UEFA Čempionų lygoje antrąją pergalę iškovojo „Manchester United“ vienuolikė. Antroje pusėje iš numirusių prisikėlę „raudonieji velniai“ sugebėjo 3:2 (0:2) įveikti Bergamo „Atalanta“.

F grupėje „Man Utd“ šoktelėjo į pirmąją poziciją (6 tšk.). Toliau rikiuojasi „Atalanta“ ir „Villareal“ (po 4 tšk.), o žemiausiai nuslinko „Young Boys“ (3 tšk.).

Pirmajame kėlinyje svečiai visiškai eliminavo „Man Utd“ stiprybes ir sugebėjo pelnyti du įvarčius. Jau 15-ąją minutę favoritus baudė Mario Pašaličius, o 29-ąją po kampinio pasižymėjo gynėjas Merihas Demiralas.

Ilgai pabūklai užsklęsti būti negalėjo. Po pertraukos „Man Utd“ išėjo su visiškai kitokiu nusiteikimu ir nuotaiką 53-ąją minutę stadione pataisė Marcuso Rashfordo įvartis.

Kertiniu ėjimu tapo toliau atlikti keitimai. Aikštėje pasirodyti kur kas daugiau gyvybės rodę Paulis Pogba, Edinsonas Cavani ir Jadonas Sancho.

Tai iškart davė vaisių – 73-ąją minutę po perdavimo iš krašto vienu lietimu kamuolį į vartus nukreipė kapitonas Harry Maguire'as.

Vakarėlį „Old Trafforde“ užkūrė ne kas kitas, o Cristiano Ronaldo. Čempionų lygos įvarčių rekordininkas smūgiu galva nuginklavo Juaną Musso ir išvedė MU į priekį.

Varžovai dar pabandė pasinaudoti į ataką orientuotais varžovų keitimais, bet įvarčiu tai nevirto.