salzburg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „salzburg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „salzburg“.

Čempionų lygoje – pergalingi „Bayern“ įvarčiai rungtynių pabaigoje ir „Inter“ triumfas namuose

Čempionų lygoje startavo trečiojo turo dvikovos, kuriose į pirmąsias akistatas stojo Miuncheno „Bayern“ ir Stambulo „Galatasaray“ ekipos bei Milano „Inter“ ir „Salzburg“ komandos. A grupėje ir toliau taškų nebarsto „Bayern“ futbolininkai, kurie3:1 išvykoje nugalėjo „Galatasaray“ komandą ir pratęsė savo rekordinę seriją Čempionų lygos grupių etape.
2023-10-24

UEFA Čempionų lyga: svarbias pergales iškovojo „Chelsea“ ir „Sevilla“

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti pirmi du penktojo grupių turo susitikimai, kuriuose pergales šventė Londono „Chelsea“ ir „Sevilla“ klubai. E grupėje pirmąją vietą ir kelialapį į atkrintamąsias užsitikrino Londono „Chelsea“ klubas, kuris svečiuose 2:1 pranoko „Salzburg“ klubą. 23-ąją minutę svečius į priekį išvedė puikiu smūgiu pasižymėjęs Mateo Kovačičius.
2022-10-25

Čempionų lygoje pergales šventė „Salzburg“ ir „RB Leipzig“ klubai

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos pirmosios dvejos šios dienos rungtynės, kuriose pergales šventė „Salzburg“ ir „RB Leipzig“ klubai. E grupėje „Salzburg“ namuose 1:0 pranoko Zagrebo „Dinamo“ ekipą. Vienintelį ir, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą mačo įvartį šeimininkai įmušė 71-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Noah Okafo. Tuo tarpu F grupės mače „RB Leipzig“ namuose 3:1 įveikė Glazgo „Celtic“ klubą.
2022-10-05

Sėkmės recepto paieškos tęsiasi: „Chelsea“ neįveikė „Salzburg“

Prieš savaitę prie Londono „Chelsea“ klubo vairo Thomasą Tuchelį pakeitęs Grahamas Potteris nesugebėjo iškovoti pirmosios pergalės UEFA Čempionų lygoje. Trečiadienį E grupėje „Chelsea“ namuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Salzburg“ ekipa ir džiaugėsi tik pirmuoju tašku čempionate. „Chelsea“ į priekį 48-ą minutę išvedė Raheemas Sterlingas, tačiau 75-ą minutę Noah Okaforas rezultatą išlygino.
2022-09-15

Čempionų lygoje – „Chelsea" ir „Wolfsburg“ klubų pergalės

Londono „Chelsea“ klubas UEFA Čempionų lygos H grupės išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Malmo“ futbolininkus.  Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Kai Havertzas, kurio 29-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nesukėlė jokių problemų vartininkui Johanui Dahlinui. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Colakas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2021-11-02

Katalonijoje – nervinga pirmoji „Barcos“ pergalė Čempionų lygoje

Trečiadienį pirmą pergalę šių metų UEFA Čempionų lygoje iškovojo „Barcelona“, kuri E grupės rungtynėse namuose 1:0 palaužė Kijevo „Dynamo“ ekipą. Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 36-ą minutę, kai po Jordi Alba perdavimo į baudos aikštelę kamuolį koja į vartus nukreipė Gerardas Pique. Šiose rungtynėse „Dynamo“ nei karto nesmūgiavo į vartų plotą, tuo tarpu „Barcelona“ tai darė 3 kartus. Susitikime buvo užfiksuota tik viena geltona kortelė, kurią 90-ą minutę užsidirbo Frankas de Jongas.
2021-10-20

Jaunoji norvegų žvaigždė Haalandas: įvarčių mašina, stebinanti futbolo pasaulį

Alfe Ingve Berntsenas prisimena, kaip pirmą kartą išvydo vaiką, kuris jau tada degė noru mušti įvarčius, o dabar drebina futbolo pasaulį. Tai buvo 2005-ieji metai ir A. Berntsenas treniravo Norvegijos klubo „Bryne FK“ jaunimo komandą, kai tuomet penkiametis Erlingas Haalandas pirmą sykį žengė pro treniruočių bazės duris. „Iškart pamatėme, kad šis vaikas ypatingas“, – sakė treneris.
2021-03-10

Suarezas išplėšė „Barcelona“ pergalę, Liverpulyje krito 7 įvarčiai

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje nugriaudėjo dar aštuonerios rungtynės. Sudėtingą pergalę paskutinėmis minutėmis iškovojo FC „Barcelona“ klubas, o praėjusių metų čempionai, „Liverpool“ futbolininkai, laimėjo septynių įvarčių dramą namuose. „Barca“ namuose po dviejų Luiso Suarezo įvarčių 2:1 (0:1) nukovė garbingai kovojusį Milano „Inter“ klubą. Antrasis urugvajiečio įvartis krito laikrodžiui mušant paskutines dešimt dvikovos minučių.
2019-10-02

„Sūduvos“ naujokas svajoja apie Europos lygos grupių etapą

Prie Marijampolės „Sūduvos“ šią savaitę prisijungęs austras Danielis Offenbacheris sėkmingai užregistruotas UEFA Europos lygos atrankos III etapui ir galės žaisti su Jūrmalos „Spartaks“. Pirmieji futbolininko įspūdžiai iš Lietuvos čempionų komandos – labai geri. 26 metų saugas užaugo „Salzburg“ jaunimo sistemoje ir buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 16-mečių iki jaunimo – Austrijos rinktines.
2018-08-08

Prie „Sūduvos“ prisijungė austras Danielis Offenbacheris

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną narį. Juo tapo 26 metų saugas iš Austrijos Danielis Offenbacheris. Futbolininkas užaugo „Salzburg“ jaunimo sistemoje ir buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 16-mečių iki jaunimo – Austrijos rinktines. Tiesa, įsitvirtinti Austrijos čempionate dominuojančio „Salzburg“ pagrindinėje komandoje D. Offenbacheriui nepavyko.