25
Briuselio „Anderlecht“ – „Manchester United“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Ketvirtadienį sužaisti pirmieji UEFA Europos lygos ketvirtfinaliai. Juos pergalėmis pradėjo Vigo „Celta“ (Ispanija), Liono „Olympique“ (Prancūzija) ir Amsterdamo „Ajax“ (Olandija).

25

Tituluočiausia ketvirtfinalio dalyvė „Manchester United“ Belgijoje nesugebėjo įveikti Briuselio „Anderlecht“ – 1:1 (1:0).

Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po Henrikho Mkhitaryano įvarčio, pelnyto 37-ąją minutę.

Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Leanderis Dendonckeris. Belgas įmušė 86-ąją rungtynių minutę.

Rezultatyviausios rungtynės vyko Ispanijoje, kur „Celta“ 3:2 (3:1) nugalėjo „Genk“ (Belgija).

Svečiai įmušė pirmieji. Tai 10-ąją minutę padarė Jeanas-Paulis Boetiusas.

Vigo futbolininkai atsakė trimis įvarčiais. Pasižymėjo Pione Sisto (15 minutė), Iago Aspas (18 min.) ir Johnas Guidetti (38 min.). „Genk“ paskutinįjį mačo įvartį pelnė antrajame kėlinyje – 67-ąją minutę. Tikslaus smūgio autorius – Thomas Buffelas.

„Ajax“ savo aikštėje 2:0 (1:0) įveikė Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija).

Abu įvarčius įmušė Amsterdamo komandos kapitonas Davy Klaassenas. Jis 23-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, o 52-ąją pasižymėjo iš žaidimo.

Skandalingiausios rungtynės vyko Prancūzijoje. Ten Liono „Olympique“ 2:1 (0:1) nugalėjo Turkijos Stambulo „Besiktas“.

15-ąją mačo minutę svečius į priekį išvedė Ryanas Babelis. „Olympique“ atsakė dviem įvarčiais rungtynių pabaigoje. 83-ąją minutę įmušė Corentinas Tolisso, 85-ąją – Jeremy Morelis.

Mačo pradžia vėlavo 45 minutes, nes stadione kilo masinės sirgalių riaušės ir taikūs aistruoliai, saugodamiesi, subėgo į aikštę.

Atsakomosios ketvirtfinalių rungtynės vyks po savaitės.