benfica

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „benfica“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „benfica“.

Paaiškėjo Čempionų lygos pusfinalio poros – paskutinius bilietus iškovojo „Man City“ ir „Inter“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai. Paskutinius bilietus užsitikrino „Man City“ ir Milano „Inter“ klubai. „Man City“ šįvakar 1:1 svečiuose sužaidė su Miuncheno „Bayern“, bet pirmajame komandų mače prieš savaitę Anglijos čempiona namuose varžovus buvo įveikę 3:0. „Bayern“ pirmieji turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet 16-ąją minutę Leroy'us Sane iššokęs vienas prieš vartininką nesugebėjo pelnyti įvarčio.
2023-04-19

Ištraukti UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio burtai: laukia „Man City“ ir „Bayern“ akistata

Penktadienį Nione (Šveicarija) buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo burtai, kurie likusias aštuonias komandas suskirstė į keturias poras. Tikras gigantų mūšis laukia tarp „Manchester City“ ir Miuncheno „Bayern“ klubų.
2023-03-17

„Ateitis“ tapo „Benfica“ klubo dalimi

Daugiausiai titulų Portugalijoje iškovojusiam ir daugiausiai futbolo žvaigždžių užauginančiam „Benfica“ klubui švenčiant 119-os metų gimtadienį, futbolo akademija „Ateitis“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Tai reiškia, kad „Ateitis“ taps „Benfica –Ateitis FA“, o klubo veiklą kuruos Portugalijos specialistai. „Mūsų klubo filialų pasaulyje nėra daug, bet jie visi dirba kokybiškai.
2023-03-03

Čempionų lygos aštuntfinalyje – „Borussia“ ir „Benfica“ klubų pergalės

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio etapo rungtynės, kuriose pergales iškovojo Dortmundo „Borussia“ ir Lisabonos „Benfica“ klubai. Pirmajame mače Dortmundo „Borussia“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 pranoko Londono „Chelsea“ ekipą. Mačo pradžioje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. Svečiai 17-ąją įmušė įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl Thiago Silvos žaidimo ranka.
2023-02-15

Enzo Fernandezo istorija: „Benficos“ iškeltas talentas klubo vertę išaugino dešimteriopai

Iki paskutinės Europos perėjimų lango dienos pabaigos likus mažiau nei trims valandoms, sausio 31-osios vakarą, 21.15 Portugalijos bei Anglijos laiku visi reikiami parašai buvo sudėti. Taip baigėsi mėnesį trukusios klubų derybos dėl pasaulio čempiono argentiniečio vidurio saugo 22-iejų metų Enzo Jeremiaso Fernandezo perėjimo iš Lisabonos „Benfica“ į Londono „Chelsea“. Perėjimas Anglijos klubui kainavo 106,8 milijonus svarų. Arba 121 milijoną eurų. Ši suma Didžiojoje Britanijoje – rekordinė.
2023-02-04

Istorinis momentas: futbolo mače pirmą sykį parodyta balta kortelė

Niekada nematytas ir istorinis momentas užfiksuotas Lisabonos moterų komandų „Benfica“ ir „Sporting“ rungtynėse. Mačo teisėja Catarina Campos parodė baltą kortelę. Skelbiama, kad mačo metu tribūnose nualpo žiūrovas, o abiejų komandų medicininis personalas nuskubėjo jam į pagalbą. Už šį epizodą susitikimo teisėja abiejų komandų medicininiam personalui ir parodė baltą kortelę.
2023-01-23

Čempionų lygoje – čempionų nesėkmė, įvarčių fiesta Paryžiuje ir „Juventus“ žygio turnyre pabaiga

UEFA Čempionų lygoje antradienio vėlų vakarą sužaisti dar šeši penktojo turo mačai, kuriose netrūko daug įvarčių. E grupėje „Milan“ svečiuose užtikrintai 4:0 nugalėjo Zagrebo „Dinamo“ klubą. 39-ąją minutę svečius į priekį išvedė galva pasižymėjęs Matteo Gabbia. Antrajame kėlinyje po įvartį dar pridėjo Rafaelis Leo ir Olivier Giroud. Galiausiai kroatai dar įsimušė įvartį į savo vartus.
2022-10-25

Čempionų lyga: eiliniai Haalando įvarčiai, pergalingai žygiuojantys čempionai ir svarbi „Chelsea“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje vėlų vakarą buvo sužaistos likusios šešerios trečiojo turo rungtynės. E grupėje svarbią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 įveikęs „Milan“ ekipą. Londono ekipą į priekį išvedė 24-ąją minutę pasižymėjęs gynėjas Wesley Fofana, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino P. E. Aubameyangas. 62-ąją dar labiau „Chelsea“ persvarą įtvirtino įvartį pelnęs Reece'as Jamesas.
2022-10-05

„Liverpool“ laukia brangiausio klubo pirkinio: ekipos gretas papildys Urugvajaus rinktinės puolėjas

„Liverpool“ pasiekė susitarimą su Lisabonos „Benfica“ klubu dėl Darwino Nunezo įsigijimo. Skelbiama, kad futbolininkas netrukus turėtų oficialiai papildyti Anglijos klubo gretas. D. Nunezo kaina turėtų siekti 80 milijonų ir dar 20 mln. eurų galimų priedų ateityje. Su Liverpulio klubu jis pasirašys sutartį iki 2028-ųjų metų. 22-ejų puolėjas praėjusį sezoną „Benfica“ ekipoje sužaidė 41 rungtynes, per kurias pelnė 34 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.
2022-06-13

Čempionų lyga: „Manchester City“ išgyveno Madride, Liverpulyje – šešių įvarčių fiesta

Du Anglijos klubai – „Manchester City“ ir „Liverpool“ – žengė į UEFA Čempionų lygos pusfinalį, eliminuodami Madrido „Atletico“ ir Lisabonos „Benfica“ komandas. „Man City“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Atletico“, bet to užteko – pirmą mačą Pepo Guardiolos auklėtiniai buvo laimėję 1:0. „Atletico“ antrame kėlinyje kiek prispaudė svečius ir surengė ne vieną pavojingą ataką, tačiau atlikti didelę grėsmę keliančius smūgius sekėsi daug sunkiau.