UEFA Čempionų lygoje antradienio vėlų vakarą sužaisti dar šeši penktojo turo mačai, kuriose netrūko daug įvarčių.

E grupėje „Milan“ svečiuose užtikrintai 4:0 nugalėjo Zagrebo „Dinamo“ klubą.

39-ąją minutę svečius į priekį išvedė galva pasižymėjęs Matteo Gabbia. Antrajame kėlinyje po įvartį dar pridėjo Rafaelis Leo ir Olivier Giroud.

Galiausiai kroatai dar įsimušė įvartį į savo vartus.

Po šios pergalės Milano ekipa turi gerus šansus patekti į atkrintamąsias, o „Dinamo“ gali pakilti daugiausiai iki trečiosios vietos.

Prieš tai jau skelbėme, kad anksčiau vykusiame kitame grupės mače Londono „Chelsea“ klubas svečiuose 2:1 pranoko Salzburg klubą.

F grupėje puikią pergalę namuose iškovojo „Leipzig“ klubas, kuris 3:2 įveikė titulą ginantį Madrido „Real“ ir išrašė jam pirmąją pralaimėjimą turnyre.

Šeimininkai jau mačo pradžioje smeigė du dūrius čempionams.

13-ąją minutę pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubęs gynėjas Josepas Gvardiola išvedė Vokietijos klubą į priekį, o po penkių minučių puikiu smūgiu iššokęs vienas prieš vartininką rezultatą padvigubino Cristopheris Nkunku.

Bet dar besibaigiant pirmajam kėliniui svečiai rezultatą sušvelnino, kai gražiu smūgiu galva pasižymėjo Vinicius Jr.

Antrajame kėlinyje tas pats Vinicius turėjo puikų šansą pasižymėti dar sykį, bet praktiškai jau kitoje atakoje greito išpuolio metu Timo Werneris 81-ąją minutę pelnė trečiąjį „Leipzig“ įvartį.

Pačioje pabaigoje, jau per teisėjo pridėtą laiką 11 m baudinį svečiams dar realizavo Rodrygo.

Kitame grupės mače Donecko „Shakhtar“ ir Glazgo „Celtic“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

34-ąją minutę įvartį šeimininkams pelnė Georgios Giakoumakis, bet 64-ąją minutę Mykhailo Mudrykas greitoje kontratakoje rezultatą išlygino.

G grupėje Dortmundo „Borussia“ ir „Man City“ mačas baigėsi be įvarčių 0:0.

Šeimininkai pirmajame kėlinyje turėjo bent kelias progas pelnyti įvartį, bet to padaryti nesugebėjo.

Po pertraukos jau svečiai turėjo puikų šansą, kai Riyadas Mahrezas 58-ąją minutę stojo prie 11 m baudinio atžymos, bet G. Kobelis žaidėjo smūgį atlaikė ir išgelbėjo „Borussia“.

Kitame grupės susitikime, kuris jau įvyko kiek anksčiau, „Sevilla“ 3:0 įveikė „Copenhagen.

H grupėje „Paris Saint-Germain“ surengė įvarčių fiestą, kai namuose nepaliko šansų Haifos „Maccabi“ klubui ir įveikė jį net 7:2.

PSG smaginosi jau nuo pat mačo pradžios, kai susikūrė gerų šansų. Galiausiai 19-ąją minutę nuostabiu smūgiu įvartį pelnė Lionelis Messi, o netrukus Kylianas Mbappe ir Neymaras pridėjo po įvartį ir svečiai jau pirmavo 3:0.

38-ąją minutę svečiams gražiu baudos smūgiu Abdoulaye Seckas rezultatą sušvelnino, bet po kelių minučių antrą savo įvartį rungtynėse pelnė L. Messi (4:1).

„Maccabi“ antrąjį įvartį iškart po pertraukos dar pelnė tas pats A. Seckas, tačiau čia pats atsakė ir PSG, kurių gretose 65-ąją minutę pasižymėjo K. Mbappe.

Vėliau „Maccabi“ dar įsimušė į savo vartus, o septintąjį įvartį PSG pelnė Carlosas Soleras.

Kitame grupės mače Lisabonos „Benfica“ dar viename rezultatyviame mače 4:3 pranoko Turino „Juventus“ ir užbaigė šios ekipos kelią Čempionų lygoje.

Per pirmąsias 20 minučių abi komandos apsikeitė įvarčiais, bet 28-ąją minutę šeimininkus į priekį vėl išvedė metrų baudinį realizavęs Joao Mario, o 35-ąją minutę po puikios kombinacijos trečiąjį įvartį pridėjo Rafa Silva.

Lyg to dar būtų maža, iškart po pertraukos R. Silva pelnė ir dar vieną įvartį Lisabonos klubui.

Vis dėlto „Juventus“ nesirengė pasiduoti ir 77-ąją bei 79-ąją minutėmis greitai pelnė du įvarčius. Tačiau pasižymėti dar bent sykį mačo pabaigoje jiems nepavyko.

Po šios nesėkmės Turino ekipa neturi jokių šansų pakilti aukščiau trečiosios vietos grupėje. Iš šios grupės į kitą etapą keliauja PSG ir „Benfica“.