Teisėjas Craigas Thompsonas iš aikštės išvarė du „Besiktas“ žaidėjus, o komanda net 6:0 pralaimėjo prieš Kijevo „Dynamo“. Būtent arbitras tapo pagrindine susitikimo figūra.

Škotas, praėjus 20-čiai minučių po pirmojo įvarčio, iš aikštės išvarė gynėją Andreasą Becką, nors pakartojimas parodė, kad pražangos baudos aikštelėje išvis nebuvo.

Po pirmojo kėlinio Turkijos klubas pralaiminėjo 4:0, po pertraukos praleido dar du įvarčius ir buvo tiesiog pažemintas. Tuo tarpu C. Thompsonas iš aikštės išprašė dar vieną žaidėją.

Socialiniuose tinkluose tiek „Besiktas“ gerbėjai, tiek neutralūs žiūrovai arbitrą kalė prie kryžiaus už, jų manymu, nesąmoningus sprendimus.