Edmundo Jakilaičio dukra Barbora atskleidė, koks garsus tėtis yra tuomet, kai išsijungia kameros

Jau rytoj, sekmadienį, minėsime ypatingą šventę – Tėvo dieną. Būtent todėl šio vakaro TV3 laidoje „galvOK“ į linksmą ir sukčiausių klausimų kupiną kovą stos šeimyninis duetas: garsus žurnalistas bei aktualijų laidos vedėjas Edmundas Jakilatitis ir jo dukra Barbora. Ar dukrai pavyks įveikti tėtį? O gal fortūna labiau šypsosis jai?  Edmundas šį vakarą žais su Mantu Katleriu, o Barbora – Vytauto Mikaičio komandoje.

Žaidime „galvOK“ apsilankė dar vienas Vytauto Mikaičio šeimos narys: „Net tavo brolį įtraukė!“

Šio šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“ bus kupinas aštraus sąmojo, juoko ir taiklių pastebėjimų, nes čia atvyks du puikiai žinomi video tinklaraštininkai: Vaidotas Grincevičius-Whydotas ir Paul de Miko pseudonimu žinomas Paulius Mikolaitis. Tiesa, tai – ne vienintelis ypatingas svečias, kurį žiūrovai išvys šio vakaro žaidime… Whydotas šeštadienį stos į kapitono Vytauto Mikaičio komandą, o Paul de Miko – į Manto Katlerio.

Prieš kovą šokių aikštelėje – kitokia Simo Buterlevičiaus ir Tado Gryn akistata

Išvydę Tadą Gryn, visuomet prisimename daugybę jo sukurtų vaidmenų. O pamatę Simą Buterlevičių – krepšinyje išplėštas pergales. Nuo šio sekmadienio, kai prasidės ilgai lauktas šokių ir pažinimo projektas „Salsamanai“, šiuos du vyrus pamatysime ir dar viename, netikėtame amplua – kaip salsos šokėjus. O iki tol jų laukia ir dar viena sunki užduotis – šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“. Tadas šį vakarą stos į Manto Katlerio, o Simas – į Vytauto Mikaičio pusę.

Sužinokite: nesudėtingas pratimas padės sumažinti kraujo spaudimą

Šeštadieniniame TV3 žaidime „galvOK“ vėl virs atkakli intelektinė dvikova tarp dviejų TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ dalyvių – buvusio krepšininko Simo Buterlevičiaus ir aktoriaus Tado Gryn. Vienoje komandoje su humoristu Vytautu Mikaičiu žaidęs S. Buterlevičius ilgą laiką pirmavo prieš T. Gryn ir Manto Katlerio tandemą, o padidinti atotrūkį galėjo teisingai atsakydami į klausimą apie kraujo spaudimą.

Sužinokite: kompiuteriniai žaidimai gali padėti išsiugdyti ypatingą gebėjimą

Šį šeštadienį TV3 televizijos žiūrovus vėl prikaustys azartiškasis žaidimas „galvOK“, o jį dar įdomesniu neabejotinai padarys itin charizmatiškos moterys – dainininkė Monika Liu ir aktorė bei laidų vedėja Jurgita Jurkutė. Vienoje komandoje su humoristu Vytautu Mikaičiu žaidusi J. Jurkutė žaidimo pradžioje atsilikinėjo ir rinkosi klausimą apie žaidimus. Šis privertė pasukti galvą niekada gyvenime kompiuteriniais žaidimais per daug nesižavėjusią aktorę.
galvOK 2024-02-24

Į žaidimą „galvOK“ palaikyti Vytauto Mikaičio atvyko ypatinga viešnia: ar tai padės išplėšti pergalę?

Vos atėjus pavasariui, visa Lietuva ima skambėti nuo visą kūną judėti priverčiančių salsos ritmų ir neįtikėtinų bei šokiruojančių istorijų, kurios gaubia tikriausiai paslaptingiausią pasaulį šalį – Kubą.

Nevarkite: paprastas būdas padės žymiai lengviau nulupti česnakus

Šį šeštadienį TV3 žaidime „galvOK“ tarpusavyje varžysis dvi žavios ir labai kūrybingos damos – aktorė Ugnė Zavistauskaitė ir žurnalistė Akvilė Kavaliauskaitė. Abi šios moterys dalyvaus ir naujajame TV3 projekte „Salsamanai. Kuba“, kur U. Zavistauskaitė šoks ir su savo partneriu varžysis dėl nugalėtojų vardo, o A. Kavaliauskaitė jį ves kartu su visiems gerai žinomu laidų vedėju Mindaugu Stasiuliu.

Mįslė apie Vytauto Mikaičio pravardę suintrigavo Andrių Žiurauską: atskleidė, kas galėtų ją išduoti

Talentingi, linksmi ir pakvaišę ne tik dėl paties gyvenimo, bet ir dėl… salsos – būtent taip būtų galima apibūdinti dainininką Norbertą Liatkvoskį ir aktorę Gailę Butvilaitę.
galvOK 2024-02-10

Mokslininkai ištyrė: vis daugiau jaunų žmonių patirią vieną baimę

Šį šeštadienį intelektualiajame TV3 žaidime „galvOK“ varžysis atlikėjas Norbertas Liatovskis ir Venesueloje užaugusi lietuvių kilmės aktorė Gailė Butvilaitė. Abu jie dalyvaus naujajame TV3 televizijos projekte „Salsamanai“, kuris televizijos žiūrovams bus pradėtas rodyti nuo kovo 3 dienos.
galvOK 2024-02-10

Danas Rapšys atskleidė paslaptį: pasakė, kad yra tekę raudonuoti plaukimo baseine

Olimpietis plaukikas Danas Rapšys ir kelialapį į vasaros olimpines žaidynes pirmą kartą per savo profesionalios sportininkės karjerą iškovojusi irkluotoja Viktorija Senkutė išbandė savo sėkmę intelektualiajame TV3 žaidime „galvOK“. 28-erių Danui Rapšiui Paryžiaus olimpinės žaidynės bus jau trečiosios karjeroje, o 27-erių V. Senkutė jose debiutuos.

„Coca-Cola“ savybė, apie kurią greičiausiai nežinojote: viskas dėl vienos medžiagos

Grupės „Žemaitukai“ nariai Ovidijus Petrauskas ir Linas Vaitkevičius lankėsi intelektualiajame TV3 žaidime „galvOK“, kur vienam vakarui išsiskyrė ir tapo aršiais konkurentais. Viso žaidimo metu vyko atkakli dvikova, o abu atlikėjai puikiai tvarkėsi su jiems kliuvusiais klausimais.
galvOK 2024-01-27

Žaidime „galvOK“ – Katažina ir Deividas Zvonkai: tokio bučinių lietaus čia dar nebuvo

Jau šį šeštadienio vakarą TV3 žaidime „galvOK“ pasirodys viena muzikaliausių ir bene daugiausiai šalies simpatijų turinčių porų – kompozitorius Deivydas Zvonkus ir dainininkė Katažina Zvonkuvienė. Jie žaidimą pavers ne tik kupinu juoko, bet ir meilės – pirmąkart laidoje bus gausu bučinių! Tiesa, pristatydamas laidos svečius, vedėjas Andrius Žiurauskas pasidalins netikėta išpažintimi.
Į viršų