ taurės rungtynėse antradienį savo aikštėje 2:2 (0:1) išsiskyrė su trečiojo diviziono „Fuenlabrada“. Vis dėlto, „Real“ žengė į kitą varžybų etapą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 25-ąją minutę įmušė Luisas Milla. „Real“ rezultatą lygino, o vėliau komandą į priekį išvedė Borja Mayoralas, įvarčius pelnęs 62 ir 70 minutėmis. Pirmasis įmuštas po Garetho Bale’o perdavimo.