UEFA Čempionų lygoje sužaistos pirmos septynios grupių etapo rungtynės. Jų turėjo būti vienomis daugiau, tačiau dėl stipraus lietaus Mančesteryje susitikimas tarp vietos „City“ ir Menchegladbacho „Borussia“ buvo atšauktas.

B grupės rungtynės tarp „Benfica“ ir „Besiktas“ baigėsi lygiosimis 1:1. Portugalijos klubas į priekį išsiveržė 12-ąją minutę, kai įvartį pelnė Franco Cervi.

Turkai rezultatą išlygino jau per teisėjo pridėtą antrojo kėlinio laiką. Tašką „Besiktas“ išplėšė Talisca.

Lygiu rezultatu 1:1 baigėsi ir „Basel“„Ludogorets“ susitikimas. Pirmieji į priekį išsiveržė Bulgarijos klubo atstovai, kai įvartį 45-ąją minutę pelnė Jonathanas Cafu. Išlyginamąjį įvartį 79-ąją minutę pelnė Steffenas.

Namuose rungtyniavę Kijevo „Dynamo“ futbolininkai buvo išsiveržę į priekį, tačiau nusileido „Napoli“ vienuolikei.

Pirmąjį įvartį pelnė ir stadioną triumfuoti privertė Garmasho įvartis 26-ąją minutę. Tačiau šventė tęsėsi neilgai. 36-ąją ir 45-ąją minutėmis Arkadiuszas Milikas sukalė du tikslius smūgius ir pasiuntė varžovus į nokdauną, iš kurio šie nebepakilo.