UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti pirmi du penktojo grupių turo susitikimai, kuriuose pergales šventė Londono „Chelsea“ ir „Sevilla“ klubai.

E grupėje pirmąją vietą ir kelialapį į atkrintamąsias užsitikrino Londono „Chelsea“ klubas, kuris svečiuose 2:1 pranoko „Salzburg“ klubą.

23-ąją minutę svečius į priekį išvedė puikiu smūgiu pasižymėjęs Mateo Kovačičius.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui Junioras Adamu rezultatą išlygino, bet čia pat 64-ąją Kai Havertzas vėl išvedė „Chelsea“ į priekį.

G grupėje namuose žūtbūtinę pergalę iškovojo „Sevilla“, kuri 3:0 įveikė „Copenhagen“ ir išsaugojo šansus patekti į antrąjį turnyro etapą.

61-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė puolėjas Youssefas En Nesyri, o 88-ąją minutę rezultatą padvigubino Isco.

Galiausiai jau per teisėjo pridėtą laiką trečiajį Sevilijos ekipos įvartį pelnė Gonzalo Montielis.