besiktas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „besiktas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „besiktas“.

Čempionų lygoje – triuškinama „Manchester City“ pergalė ir pirmieji „Sporting“ taškai

Po trijų savaičių pertraukos antradienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos kovos. Ankstyviausiai prasidėjo A ir C grupių kovos. A grupėje užtikrintą ir svarbią pergalę šventė Anglijos čempionai „Manchester City“, kurie išvykoje 5:0 pranoko „Brugge“ ekipą. Svečiai visus reikalus sutvarkė jau pirmame kėlinyje. Sužaidus pusvalandį po gero komandos draugo perdavimo pasižymėjo gynėjas Joao Cancelo, o likus kelioms minutėms iki pertraukos 11 m. baudinį realizavo Riyadas Mahrezas.
2021-10-19

Žalgiriečiai sieks apsunkinti „Sevilla“ gyvenimą

Ketvirtadienį vėlai vakare Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Europos lygos trečiojo atrankos varžybų etapo rungtynėse susitiks su „Sevilla“ futbolininkais. Mačo išvakarėse žalgiriečiai išbandė ir pagrindinės varžovų arenos veją. Išėję į 45 tūkst. žiūrovų talpinančio „Ramon Sanchez Pizjuan“ stadiono aikštę, „Žalgirio“ žaidėjai neslėpė susižavėjimo tikro futbolo dvasia alsuojančia aplinka.
2018-08-09

„Žalgirio“ gynėjų liniją papildys Nate‘as Woltersas

Kauno „Žalgirio“ komandą sustiprins 27 metų gynėjas Nate‘as Woltersas. Su 193 cm ūgio žaidėju Lietuvos čempionai sudarė sutartį pagal formulę „1+1“. Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose galintis žaisti krepšininkas turi ir NBA, ir Eurolygos patirties. Jis yra lankęsis ir „Žalgirio“ arenoje, kai 2016–2017 m. sezone atstovavo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai. „Ieškojome komandinio žaidėjo, o toks N. Woltersas ir yra, – teigė Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius.
2018-07-08

UEFA čempionų lygoje – „Bayern“ vakarėlis ir lygiosios Londone

Antradienio vakarą Europos stadionuose sužaistos dvejos UEFA čempionų lygos aštuntfinalio porų pirmosios dvikovos. Miuncheno „Bayern" futbolininkai namuose net 5:0 (1:0) sutriuškino Stambulo „Besiktas" klubą ir žengė milžinišką žingsnį link ketvirtfinalio. 16-ą rungtynių minutę Turkijos komandos žaidėjas Domagoj Vida baudos aikštelės prieigose nugriovė priešininkų puolėją Robertą Lewandowskį.
2018-02-20

Gedimino Oreliko šou: rezultatyvus žaidimas, išplėštas pratęsimas ir trigubo dublio siekis

Nuostabias FIBA Čempionų lygos rungtynes sužaidė lietuvis Gediminas Orelikas. Krepšininko atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ namuose po pratęsimo 102:93 (21:28, 20:24, 22:19, 23:15, 16:7) nugalėjo Radomo „Rosa“. Šeimininkai, didžiąją rungtynių dalį vijęsi varžovus, iniciatyvą perėmė mačo pabaigoje. Pratęsimą dvitaškiu su pražanga ir taikliu baudos metimu išplėšė G. Orelikas. Per papildomas penkias minutes „Umana Reyer“ varžovams šansų nepaliko.
2018-01-10

Ištraukti Čempionų lygos atkrintamųjų burtai - laukia įspūdingos gigantų kovos

Du favoritai laimėti UEFA Čempionų lygą susitiks jau aštuntfinalyje - pirmadienį ištraukti burtai į vieną porą suvedė Madrido „Real“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“. Į kitą porą burtai suvedė dar du gigantus - „Barcelona“ ir Londono „Chelsea“. Kitos poros: Turino „Juventus“ - Londono „Tottenham“ „Basel“ - „Manchester City“ „Porto| - „Liverpool“ „Sevilla“ - „Manchester United“ Donecko „Shaktar“ - „Roma“ Miuncheno „Bayern“ - Stambulo „Besiktas“...
2017-12-11

Čempionų lyga: „Atletico“ už borto, „Bayern“ susitvarkė su PSG

Turino „Juventus“, „Roma“ ir „Basel“ UEFA Čempionų lygoje prisijungė prie komandų, kurios jau anksčiau buvo užsitikrinusios vietą atkrintamosiose varžybose. Tą lėmė antradienį sužaisti paskutinieji A, B, C ir D grupių mačai.
2017-12-05

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Čempionų lygos burtai suvedė Vokietijos ir Prancūzijos turtuolius

Ketvirtadienį ištraukti UEFA Čempionų lygos grupių turnyro burtai. Jie pirmajame etape suvedė Vokietijos ir Prancūzijos futbolo turtuolius – Miuncheno „Bayern“ bei Paryžiaus „Saint-Germain“. Tai lėmė burtus traukusių karjeras baigusių legendų rankos – italo Francesco Totti ir ukrainiečio Andrijaus Ševčenko.
2017-08-24

Žydrūnas Karčemarskas: alytiškiai – kieti ir užsispyrę vyrukai

Lietuvos mažojo futbolo pirmenybės įgauna pagreitį – šį savaitgalį komandos sužais antrojo etapo rungtynes Alytuje, garsėjančiame talentingų futbolininkų kalve. Alytaus futbolo mokykla gerai žinoma visoje Lietuvoje, nes išugdė ne vieną nacionalinės rinktinės žaidėją. Alytiškiai garsėja ir stipriais vartininkais. Vienas tokių – Turkijos Ankaros „Osmanlispor“ klube žaidžiantis Žydrūnas Karčemarskas. Pokalbis su juo – apie besibaigiantį sezoną ir Lietuvos futbolą.