malmo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „malmo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „malmo“.

Po pralaimėjimo „Žalgiriui“ išklausytas „Malmo“ sirgalių pageidavimas: klubas atleido vyriausiąjį trenerį

Penktadienį Švedijos žiniasklaida pranešė, kad iš Vilniaus „Žalgiriui“ pralaimėjusio „Malmo FF“ klubo vyriausiojo trenerio pareigų atleistas serbas Milošas Milojevičius. Iš karto po rungtynių atleisti trenerį ragino ir klubo sirgaliai, o pats M.Milojevičius vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo, jog jo ateitį spręs klubo vadovybė. Klubas su treneriu oficialiai turėtų atsisveikinti jau artimiausiu metu.
2022-07-29

Švedų barjerą peršokęs Vilniaus „Žalgiris“ sukūrė Lietuvos futbolo istoriją

Vilniaus „Žalgiris“ trečiadienio vakarą sukūrė Lietuvos futbolo istoriją. Vladimiro Čeburino auklėtiniai svečiuose dar sykį 2:0 (1:0) pranoko „Malmo“ klubą iš Švedijos ir pateko į trečiąjį Čempionų lygos atrankos etapą. Pirmajame mače namuose žalgiriečiai „Malmo“ buvo įveikę 1:0. Kitame Čempionų lygos atrankos etape vilniečiai išbandys jėgas su Budės „Glimt“ iš Norvegijos. Norvegijoje mačas vyks rugpjūčio 3-ąją, o atsakomasis susitikimas Vilniuje numatytas rugpjūčio 9-ąją dieną.
105 2022-07-27

„Žalgirio“ kapitonas Mikoliūnas prieš mūšį Švedijoje: „Komanda nusiteikusi kovingai“

Po septynerių metų pertraukos „Žalgiris“ svarbių Čempionų lygos rungtynių išvyko žaisti į Malmę – Švedijos miestą, kuriame jau kartą pavyko sužaisti lygiosiomis. Šį kartą žalgiriečiai vyksta ne su nežinia, o žinodami ko tikėtis ir kokio rezultato reikia. Namuose rezultatu 1:0 iškovota pergalė leido įgyti minimalų pranašumą prieš „Malmo“ ekipą.
2022-07-26

Gitano Nausėdos ir sausakimšo LFF stadiono akivaizdoje: dar viena Vilniaus „Žalgirio“ pergalė UEFA Čempionų lygos atrankoje

Vilniaus „Žalgiris“ ir toliau džiugina Lietuvos futbolo mėgėjus. Gitano Nausėdos ir pilno Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadiono akivaizdoje Vilniaus „Žalgiris“ antrajame UEFA Čempionų lygos etape 1:0 (1:0) įveikė Malmės „Malmo“ futbolininkus ir žengė svarbų žingsnį į priekį kito atrankos etapo link. Pirmoje rungtynių dalyje geriau atrodė žalgiriečiai.
165 2022-07-19

„Malmo“ treneris prieš Čempionų lygos akistatą: „Žalgiris“ moka žaisti dėl rezultato“

„Malmo“ treneris Milošas Milojevičius ir puolėjas Isaacas Kiese Thelinas prieš dvikovą su „Žalgiriu“ pagarbiai atsiliepė apie būsimus varžovus ir neigė, jog jo auklėtiniai yra prastos sportinės formos. „Gerbiu „Žalgirio“ komandą, jie daug metų žaidžia Europoje. Tai konkurencinga komanda, mokanti žaisti dėl rezultato, žaisti ramiai, žino ir tiki tuo ką daro. Turime gerbti komandą, kuri pirmauja čempionate.
2022-07-19

„Žalgirio“ treneris: „Malmo“ komandoje yra abejotinų vietų, kuriomis reikia pasinaudoti“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas prieš dvikovą su „Malmo“ teigė, jog varžovai nebaugina, o vartininkas Edvinas Gertmonas vylėsi, jog varžovus galima nustebinti. „Analizavome varžovų žaidimą, įsivertinome stiprias ir silpnas puses. Rimtai ruošėmės rungtynėms. Žinome, kad „Malmo“ geriausia gynyba – puolimas. Tačiau jų komandoje yra abejotinų vietų, kuriomis reikia pasinaudoti.
2022-07-19

Čempionų lygoje – „Chelsea" ir „Wolfsburg“ klubų pergalės

Londono „Chelsea“ klubas UEFA Čempionų lygos H grupės išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Malmo“ futbolininkus.  Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Kai Havertzas, kurio 29-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nesukėlė jokių problemų vartininkui Johanui Dahlinui. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Colakas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2021-11-02

Fantastinis futbolo vakaras „Old Trafforde“ – „Man Utd“ išlipo iš 2 įvarčių liūno

UEFA Čempionų lygoje antrąją pergalę iškovojo „Manchester United“ vienuolikė. Antroje pusėje iš numirusių prisikėlę „raudonieji velniai“ sugebėjo 3:2 (0:2) įveikti Bergamo „Atalanta“. F grupėje „Man Utd“ šoktelėjo į pirmąją poziciją (6 tšk.). Toliau rikiuojasi „Atalanta“ ir „Villareal“ (po 4 tšk.), o žemiausiai nuslinko „Young Boys“ (3 tšk.). Pirmajame kėlinyje svečiai visiškai eliminavo „Man Utd“ stiprybes ir sugebėjo pelnyti du įvarčius.
2021-10-20

Bulgarijoje – dominuojanti Valdo Dambrausko auklėtinių repeticija prieš Čempionų lygą

Po skaudaus pralaimėjimo UEFA Čempionų lygos paskutiniame atrankos etape (0:2 prieš „Malmo“), Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ jau ruošiasi atsakomosios rungtynėms ir tą pasiruošimą pasitikrino vietinėje Bulgarijos lygoje. Šeštadienį vakare „Ludogorec“ savame stadione priėmė Sofijos „Lokomotiv“ ekipą ir ją tiesiog sutriuškino rezultatu 5:0. Per pirmąjį kėlinį „Ludogorec“ pelnė du įvarčius – 21 minutę pasižymėjo Wandersonas, o po dvejų minučių įvartį pelnė Dominikas Yankovas.
2021-08-22

Valdas Dambrauskas pralaimėjo mūšį, bet ne karą: „Jautėme įtampą“

Razgrado „Ludogorec“ treneris Valdas Dambrauskas labai racionaliai įvertino savo komandos pasirodymą pirmose UEFA Čempionų lygos atkrintamojo etapo rungtynėse, kurias „Ludogorec“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Malmo“ klubui. Treneris pabrėžė, kad jo komandai rungtynių metu nepavyko išsivaduoti iš aukšto „Malmo“ spaudimo ir pažymėjo, kad jo komanda pilnai išanalizuos rungtynes Švedijoje, kad kitą antradienį Razgrade organizuotų geresnį žaidimą.