Ispanijoje penktadienį prasidėjo 34 „Primera“ lygos turas. Jis prasidėjo dramatiškomis lygiosiomis 1-1 tarp Vigo „Celta“ ir Bilbao „Athletic“ klubų.

Nors „Athletic“ klubas šiose rungtynėse kamuolį valdė kiek ilgiau, tačiau namuose žaidęs „Celta“ klubas dažniau atakavo varžovų vartus.

Visgi „Athletic“ vartininkas Gorka Iraizozas pirmajame kėlinyje atlaikė visus „Celta“ smūgius, o kėlinio pabaigoje svečiai iš Bilbao netgi išsiveržė į priekį. 43 minutę pirmąjį mačo įvartį pelnė Oscaras De Marcosas.

Jau nuo antro kėlinio pradžios „Celta“ bandė lyginti rezultatą. Pirmieji Vigo miesto klubo smūgiai buvo netikslūs, tačiau vėliau ir vėl darbo gavo G.Iraizozas. Kitoje aikštės pusėje keletą kartų savo vartus apsaugoti turėjo ir Javi Varasas.

Mačui artėjant link pabaigos „Celta“ klubui visgi pavyko išlyginti rezultatą. Ne vieną progą šiame mače turėjęs puolėjas Iago Aspasas 83 minutę sugebėjo išnaudoti savo šansą ir išlygino rezultatą.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutinis mačo įvartis ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis. „Celta“ klubas po šio mačo su 31 tašku bent jau laikinai pakilo į 18 vietą, o „Athletic“ su 38 taškais užima 14 vietą.