Trečiadienį Ispanijoje buvo žaidžiamos penkto turo „La Ligos“ varžybos. Netikėtumų nebuvo išvengta, „Barcelona“ klubas patyrė triuškinamą pralaimėjimą.

„Estadio Balaidos“ stadijone susitiko vietos „Celta“ Vigo su „Barcelona“ klubu. Pergalę rezultatu 4:1 šventė „Celta“ Vigo vienuolikė. Pirmąjį įvartį 26-ąją minutę, puikiu tolimu šūviu į vartų viršutinį kampą, pelnė Duran Nolito. 30-ąją ir 56-ąją minutę Iago Aspas pelnė įvarčius ir rezultatas tapo 3:0. 80-ąją minutę Neymarui pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau lemiamą tašką varžybose padėjo John Guidetti.

Tai buvo pirmieji prarasti „Barcos“ taškai šiame „La Ligos“ sezone. „Celta“ Vigo šiuo metu su „Real“ Madrid turi 13 taškų ir dalnasi 1-2 vietas.

Tuo tarpu Bilbao mieste susitiko Bilbao „Athletic“ su Madrido „Real“. Rungtynės rezultatu 2:1 laimėjo karališkasis klubas. 19-ąją minutę madridiečius į priekį išvedė Karimas Benzema, pasinaudojęs grubia gynėjo klaida perduodant kamuolį vartininkui. 67-ąją minutę Bilbao šansus atgaivino Sabinas, tačiau jau po trijų minučių antrąjį savo įvartį pelnė Karimas Benzema.

Benzema su savo komandos draugu Crisitiano Ronaldo ir „Celta“ Vigo puolėju Duran Nolito yra rezultatyviausi „La Ligos“ žaidėjai, įmūšė po 5 įvarčius.