Trečiadienį pirmą pergalę šių metų UEFA Čempionų lygoje iškovojo „Barcelona“, kuri E grupės rungtynėse namuose 1:0 palaužė Kijevo „Dynamo“ ekipą.

Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 36-ą minutę, kai po Jordi Alba perdavimo į baudos aikštelę kamuolį koja į vartus nukreipė Gerardas Pique.

Šiose rungtynėse „Dynamo“ nei karto nesmūgiavo į vartų plotą, tuo tarpu „Barcelona“ tai darė 3 kartus.

Susitikime buvo užfiksuota tik viena geltona kortelė, kurią 90-ą minutę užsidirbo Frankas de Jongas.

Pirmąsias dvejas čempionato rungtynes pralaimėjusi „Barcelona“ su 3 taškais žengia trečioje E grupės vietoje, tuo tarpu „Dynamo“ savo sąskaitoje turi 1 tašką ir yra paskutiniai, ketvirti.

Tuo tarpu G grupėje „Salzburg“ namuose 3:1 nugalėjo „Wolfsburg“ ir įsirašė angtrą pergalę iš trijų galimų.

„Salzburg“ su 7 taškais yra vienvaldžiai G grupės lyderiai, tuo tarpu „Wolfsburg“ su 2 taškais žengia trečioje pozicijoje.