Čempionų lygoje – „Chelsea" ir „Wolfsburg“ klubų pergalės

Londono „Chelsea“ klubas UEFA Čempionų lygos H grupės išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Malmo“ futbolininkus.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Kai Havertzas, kurio 29-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nesukėlė jokių problemų vartininkui Johanui Dahlinui.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Colakas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Rubenas Loftusas-Cheekas 54-ąją minutę atliko smūgį į vartų centrą, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai atrėmė J.Dahlinas.

Hakimas Ziyechas 56-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Chelsea“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs K.Havertzas 78-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarajam nuginkluoti vartininko nepavyko.

Londono ekipa įsirašė trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Kitame ankstyvame mače jau G grupėje pirmąją pergalę šventė „Wolfsburg“ ekipa, kuri namuose 2:1 pranoko „Salzburg“.

Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį. Bet po pertraukos Lukas Nmecha išvedė šeimininkus į priekį.

Nors Austrijos ekipa šansų išlyginti mačo rezultatą turėjo, bet pasinaudoti jais nepavyko. Galiausiai pergalę šventė „Wolfsburg“.